::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Paulina fsd
1 Marzec 2011, 21:45
Atak botów spamerskich
Autor Wiadomość
robert matycz 

Wysłany: 12 Luty 2011, 13:48   

goszqe01 Admini to Administratorzy, czyli Zarządcy strony,Prince, ja też dzisiaj po raz drugi,alrada, czekam cierpliwie, nie poganiam, ale myślę, ze Pani się Nie gniewa za to że lekko w cudzysłowiu Ich poganiałem?? przepraszam i mam nadzieję, że nic się nie stało złego??
A dlaczego od Pani są napisane te same posty z tą 'cierpliwością' aż 3. razy??
A Pani jest Moderatorem, czy tak??i co nalezy do Pani obowiązków(moderatora) na jakimś Forum??(pilnowanie porzadku??)a do Administratora też zdaje się to samo??
A zdublowany post jednej Pani dobrze, ze został usunięty, bo był zbędny, prawda??
Przekazała Pani sprawę do Biura Fundacji(zapewne mailowo), bo to Biuro musi coś z tym ' Fantem' zrobić, to do Nich to nalezy czy tak?? To oni nie czytają Forum i nic nie wiedzą co sie tutaj dzieje?? Pozdrawiam życząc Wszystkim spokojnej, miłej soboty i niedzieli.

[ Dodano: 12 Luty 2011, 13:50 ]
Od ostatniej wizyty napisało tutaj parę osób a ja dostałem tylko 1. powiadomienie, dlaczego??
a nazwa Pani ta....goszqe01 ..nie wytłuścila się a inne tak, dlaczego??

[ Dodano: 12 Luty 2011, 13:52 ]
Czemu dostajemy te powiadmienia o rzekomym włamaniu na nasze konta??ja drugi raz w tym tygodniu. :orany: :zly:

[ Dodano: 12 Luty 2011, 19:44 ]
Ciekaw jestem co zrobi Biuro z Narbutta w Warszawie z tm fantem?? :orany: :orany: :zalamany:
Ostatnio zmieniony przez robert matycz 12 Luty 2011, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  

kuba1206 

Wysłany: 14 Luty 2011, 09:22   

kurcze - ja dzis dostałam maila,że ktos sie 5 razy logował na moje konto....

Skrypt wykrył wielokrotną próbę błędnego logowania (5) na twoje konto, na ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
i zablokował je czasowo w celach bezpieczeństwa. Konto będzie z powrotem aktywne Pon 14. Lut, 2011 06:34:07

oj chyba jaki zmasowany atak, coś adimistrator musi w tym względzie zrobić, bo na forum sa rózne inf. ktore nie powinny wyciec.

madzik 

Wysłany: 14 Luty 2011, 09:39   

kuba1206 napisał/a:
kurcze - ja dzis dostałam maila,że ktos sie 5 razy logował na moje konto....Skrypt wykrył wielokrotną próbę błędnego logowania (5) na twoje konto, na ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
i zablokował je czasowo w celach bezpieczeństwa. Konto będzie z powrotem aktywne Pon 14. Lut, 2011.

ja to samo ...

oazowiczka2 

Wysłany: 14 Luty 2011, 10:02   

ja takie wiadomości dostaję codziennie...

robert matycz 

Wysłany: 14 Luty 2011, 10:16   

kuba1206, Kiepska sprawa, ale jakie wiadomości masz na myśli, ze nie powinny wyciec??madzik, oazowiczka2, ogólnie kiepsko się dzieje na tym Forum, mam na myśli ataki nieporzadanych osób.
A Biuro nic z tym nie robi....czyżby nie czytali Forum?? :orany: :zly: :( :zalamany:

[ Dodano: 14 Luty 2011, 10:17 ]
A na maila przyszło tylko powiadomienie od Kuby a od pozostałych 2. osób nie, dlaczego?? :orany:

Mama Julki 

Wysłany: 14 Luty 2011, 12:43   

ja też dostałam wczoraj takiego mail'a

robert matycz 

Wysłany: 14 Luty 2011, 18:44   

Mama Julki, dostałaś maila, ze ktoś sie logował na twoje konto, czyli za Ciebie na tą stronę na Forum, czy tak?? Chyba większość z Nas takie dostała maile lub Wszyscy.
A zapytuję po raz kolejny w swoim i Wszystkich Nas.....Co robią Admini i Biuro w Warszawie przy ul. Narbutta?? :zalamany: :zalamany:

Paula Z 

Wysłany: 14 Luty 2011, 20:36   

forum działa tzn. że admini pracują nad poprawą funkcjonowania forum i zabezpieczeniami

a biuro na narbutta bardzo ciężko pracuje

(zespół Taussig - Bing [ TGA, DORV, VSD ] + nieprawidłowe odejście naczyń wieńcowych - pełna korekcja wady 10.2007; całkowity pooperacyjny blok serca -> stymulator serca; pod opieką CZD
wymiana elektrody - 5.2008; 1.2009; wymiana stymulatora - 1.2009

robert matycz 

Wysłany: 14 Luty 2011, 20:39   

Paula Z, A skąd ta pewność??
jeśli masz rację, to zwracam Honor i przepraszam oraz mam nadzieję, ze nikt nie ma do mnie pretensji??

kuba1206 

Wysłany: 15 Luty 2011, 06:25   

A JA WCZORAJ ZNOWU DOSTAŁAM TAKIEGO MAILA, ze ktos sie logował i mam konto zablokowane :zly: :zly: :zly:

robert matycz 

Wysłany: 15 Luty 2011, 14:08   

A ja zapytuję co robią w tej sprawie Admini i Główne Biuro w Stolicy??(pytam po raz kolejny).

kuba1206 

Wysłany: 16 Luty 2011, 06:17   

ja chyba tez spytam poraz kolejny, bo znowu, ktos sie logował na moje konto i to już przestaje byc śmieszne, bo w koncu mu sie uda. :kwasny:

Skrypt wykrył wielokrotną próbę błędnego logowania (5) na twoje konto, na ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
i zablokował je czasowo w celach bezpieczeństwa. Konto będzie z powrotem aktywne Sro 16. Lut, 2011 04:13:28

Jeśli to nie Ty próbowałeś/aś się logować, skontaktuj się z administratorem i poinformuj go o zdarzeniu
.

robert matycz 

Wysłany: 16 Luty 2011, 10:12   

kuba1206, Zgadza się... to przestaje być zabawne i śmieszne, ale wogóle od samego początku było to nie zabawne ani nie śmieszne.....Widzę wiadomość którą otrzymałeś zmieniłeś jej krój pisma na taki jaki wstawiłes, jak to się robi??
W takim razie zapytuję Biuro z Narbutta co robi z tymże ' Fantem'?? :orany: :zalamany:

agatunia 

Wysłany: 16 Luty 2011, 19:51   

I ja także dostałam takiego maila że ktoś próbował się włamać na moje konto :(
-operacja met. rossa+zamknięcie ubytku ICZMP ŁÓDŹ 2002

Paula Z 

Wysłany: 16 Luty 2011, 21:23   

Ja odkąd zaczęły się jak to nazywacie "włamania" nie dostałam żadnego takiego maila.
Może spróbujcie zmienić ustrawienia swoich kont np.:

Preferencje
Zezwól na autologowanie tylko z ostatniego adresu IP
Jeżeli adres IP będzie inny niż adres IP ostatniej wizyty wymaga ręcznego logowania. Wyłącz to TYLKO wtedy jeżeli masz zmienne IP i jest dla Ciebie kłopotem ręczne logowanie. Funkcja ta w dużym stopniu zabezpiecza twoje konto.

(zespół Taussig - Bing [ TGA, DORV, VSD ] + nieprawidłowe odejście naczyń wieńcowych - pełna korekcja wady 10.2007; całkowity pooperacyjny blok serca -> stymulator serca; pod opieką CZD
wymiana elektrody - 5.2008; 1.2009; wymiana stymulatora - 1.2009

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi