::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: SerceDziecka
3 Luty 2009, 17:00
AKCJA W KIELCACH
Autor Wiadomość
SerceDziecka 

Wysłany: 7 Wrzesień 2007, 18:53   AKCJA W KIELCACH

ewelinadl - 31 Sierpień 2007, 11:26

Kochani dzis odbywa sie akcja zbiorki pieniazkow na leczenie dla Pawelka Janysza, ktora organizowali nasi przyjaciele z forum- OBY SIE UDALO! Czekam niecierpliwie na wiadomosci z przebiegu imprezki i bardzo zaluje ze nie moge byc tam razem z Wami! Jak milo jest widziec ile dobrego jedni niosa drugim.Tak jak prosila Monika - modle sie o pogode dla Was

oazowiczka2 - 31 Sierpień 2007, 12:51

Trzymam kciuki za akcję! Aby zebrało się jak najwięcej pieniążków na leczenie Pawełka!! Moniko modlę się o pogode! Żałuję, że to tak daleko ode mnie i nie mogę być tam z Wami Ale jestem z Wami duchowo! Czekam na wieści jak poszło.

Kasia i Nikoś - 31 Sierpień 2007, 13:33

Pogoda na razie ok, tylko żeby nie padało bo chmura wisi nad nami, ale ja i tak się wybieram:) oczywiście z grubym portfelem

Iza Kamińska - 31 Sierpień 2007, 14:19

My również się wybieramy.

perelekhlhs - 31 Sierpień 2007, 22:02

Brawo, brawo! Tylko jak to sie stalo Izo, ze nie spotkalismy sie? Oblowilam sie na loterii jak norka :-)

Iza Kamińska - 31 Sierpień 2007, 22:11

No własnie Moniko, tez bardzo żałuję ze nie spotkałysmy się, ale mam nadzieję, ze jeszcze kiedyś sie spotkamy. My też mamy kilka fajnych fantów z loterii. ogromne słowa uznania dla Moniki, Roberta i wszystkich organizatorów.

monikaszech - 31 Sierpień 2007, 22:34

Witam serdecznie wszystkich.

Dzisiaj tylko kilku słów bo…… muszę zebrać siły, ale obiecuje szczegółową relację z foto. Impreza ogólnie bardzo udana, niestety troszkę zawiodła nas zamówiona pogoda, ale na to już niestety nie mamy wpływu. To przełożyło się również na liczbę osób, które nas odwiedziło, bo w niektórych dzielnicach Kielc padało i docierały do nas głosy że ludzie wątpili czy impreza się odbywa. Ale koniec tego marudzenia… Ci co przyszli na pewno dobrze się bawili, były występy zespołów wokalno-tanecznych, pokazy szkół walk wschodnich, demonstracja możliwości psów policyjnych oraz koncerty muzyczne.
Przeprowadziliśmy kilka konkursów z nagrodami dla dzieciaków oraz licytację oryginalnych podarunków (piłki , koszulki z autografami znanych sportowców). Dodatkową atrakcją przy licytacjach było to, że wszystkie przedmioty prezentowała i wręczała Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej, urocza Magdalena Derszniak (a jeszcze była możliwość indywidualnej fotki z Miss, oczywiście po zasileniu puszki).
Wszyscy, którzy nas odwiedzili mogli zjeść chleba ze smalcem, poprawić swój image z Lorealem i perfumerią For You, pogadać przez krótkofalówki, skosztować smacznego miodku, zrobić sobie zdjęcia na superandzkim motorze i z 2 metrowym koziołkiem matołkiem (w obecności Madzi w koronie ).

Ale największą atrakcją była loteria fantowa, gdzie za 5 i 10 zł można było stać się posiadaczem fantów o wartości nawet kilkuset złotych. Nie znamy dokładnych wyników naszych działań, ale na pewno będzie to kwota czterocyfrowa…

Uprzedzam Was, że ja na tym nie poprzestanę! Zostało jeszcze dużo gadżetów i w niedługim czasie zorganizujemy kolejną zbiórkę. Mam już plan…

Acha, zapomniałam napisać, że dzięki Moni (perelekhlhs) rozdaliśmy mnóstwo ulotek zawierających konto i strone Pawełka.

W imieniu rodziców naszego dzielnego Pawełka dziękuję:Wojewodzie Świętokrzyskiemu, Fundacji „Mam marzenie”, wszystkim darczyńcom, którzy podarowali nam fanty a także ludziom z wielkimi, dobrymi sercami, którzy dzisiaj wspierali nasza akcję, moim kochanym koleżankom z pracy bez których sama nie dałabym rady.
Szczególne podziękowania kieruję do Fundacji „Margaretka” i jej wolontariuszy za ogromne zaangażowanie w pomoc dla Pawełka.

oazowiczka2 - 31 Sierpień 2007, 22:39

Ach... Monisiu jesteś cudowna:*:*:* Oby dalej szło tak dobrze jak do tej pory. Buziaki:*

Ewa Kopacz - 31 Sierpień 2007, 23:22

Gratulacje!!!
Pozdrawiam cieplutko, Ewa.

alrada - 1 Wrzesień 2007, 02:02

Czytam i dosłownie rozmach akcji mnie ścina z nóg. Nie wiem jak to robicie ale cel, który temu przyświeca jest piękny.
Gratuluję.

monikaszech - 1 Wrzesień 2007, 09:02

Kasiu, Moniu, Izo - dziękuję że przyjechałyście i zasiliłyście naszą loterię Miło było Was znowu zobaczyć Ostatni raz pogłyśmy porozmawiać w lutym, kiedy organizowałam akcję Serce. Ale teraz Wam nie popuszczę i nasz kontakt musi być częstszy

anfido - 1 Wrzesień 2007, 13:07

Moniczko, jesteś niesamowita. BRAWO.

madzia8310 - 1 Wrzesień 2007, 13:41

Po prostu rewelacja...brak mi słów!!!
Gratuluje wszystkim, którzy brali udział w akcji pomysłowości i zaangażowania!

madzik - 1 Wrzesień 2007, 13:43

Gratulacje jesteście wspaniali !

Pozdrawiam , Magda

KasiaLewandowska - 1 Wrzesień 2007, 13:45

Moniko, dla Ciebie i całej ekipy BRAWO, ogromne gratulację. Fantastyczna zespołowa praca :-)
Twoje talenty organizacyjne są do pozazdroszczenia.

KasiaMP - 1 Wrzesień 2007, 15:29

Moniko,
Wspaniała akcja! Gratuluję!

BarbaraJarzabek - 1 Wrzesień 2007, 17:01

Moniko Robercie jesteście wielcy!!!! życzę Wam sił i wytrwałości w dalszej pracy na rzecz chorych dzieci
pozdrawiam bardzo serdecznie

monikaszech - 1 Wrzesień 2007, 19:01

Dziekuję:)

Bardzo, bardzo Wam wszystkim dziękuję za tak ciepłe słowa...Obiecuję, że przekażę je wszystkim, którzy tak ochoczo pomagali mi zorganizować akcję charytatywną dla Pawełka

Cel naszych wspólnych działań z Fundacją "Margaretka" jest tylko jeden - Pawełek musi polecieć do Stanów. Jego kochane serduszko musi w końcu normalnie bić, dla Jego zatroskanych rodziców, rodzeństwa i dla nas wszystkich. Będziemy nieustawać w naszych dążeniach bo to jest pierwsza zbiórka. Mam nadzieję, że te setki ulotek, które zostały rozdane też przyniosą efekty...

Wierzę, że już niedługo Ela będzie mogła wyjść z Pawełkiem do domu...Ciągle sie o to modlę...

Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz dziękuję

ewelinadl - 2 Wrzesień 2007, 12:56

Wiedzialam ze nawet pogoda nie zdola zepsuc akcji organizowanej przez ludzi o tak wielkich sercach!!

katis71 - 2 Wrzesień 2007, 13:34

Moniko gratulacje dla Was- naprawdę podziwiam!

edytek1909 - 3 Wrzesień 2007, 12:43

Moniko!!!BRAWO!!!!Bardzo dobry kawał ciężkiej roboty !!Rodzice Pawełka mogą być szczęsliwi,że znaleźli tyle osób dobrej woli.Jesteś Cudowna!!!!!

jupora - 3 Wrzesień 2007, 12:55

Jestem pod wrażeniem!!!
Ze swojej strony deklaruję jako fant na następną loterię piękny syryjski obrus. Moi goście z Polski będą wracać na początku listopada do Warszawy - będą mogli go przywieźć. Tylko komu i jak go przekazać???

madzia8310 - 3 Wrzesień 2007, 14:26

W końcu rozmawiałam w sprawie ogłoszenia w naszej regionalnej telewizji o sprawie Pawełka. Efekt jest następujący: Ogłoszenia w wiadomościach niestety nie będzie, ponieważ Pawełek nie jest z naszego regionu. Jednak postarają się umieścić ogłoszenie na planszach (mamy taki kanał na którym są same reklamy). Tylko muszą sprawdzić ile wiadomości uda tam się zamieścić...żeby było czytelnie i przejrzyście...:) Mam nadzieje że dotrze to do wielu osób i wpłacą dla Pawełka pieniązki...
Będę codziennie sprawdzać i dam znać od kiedy będzie informacja o naszym dzielnym maluszku.
P.S. Niestety zapomniałam podać strony Pawełka...dałam tylko ulotkę a na niej nie ma adresu..ale postaram się tam zadzwonić i jeszcze podać!
Pozdrawiam

monikaszech - 3 Wrzesień 2007, 20:47

Madziu, to jest właśnie najpoważniejszy problem...Ja też miałam wielkie kłopoty z organizacją akcji w Kielcach....

Ale tutaj pomogła mi jedna z moich przypadłości - upór. Byłam bardzo zawięta w tym co chciałam zrobić i wreszcie udało sie przekonać, że pomocy potrzebują nie tylko "nasze dzieciaki", ale w innych wojewodztwach także. I nie powinno dla nas stanowić różnicy, gdzie znajduje się chore, potrzebujące natychmiastowej pomocy dziecko....jeśli chcemy pomóc to pomagamy!

Najtrudniej było z mediami. Ale wielkie ukłony dla Radia Plus, bo bez zastanowienia zareagowało na naszą prośbę. Nawet za zupełną darmochę w nakładzie 20 000 egzemplarzy ukazała się informacja o Pawełku z wszystkimi namiarami w ich gazecie reklamowej! Dziękuję za to bardzo.

Justynko, co do Twojego pomysłu z pięknym obrusem to wydaje mi się, że na loterię to za cenny fant. Losy na takich loteriach to góra 10 zł. Więc sama rozumiesz, że szkoda. Ale można takie drogocenniejsze fanty wylicytować...Jest tylko jeden problem, że taką licytację w "dobrym środowisku" ( ) trudno zorganizować. Ale nigdy nie trzeba mówić, że sie nie da - prawda?

Pozdrawiam Was serdecznie i Madziu - trzymam kciuki

kuba1206 - 4 Wrzesień 2007, 07:07

Jesteś wielka!

czytając opis jakie atrakcje było, Ci co przyszli musieli sie swietnie bawić!

gratuluje pomysłów!

emka72 - 4 Wrzesień 2007, 10:20

Witaj Moniko! Gratuluje wspaniałej roboty. Chylę czoła przed Tobą . Pozdrawiamy

mysza - 4 Wrzesień 2007, 10:34

Gratujacje wspaniała akcja!!!!!!

monikaszech - 6 Wrzesień 2007,20:27

Temat postu: Kilka zdjęć z akcji

Witam serdecznie

Znalazłam na aparacie parę zdjęć, które robił Robert (moja połówka ) i pozwoliłam sobie je zamieścić....

Od gosiap: Moniko, niestety tych zdjec nie udalo mi sie skopiowac z forum home.pl :( . Mozesz je wkleic raz jeszcze? Dziekuje. Gosia

ewelinadl - 6 Wrzesień 2007, 21:02

Impreza jak najbardziej udana

monikaszech 

Wysłany: 9 Wrzesień 2007, 16:05   

Gosiu, wklejam zdjęcia z akcji :)

marzenie-1.jpg
Plik ściągnięto 330 raz(y) 56,03 KB

marzenie-3.jpg
Plik ściągnięto 338 raz(y) 53,43 KB

marzenie-2.jpg
Plik ściągnięto 378 raz(y) 53,76 KB

marzenie-4.jpg
Plik ściągnięto 319 raz(y) 42,59 KB

marzenie-5.jpg
Plik ściągnięto 329 raz(y) 54,2 KB

marzenie-6.jpg
Plik ściągnięto 323 raz(y) 53,3 KB

marzenie-7.jpg
Plik ściągnięto 330 raz(y) 43,4 KB

marzenie-8.jpg
Plik ściągnięto 336 raz(y) 54,2 KB

hsynowiec 

Wysłany: 12 Wrzesień 2007, 20:25   

Jestescie wspaniali!!!Tylko pogratulować!!!!

edytek1909 
Przedstawiciel Funduszu

Wysłany: 13 Wrzesień 2007, 07:24   

Monia, impreza się udała co widać na zdjęciach!!Gratuluję!!
Edyta

kabe 
Moderator

Wysłany: 13 Wrzesień 2007, 11:23   

Fajnie musiało być! :)

Odpowiedz do tematu