::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: SerceDziecka
29 Styczeń 2008, 23:55
I TY MOŻESZ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM WOŚP
Autor Wiadomość
KasiaMP 
Moderator

Wysłany: 7 Listopad 2007, 21:45   I TY MOŻESZ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM WOŚP

WOŚP – 13 stycznia 2008r., po raz drugi, Fundusz zagra razem z Orkiestrą. Tym razem będzie to XVI Finał z Głową na rzecz dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi. Jako Fundusz będziemy mieli swój sztab do którego zapraszamy wolontariuszy.
Możecie przyłaczyć się do wspólnej akcji.
Będziemy nie tylko kwestowali ale też przeprowadzimy lokalne imprezy podczas których zbierane będą fundusze na orkiestrę. Każdy, kto miałby ochotę zorganizować u siebie imprezę podczask której będą zbierane datki do puszek prszę o kontakt – Katarzyna Parafianowicz, tel. 0605882082, karafianowicz@poczta.onet.pl . Na zgłoszenia czekam do końca listopada.
W ubiegłorocznej zbiórce wzięli udział wolontariusze z Warszawy, Gdańska, Bydgoszczy, Czarniejewa, Poznania, Włocławka i Zabrza. Relacja z ubiegłorocznego finału na naszej stronie http://www.sercedziecka.o...umowanie_07.inc
Mam nadzieję, że w tym roku będzie więcej lokalnych inicjatyw. Gorąco zachęcam.
Przyłączenie się naszej funduszowej rodziny do wielkiego orkiestrowego grania to forma podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli, dzięki którym szpitale wyposażane są w najnowocześniejszy sprzęt medyczny do ratowania dzieci.
Do zobaczenia podczas XVI finału.
Zajrzyjcie też na stronę http://wosp.org.pl/

Danka K 

Wysłany: 8 Listopad 2007, 18:23   

Czerniejewo już zaczyna działania w kierunku tej akcji. Mam już wstępne ustalenia odnośnie sali i osób, które chcą mi pomóc. Pozdrawiam

jukilop 

Wysłany: 8 Listopad 2007, 18:33   

a nie mówiłam :zly:
Danka zawsze pierwsza

Film nt. ablacji u dzieci i młodzieży:
cz.1
http://www.youtube.com/wa...&vq=medium#t=14
cz.2

gosiap 

Wysłany: 8 Listopad 2007, 21:23   

Mowilas Madziu :)
Ja Danusie pokochalam od pierwszego wejrzenia! To cudownie skromna, a jednoczesnie super przedsiebiorcza kobietka :) ))

jukilop 

Wysłany: 8 Listopad 2007, 21:46   

o tak zauważyłam , jak sie o Niej cos dobergo pisze zaraz odpisuje
nie nie - to nie ja
ale my i tak tu wszyscy Dankę znamy i cenimy za to co robi

cz.1
cz.2

Danka K 

Wysłany: 8 Listopad 2007, 21:49   

Dla Was- czyli dla naszych dzieci i rodziców chcę zrobić tyle ile tylko umiem i ile mogę.
Mam różne ograniczenia, jak każdy i może nie zawsze chęci idą w parze z działaniami. Ale naprawdę się staram. Dla WAS się staram. I Fundusz -jest to chyba jedno z niewielu miejsc , gdzie zostałam za te moje chęci i starania doceniona. Czasami , mnie to krępuje!Ja nie przywykłam do pochwał. Ale dużo bardziej jest mi przyjemnie! Postaram się nie zawieść!

KasiaMP 
Moderator

Wysłany: 9 Listopad 2007, 21:24   

Dziewczyny Wszystkie jesteście WSPANIAŁE !
Dziękuję za pomoc, bez Was byłoby bardzo ciężko.

anfido 

Wysłany: 12 Listopad 2007, 17:58   

Kasiu co do ilości osób, które byłyby chetne do wzięcia udziału w WOSP
dam Ci znać 2 grudnia po spotkaniu mikołajkowym w Gdańsku.

alrada 

Wysłany: 13 Listopad 2007, 08:34   

Pytanie teoretyczne - gdyby np któres z forumowych dzieci chciało kwestować to czy musi odnaleźć jakiś miesjcowy sztab WOŚP czy wygląda to inaczej ?
Ostatnio zmieniony przez alrada 13 Listopad 2007, 08:34, w całości zmieniany 1 raz  

jukilop 

Wysłany: 13 Listopad 2007, 09:28   SORY

Olus wiem że mnie o to pytałaś , nie odpowiedziałam , przepraszam
odbywa sie to tak
marcin dał swoje zdjęcia i ja i jego kuzyn oraz wypełniliśmy identyfikatory ( oni pieczatki ze szkoły a ja zpracy ) wysłaliśmy do W- Wy do Beaty Kuleszy ona odesłala identyfikatory zalaminowane wraz z puszkami i serduszkami I DO DZIEŁA

cz.1
cz.2

Beata 
Moderator

Wysłany: 13 Listopad 2007, 10:14   

Zgadza się.
Formularze do wypełnienia Kasia pobiera z WOŚP, rozsyła je do chętnych. Mogą to być osoby indywidualnie, ale jeśli jest więcej chętnych w danej miejscowości to lepiej jak jest to lokalny sztab i wyznaczona osoba do koordynacji - wtedy zbiera ona zgłoszenia, ustala liczbę wolontariuszy , do niej są wysyłane formularze i po ich wypełnieniiiu jedną przesyłką wracają do nas ( do mnie lub do Kasi). My po wyrobieniu identyfikatorów wysyłamy je wraz z puszkami do lokalnego kierownika. Po akcji wszystkie puszki powinny trafić do kierownika, który nadzoruje liczenie, spisuje protokół - kto ile zebrał, z podaniem numeru puszki. Potem środki wpłaca się na konto Fundacji lub przywozi do nas a my wpłacamy na konto WOŚP łacznie kwotę zebraną przez wszystkie sztaby Fundacji.
Całość koordynuje i organizuje Kasia Parafianowicz.
Serdecznie namawiam - zarówno zbiórka dla naszych dzieci jest ogromnym przeżyciem jak i liczenie zebranych pieniędzy wspaniałą zabawą i okazją do integracji. Uwaga - zebrane środki oprócz wartości mają również swój ciężar - zeszloroczna zbiórka Warszawska ważyła ponad 20 kg :D

alrada 

Wysłany: 13 Listopad 2007, 12:23   

Madzia, ja chyba sie nie pytałam wcześniej Ciebie, ale jak widac zawsze mozna na Ciebie liczyć :)
Wiem, zę to odpowiedzialnośc, nie tylko za zebrane środki ale i za to by osoba zgłaszajaca się wywiązała sie z zadania, które na siebie bierze. Ale drąże temat dalej jak laik. Czy powinnam np skontaktowac sie z jakims miejscowym sztabem, gdzie go szukać czy od razu jeśli zapadnie decyzja kontaktowac sie z Kasią. Jeśli z nią to po wypełnieniu identyfikatorów od kogo należałoby odebrac puszkę - gdzie szukać tego kierownika ? I z kim rozliczyć się po dniu zbiórki ?

Beata 
Moderator

Wysłany: 15 Listopad 2007, 20:52   

Najlepiej odrazu do Kasi ( jesli chcesz działać w ramach sztabu Funduszu Serce Dziecka)
Kasia zbiera zgłoszenia, wysyła formularze, po ich złożeniu wyrabia i rozsyła identyfikatory i puszki ( no trochę jej pomagamy, ale generalnie organizacja sztabu to Kasi zasługa ;) )

alrada 

Wysłany: 17 Listopad 2007, 05:10   

Rozmawiałam juz z Kasią :) Dzieciaki napalone do pomysłu. Tylko jakos mi glupio bo to z uwagi na odległośc kłopot dla Kasi.

KasiaMP 
Moderator

Wysłany: 29 Listopad 2007, 10:48   PONAWIAM APEL O PRZYSTĄPIENIE DO NASZEGO SZTABU WOŚP

Każdy, kto chciałby wziąć udział w wkcji prosze o jak najszybszy kontakt 0605882082, kprafianowicz@poczta.onet.pl Chciałabym policzyć ile komu wysłać deklaracji wolontariusza.
Danusziu, Aniu, Olu i Magdo - Wy już się zadeklarowałyście, za co serdecznie dziękuję. Prześlijcie mi dane ile deklaracji mam wysłąc i na jakie adresy.

WSZYSTKICH ZACHĘCAM DO UDZIAŁU TO WSPANIAŁA AKCJA I WIELKA RADOŚĆ DLA NASYCH DZIECI !

Odpowiedz do tematu