::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Co się stało z tym forum...
Autor Wiadomość
Prince 

Wysłany: 19 Lipiec 2015, 18:45   Co się stało z tym forum...

Na początek muszę powiedzieć że długo zastanawiałem się czy lepiej napisać o tym prywatnie do kogoś z administracji, czy też lepiej publicznie na forum. Jednak doszedłem do wniosku iż administracja ma na to bardzo znikomy wpływ ponieważ to od userów zależy ruch na forum.
No to przechodzę do sedna sprawy. A więc- nie wiem czy zauważyliście ale to forum jakby umiera. Od dłuższego czasu aktywność ludzi na forum z każdym rokiem spada. Nie mam tutaj, co prawda, tak jak na forach opartych na SMF'ie, dostępu do statystyk forum ale to wszystko widać gołym okiem. Np. dział dotyczący działalność fundacji został podzielony na lata i tam wyraźnie widać że im późniejszy rok tym mniej zawiera wątków. Coraz mniej osób interesuje się tym co się dzieje na forum czego najlepszym dowodem jest fakt iż temat ostatniego spotkania z okazji Dnia Serca został poruszony dopiero 2 dni przed. Coraz więcej też wątków pozostaje bez odpowiedzi. A zupełna "martwica" na forum zapanowała, jeśli jestem w stanie to oszacować, to chyba jakoś od połowy 2013 roku.
Tak więc musicie wiedzieć iż dalsze losy tego forum zależą, w dużej mierze, od Was. I jeśli jesteście w stanie je na nowo "ożywić" to powinniście jak najszybcie to zrobić.

Myślę że to wszystko co miałem do powiedzenia w tej sprawie; reszta, tak naprawdę należy do Was jako społeczności tegoż forum.

Pozdrawiam :)

Metis 

Wysłany: 19 Lipiec 2015, 21:30   

Nie jestem pewna czy problem dalej funkcjonuje ale miałam bardzo duży problem z zarejestrowaniem się na forum. Próbowałam się zarejestrować od lutego 2014 roku a udało mi się we wrześniu. Ciągle wyskakiwał jakiś błąd.

ewac 

Wysłany: 20 Lipiec 2015, 20:13   

mniej ludzi tu się udziela ponieważ przenieśli się na fb na którym są grupy dla rodziców dzieci z wadami serca jak i dla takich osób

jzaj 

Wysłany: 20 Lipiec 2015, 22:50   

Pewnie się wygłupię (mam już 60 lat: TGA, VSD itd).
Jak założyć/obejrzeć konto na fb, by dalej obserwować wady serca?
Tam jest jakieś forum czy inne -login, password-?

Metis 

Wysłany: 20 Lipiec 2015, 23:37   

Trzeba się zarejestrować na www.facebook.pl Tam znaleźć (u góry opcja szukaj z lupką) grupę np. Wada serca u dziecka. Będzie przycisk "wyślij zaproszenie" czy coś podobnego. I jak admin zaakceptuje przyjęcie to wtedy będzie można rozmawiać.

Prince 

Wysłany: 21 Lipiec 2015, 13:07   

Tylko ciekawe czy dyskusja na fb jest w stanie zastąpić dyskusję na forum...

Zuzia2705 

Wysłany: 22 Lipiec 2015, 00:34   

Też ubolewam nad upadkiem forum, bo to tutaj znalazłam pierwsze informacje nt wad serca i to tutaj rodzice dali mi wsparcie i nadzieję. Na grupach na fb różnie to bywa, rządzą się swoimi zasadami.

Prince 

Wysłany: 26 Lipiec 2015, 11:57   

Jeszcze a propo fb to widzę że skutecznie dąży do celu jakim jest monopolizm internetowy...

Metis 

Wysłany: 26 Lipiec 2015, 12:27   

Ja jednak też wolę forum, tu łatwiej coś znaleźć. Na grupach FB jak dla mnie jest dużo (bez obrazy) informacji mało istotnych dla szukających informacji już napisanej. Fb bardziej przypomina mi jednak czat.

justyna27 

Wysłany: 8 Sierpień 2015, 23:31   

tez to zauważyłam, sama rzadko zaglądam bo ile razy można a tu nic się nie dzieje :( dwa na początku przychodziły mi powiadomienia na mail i mobilizowało mnie to aby wejść na forum. Od długiego czasu tego nie ma. Na fb hmm lepiej nie mówić dobra wola admina kto w danej grupie jest a kto nie, dobra wola admina co można napisać a co będzie usunięte zanim dostanie się odpowiedź. To do roboty odkurzamy nasze forum :)
Justyna mama Tymoteusza - DORV, SLL-TGA, VSD, PS, TV niedomykalność I/II, MV ślad niedomykalności, celiakia (ur. 31.12.2009 r.), aniołka (01.03.2011), Aleksandry - PDA (12.09.2012) po zamknięciu 02.10.2014

Odpowiedz do tematu