::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: SerceDziecka
17 Październik 2008, 11:55
Nieaktywni użytkownicy
Autor Wiadomość
SerceDziecka 

Wysłany: 21 Wrzesień 2007, 23:42   Nieaktywni użytkownicy

Drodzy użytkownicy Forum, osoby, które zarejestrowały się na naszym Forum, ale podały nieprawidłowy adres e-mail proszę o kontakt telefoniczny 601-228 073 lub wysłanie na adres: sercedziecka@forumsercedziecka.org.pl informacji z prawidłowym adresem mailowy. Wówczas profil zostanie aktywowany.

SerceDziecka 

Wysłany: 3 Styczeń 2008, 10:58   

Informujemy, że nieaktywni użytkownicy to znaczy tacy, którzy:
- zarejestrowali się na Forum,
- do których został przesłany mail aktywacyjny z linkiem
- i którzy nie dokonali otwarcia linku powodującego aktywację
będą po 30 dniach od daty rejestracji usuwani.

Kasia i Nikoś 

Wysłany: 3 Styczeń 2008, 11:21   

oj, dużo jest nieaktywnych uzytkowników:( szkoda że się nie odzywają

jukilop 

Wysłany: 3 Styczeń 2008, 12:48   

to znaczy że na podgladaja ????

Film nt. ablacji u dzieci i młodzieży:
cz.1
http://www.youtube.com/wa...&vq=medium#t=14
cz.2

babcia b. 

Wysłany: 4 Styczeń 2008, 00:00   

Jest mi bardzo przykro że tak będą traktowani nieaktywni uczestnicy Forum. Moja aktywność polega na tym że wyszukuję nr kont i przekazuję datki na leczenie dzieci, których rodzice wybierają się za naszą granicę. Jesli chodzi o podglądanie to wydaje mi się że to nie jest żaden wstyd, bo wydaje mi się ż to Forum jest ogólnodostępne. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

kuba1206 

Wysłany: 4 Styczeń 2008, 07:26   

Ale czasem może warto napisac cos milego komuś. Skoro sie juz zaglada na forum nawet w tak zczytnym celu.
Albo poinformowac osoby których nr kont sa przekazywane. Dla osób zbierających do cenna wiadomośc, podnosząca na duchu, że jest ktos kto chce pomóc, ktos kto o nich mysli i trzyma kciuki.

to moje zdanie.

a takie zaglądanie bez celu lub tylko w celu "szpiegostwa" nie jest wg mnie eleganckie.

1002.gif
Plik ściągnięto 29469 raz(y) 36,5 KB

jukilop 

Wysłany: 4 Styczeń 2008, 08:11   

ale Ciebie Babciu chyba trosze znamy , swego czasu coś tam nam pisałaś , natomiast sa tacy co wchodzą po 50 razy zalogowali się 3 m- ce temu a nie napiosali nic , dla mnie troche dziwne .
Oczywiscie że forum jest ogólnodostepne , i nie mamy wpływu na to kto do nas przychodzi , kto rozmawia , kto tylko czyta a kto odchodzi.

Także pozdrawiam wszystkich

cz.1
cz.2

Kasia i Nikoś 

Wysłany: 4 Styczeń 2008, 08:26   

Nie tylko na naszym forum jest problem z osobami zagladającymi a nie piszącymi. Ja osobiście ubolewam że te osoby nic nie piszą np: w użytkownikacj znalazłam kilka osób z mojego miasta i one tez zaglądają i nic nie piszą. :( Moglibyśmy wymieniać się doświadczeniami, spotykać się , organizować imprezy dla dzieci:)

gosiap 

Wysłany: 4 Styczeń 2008, 09:20   

kuba1206 napisał/a:
Ale czasem może warto napisac cos milego komuś. Skoro sie juz zaglada na forum nawet w tak szczytnym celu.

Zgadzam sie z Marta. Krociutki post to niewiele, a dla osob, ktorym udziela sie wsparcia najczesciej jest bardzo wazny.

Niestety i ja mam przykre wrazenie bycia "podgladana". I tak jak Babcia jest osoba uczciwa (polegam na zdaniu jukilop, bo z Babcia niestety nie mialysmy chyba okazji sie poznac), tak nie mozna tego powiedziec we wszystkich wypadkach. W przeszlosci mielismy sytuacje, gdy na forum logowaly sie osoby, ktorych jedynym celem bylo ... przykro to pisac... szkodzenie rodzicom dzieci.

Nie mam i nigdy nie mialam nic przeciwko konstruktywnej krytyce i rozmowie niosacej korzysc. Jestem tez przeciwna jakiejkolwiek cenzurze w stosunku do osob, ktore swoje wypowiedzi podpisuja imieniem i nazwiskiem. Natomiast jak ognia wystrzegam sie anonimow i podjudzaczy. Spotkalo nas juz wystarczajaco duzo cierpienia.

Babciu, jestes mile widziana osoba na tym forum. Przykro mi jednak, ze Ty nas znasz, a my... coz, nie wiemy kim jestes. Wiec nie dziw sie, ze czujemy sie "podgladani". Na naszym miejscu czulabys sie z pewnoscia podobnie.

Darek Chmielews 

Wysłany: 4 Styczeń 2008, 09:20   

Słuchajcie ja jestem jednym z tych ,którzy często zaglądaja ale mało piszą , gdyz nie mam komputera własnego tylko w pracy. z racji pracy moge troche sie poczytać i droche sie dowiedziec ale pisac droche dłużej to sie boje Szef krzywo patrzy.ale mozecie byc pewni ,że nie jestem ;) szpiegiem pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pomyślnosci w nowym roku dlna naszych dzieci ,bo dla nich to forum powstało

Kasia i Nikoś 

Wysłany: 4 Styczeń 2008, 09:35   

Darku, ale jest mnóstwo osób, które są oktywne w czytaniu, natomiast nie mają zadnego postu

jukilop 

Wysłany: 4 Styczeń 2008, 09:38   

szkoda Darek , bo juz wogóle faceci na wagę złota , bo my baby no wiesz i łzy i miękko na sercu a taki facet moze by nami nieraz tak wstrząsnął , taki mały odgromniczek przydałby się .
Życzymy zatem w nowym roku komputera i mozliwości pisania z nami i do nas

cz.1
cz.2

porzeczka 

Wysłany: 4 Styczeń 2008, 09:50   

Ja też jestem jedną z tych osób często tu zaglądających od czasu kiedy mój synek miał podejrzenie wady serca, ale po kilku miesiącach dziurka się zrosła.
Od tego czasu zaglądam tutaj codziennie, i razem z Wami modlę się za wasze dzieciaczki - ostatnio bardzo dopinguję w walce o zdrowie dzielnej malutkiej Mai i dzieciaczkom wybierającym się do Monachium. Jedyną moją pomocą jest przekazanie mojego 1% na Fundusz oraz niewielkie wpłaty na leczenie dzieci u prof. Malca.
Nie wpisuję się, jakoby nie wiem czy mam prawo, bo ja przecież mam 3 zdrowych dzieci, i nie wiem jak byłoby to odebrane przez mamy serduszkowych dzieci.

Kasia i Nikoś 

Wysłany: 4 Styczeń 2008, 09:59   

Porzeczko kochana msz prawo, ja tak uważam:)

jukilop 

Wysłany: 4 Styczeń 2008, 10:05   

porzeczka no coś Ty , to co ja mam powiedzieć , jestem tu od 2 lat od roku syn ma zamknięty ubytek i nadal tu siedzę .,

Być może Tobie byłoby łatwiej pocieszać doradzać , bo emocje troszkę mniejsze .
a jak ktoś dobrze życzy nie pytamy : .. masz dziecko z wada serca ????.....
czekamy na Twoje posty

cz.1
cz.2

Odpowiedz do tematu