::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Beata
19 Październik 2010, 12:00
SPOTKANIE INTEGRACYJNE - Bydgoszcz i okolice
Autor Wiadomość
jukilop 

Wysłany: 19 Lipiec 2009, 21:48   

a ja dopiero dzis wróciłam z tego zjazdu , powiem tyle : rewelacja ...................
super było Was spotkać w realu , niestety nie z kazdym udało mi się porozmawiać , szkoda , myslałam że nie znam wielu z Was , ale po wpisach - loginach ...... kurcze za mało czasu.

Pozdrawiam wszytkich a organizatorom szczególne ode mnie podziękowania bowiem gościli mnie aż do dziś .
Zmęczona ( w nocy najlepiej sie gada :) ) przejedzona :oczami: , napojona ;) ale bardzo , bardzo zadowolona :P .
Dzieci były niesamowite .

Gosiu , Darku dziekuję
Całusy szczególnie dla Madzi, a Ty Bartek tańcz do rana :)

Film nt. ablacji u dzieci i młodzieży:
cz.1
http://www.youtube.com/wa...&vq=medium#t=14
cz.2
Ostatnio zmieniony przez jukilop 19 Lipiec 2009, 21:53, w całości zmieniany 1 raz  

mrowka517 

Wysłany: 19 Lipiec 2009, 21:53   

no wlasnie, ja tez dopiero w aucie jak wracalysmy do domu uzmyslowilam sobie, ze nie odszukalam cie Madziu by osobistego zapoznania dokonac:( pytalam moja mame czy Ciebie poznala, ale odpowiedz byla przeczaca:( to ci szkoda no!

dolores 

Wysłany: 19 Lipiec 2009, 22:57   

Jakże bardzo nam przykro że w tym roku nie mogliśmy uczestniczyć w tej wspaniałej imprezie :(
Ps. dla wyjaśnienia - z Kacperkiem wszystko wporządku!

jukilop 

Wysłany: 20 Lipiec 2009, 15:04   

Maju , właśnie z Małgosią mówiłyśmy że następnym razem przygotujemy identyfikatory - oprócz imienia takze Nick , bo wilu sie z nas zana ale w realu jakoś odszukać się nie mozemy ,
ja starałam sie po dzieciach ( pokaz mi swoje dziecko a powiem Ci kim jesteś ;) ) , ale większośc ubrana w forumowe koszuli zaczęła być dla mnie identyczna ....
Ja przyjechałam z Gosią Pawłoską , a Gosie przecież wszyscy znają ( i kochają :) )
a moze pamiętasz jak biegłam do grupowego zdjęcia ( smażyłam sobie 2 kiełbaskę :zawstydzony: )
Także Maju do zobaczenia za rok , a może do sierpnia ( wybieracie sie do Zaniemyśla ? )

cz.1
cz.2
Ostatnio zmieniony przez jukilop 20 Lipiec 2009, 15:10, w całości zmieniany 2 razy  

mrowka517 

Wysłany: 20 Lipiec 2009, 16:35   

Tez pomyslalam o plakietkach z danymi, to na pewno ulatwiloby zapoznanie. przyznam, ze moje dziecko kochane jest teraz dosc mocno absorbujace z racji lobuzowania, licznych psot, wiec ja bardzo skupialam sie na tym zeby nie przewrocila wielkiego parasola lub nie wylala na kogos kubka soku:) ja bylam z mama - blondynka w dluzszych wlosach i okularach i ciocia, a podejrzewam, ze w gronie pan dominowalam wzrostem - 1,82m:) bylam ubrana na jasno, blond krotkie wlosy:) teraz to i tak nie ma wiekszego znaczenia, ale moze na zdjeciach sie rozpoznamy:)
Do Zaniemysla raczej nie pojedziemy, choc moze w sobote postaram sie wyciagnac rodzinke na jeden dzien, wiec wowczas sie spotkamy!
pozdrawiam jeszcze raz wszystkich uczestnikow bydgoskiego spotkania:)

MałgosiaS 

Wysłany: 20 Lipiec 2009, 23:01   

Wszystkim serdecznie dziękuję za przybycie, za atmosferę którą stworzyliście, za ciacho i sałatki. Myślę, że każdy w jakiś sposób skorzystał ze spotkania. Może nie udało się z wszystkimi porozmawiać bo było nas trochę. Wg moich obliczeń 84 osoby w tym 48 osób dorosłych i 36 dzieci, 24 rodziny. Jeżeli więc macie pytania, problemy o których nie udało się pomówić dzwońcie.
Zamówiona u „ góry” pogoda dopisała i dzieci miały duże możliwości poznania się, wybiegania i wspólnych zabaw. Największą chyba atrakcją dla dzieci była bryczka, a dla rodziców przejażdżki konne :) . Zaczęło padać jak wyjeżdżaliśmy z Myślęcinka.
Oczywiście każde spotkanie przynosi kolejne doświadczenia i wiem co należałoby wprowadzić i zmienić. Rozmawiałyśmy z Madzią (jukilop) i stwierdziłyśmy, że konieczne są identyfikatory, ponieważ trudno nam się znaleźć, a najbardziej znamy się z nicków na forum.
Chciałabym żeby takie spotkania były częściej. Myślę, że może nam się to udać ponieważ Lidka B. , nick Lidka wyraziła chęć pomocy i zostania Przedstawicielem.
Brawo i dziękuję!!!!
Czekam na kolejne osoby. Każdy z nas ma jakieś nowe pomysły. Naprawdę moglibyśmy razem dużo więcej zrobić dla naszych ukochanych skarbów. A przecież ich radość i uśmiech są najważniejsze.
Mam też pomysł, żeby wysłać każdemu z Was płytkę ze zdjęciami. Myślę, że będą to miłe wspomnienia. Dlatego, jeżeli macie jakieś fajne zdjęcia przysyłajcie na adres m.sakowska@sercedziecka.org.pl, a ja wszystko zgram na jedną płytkę.
Zdjęcia na forum zamieszczę w najbliższych dniach.

Pozdrawiam wszystkich gorąco

P.S.
Uwaga!
Ktoś zostawił pojemnik na ciasto, miskę i talerzyk. Wszystko jest u mnie.

Madziu ja też padłam, ale cieszę się, że z nami byłaś i dziękuję Ci za mile spędzony czas.
Koniecznie trzeba to powtórzyć ;)

mrowka517 

Wysłany: 20 Lipiec 2009, 23:32   

ojoj - pojemnik na ciasto nasz... moze do nastepnego spotkania niech przeczeka u Ciebie Małgosiu?

MałgosiaS 

Wysłany: 20 Lipiec 2009, 23:54   

Maju mogę Ci gdzieś podrzucić, albo Ty przyjedź do mnie :)

alrada 

Wysłany: 21 Lipiec 2009, 07:02   

[quote="MałgosiaS"]Chciałabym żeby takie spotkania były częściej. Myślę, że może nam się to udać ponieważ Lidka B. , nick Lidka wyraziła chęć pomocy i zostania Przedstawicielem.
Brawo i dziękuję!!!!

:)

gosiap 

Wysłany: 21 Lipiec 2009, 09:42   

Dopiero dzis udalo mi sie podlaczyc do netu i podobnie jak pozostali

pragne goraco podziekowac Malgosi i Darkowi za fantastyczne spotkanie!!!!

Slemy usciski dla wszystkich uczestnikow znad polskiego Baltyku! 84 osoby!!!! To jak zjazd ogolnopolski!

BRAWA DLA MALGOSI! :hurra:

wikuś 

Wysłany: 21 Lipiec 2009, 17:44   

I w tym miejscu ( oprócz Furumowiczów) przesyłam uściski Małgosi, Darkowi i Bartkowi też - bo widziałam pomagał rodzicom z zaangażowaniem ( nooo, Małgosiu, za chwilę nie będziesz mogła się opędzić od adoratorek syna).
Teraz próbuję skojarzyć twarze maluchów lub rodziców z Myslęcinka i przypiąć do nicków na forum. Chyba za dużo nowych twarzy na raz...

alrada 

Wysłany: 21 Lipiec 2009, 19:13   

Rozmawiałam dziś z Madzią jukilop i jest zachwycona atmosfera spotkania. Mimo wczesniejszych obaw czuła sie jak wśród starych, dobrych znajomych :)

jukilop 

Wysłany: 21 Lipiec 2009, 20:51   

Kurcze Danka gdzieś Ty na tej łące biegała że Cię nie zauważyłam :( ????
Oluś , nastepnym razem bez Ciebie nie jadę i już!

cz.1
cz.2

wikuś 

Wysłany: 21 Lipiec 2009, 22:33   

Trafnie to okresliłaś Magda - biegałam. Byłam sama z Wikim i to nie od początku, ani nie do końca - na ognisku mnie już nie było. Teraz tylko czekamy na zdjęcia: jeśli Małgosia znowu włoży tyle pracy i je tak pięknie poopisuje jak z poprzedniego spotkania to się na pewno poszukamy.

MałgosiaS 

Wysłany: 21 Lipiec 2009, 23:04   

Danusiu nie wiem czy mi się uda podpisać zdjęcia, bo powiem szczerze, że w pewnym momencie pogubiłam się. Było dużo dzieci. Ale myślę, że wspólnie to zrobimy. Tylko prosze o cierpliwość, bo mam trochę zaległości w pracy zawodowej, które muszę w tym tygodniu nadrobić. Na kolejnym spotkaniu planuję ubrać wszystkie dzieci serduszkowe w koszulki fundacyjne- będzie wtedy łatwiej z rozpoznaniem :)

Odpowiedz do tematu