::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziecko z wadą serca - poradnik dla rodziców
Autor Wiadomość
robert matycz 

Wysłany: 12 Marzec 2008, 07:06   

serdeczne dzięki za info. :) :padam:

[ Dodano: 12 Marzec 2008, 07:09 ]
poczytałem,ale nie widzę sumy za książkę,jest numer konta,ale brak sumy.szkoda,bo chciałem wysłać przekaz z sumą i niestety nie mogę. :( :(

gosiap 

Wysłany: 12 Marzec 2008, 08:08   

robert matycz napisał/a:
serdeczne dzięki za info. :) :padam:

[ Dodano: 12 Marzec 2008, 07:09 ]ale nie widzę sumy za książkę

W informacji cena jest podana. Przegapiles ja :)
Ksiazka kosztuje 40,-zl.

robert matycz 

Wysłany: 12 Marzec 2008, 08:15   

serdeczne dzięki,widocznie przegapiłem tą sumę,bo czytałem szybko,ponieważ pracuję w domu i nie miałem czasu się wczytać,ale dzięki za cenne info.a czy mogę pójść do Fundacji i tam ją zakupić? :)

robert matycz
Gość
Wysłany: 12 Marzec 2008, 15:41   kupię na relaksowej 58.

witam,wybieram się na relaksową po ksiązkę. :) :padam:

robert matycz 

Wysłany: 12 Marzec 2008, 18:31   

:) :D :padam: WITAM Serdecznie,już kupiłem książkę w Siedzibie a zasadzie jak się dowiedziałem od Super miłej Pani-w pryw.mieszkaniu,bo Fundacja nie ma jeszcze siedziby,szkoda,sprzedała mi swój egzemplarz-DZiękuję,niech pieniązki właściwie posłużom zdrowiu Naszych kochanych Dzieciaczków,ja sam miałem korektację aorty w 67r.ma być uruchomiony program i dla dorosłych z chorobami serca,proszę o mnie pamiętać Miła Pani,tak jak uzgodnilismy,ja cały czas będę czekał na sygnał od Pani.a książka jest super,napewno ją poczytam,nie czytałem jej jeszcze ale z wyglądu jest super wydana,pracowałem przed rentą w poligrafii dośc długo,to mój zawód wyuczony,uczyłem się na stawki14 a pracowałem na miedzianej 11-'DSP'.pozdrawiam z wtrazami szacunku i duzo zdrowia dla Naszych Milusińskich.

[ Dodano: 12 Marzec 2008, 18:59 ]
Książkę przejrzałem,jest super,Fundacja zrobiła super dobrą robotę,napewno będę ją czytał tym bardziej,że jest o mojej wadzie,znalazłem ten temat w spisie i poczytam. :) :padam: :D

Ewa M. 

Wysłany: 14 Marzec 2008, 16:15   

Ile lat ma Oriana? Jak się czuje? Miała już jakąś operację? Interesuje mnie los osób z tą samą, co moja, wadą...
Ewa GUCH (atrezja - zarośnięcie -zastawki płucnej) z VSD i MAPCA), po 3 operacjach (8 i 17,5 lat), (korekcja 27.10.1998 r, homograft płucny, łata na VSD), MAPCA'S, tętniak aorty, re-VSD, nadciśnienie tętnicze
Ostatnio zmieniony przez Ewa M. 14 Marzec 2008, 16:15, w całości zmieniany 1 raz  

goszqe01 

Wysłany: 31 Marzec 2008, 11:48   

zakupiłam książkę w CZD i myślę sobie że popełniłam przez to ogromny błąd...zdałam sobie sprawę jak bardzo chore jest moje dziecko i teraz jestem częściej zdołowana i brakuje mi nadzieji...za miesiąc wracamy z przepustki do CZD na kolejną operację a ja już mam dilerkę. w tej chwili piotr jest w domu ale bez tlenu ssaka i pulsoksymetru ani rusz...pozdrawiam wszystkie dzieciaczki

jupora 

Wysłany: 31 Marzec 2008, 14:17   

Czasem trudno pogodzić się z powagą sytuacji, ale na pewno nie popełniłaś błędu - im więcej wiemy, tym lepiej potrafimy pomóc. Byle tylko mądrze korzystać ze swojej wiedzy i nie wpadać w panikę. Ja zawsze szaleję czekając na Julkowe wyniki (poziom białka). Co oczywiście niczego nei zmienia - jeśli jest niskie białko, to trzeba jechać do szpitala. I w przypadku każdego podejrzenia robimy takie badania. Lepiej martwić się samemu, niż przeoczyć coś u dziecka.
Powodzenia i duuużo siły!

goszqe01 

Wysłany: 31 Marzec 2008, 14:43   

to było bardzo pokrzepiające... dziękuję pani dr. w CZD powiedziała mi przed wyjazdem "jak mama płacze... to sobie wypłacze" więc staram się tego nie robić ,,,myślę jednak że my wszyscy rodzice mamy czasem dołeczki mniejsze lub większe i one niestety są zależne tylko od samopoczucia naszych pociech

jupora 

Wysłany: 31 Marzec 2008, 17:12   

Masz świętą rację! Mamy do tych dołeczków, nawet całych dołów, prawo, jesteśmy tylko ludźmi, ale... z daleka wtedy od naszych dzieci :)
Kiedy Julek leżał na KCh w CZD kolejne tygodnie i nie wiadomo było, czy w ogóle kiedyś z niej wyjdzie, robiłam sobie przerwy - schodziłam do pasażu, szłam na obiad, do kiosku poszukać prezentu dla niego i "czytadełek" dla siebie. Żeby tylko rozładować swój strach i zmartwienie. Wyglądałam na beztroską mamusię. :zawstydzony: A jednocześnie pytałam o wszystko, żeby jak najwięcej wiedzieć i zrozumieć, jakie mechanizmy rządzą moim dzieckiem. Bywało ciężko. Kiedyś przeczytałam koszmarnie pesymistyczny artykuł o zespole utraty białka, na który cierpi obecnie Julek. Mało się nie poryczałam, rokowania w nim zawarte były po prostu złe. Ale pomyśłałam, że póki co Julek żyje i trzeba próbowac mu pomóc. Przeczytałam jeszcze raz, starając się zapamiętać, co pomaga, a nie czym to się skończy. Staram się stosować do tamtych wskazówek i... chyba jest lepiej niż w owym czasie, kiedy to czytałam po raz pierwszy.

Ania Bydgoszcz 

Wysłany: 10 Kwiecień 2008, 17:41   

Ja kupiłam książkę na terenie ICZMP w Łodzi.Koszt również 40zł.

Gosia1 

Wysłany: 5 Styczeń 2009, 23:45   

MAM PYTANIE OD WPŁATY NA KONTO W JAKIM TERMINIE BEDZIE PRZYSŁANA KSIĄZKA???

SerceDziecka 

Wysłany: 3 Luty 2009, 22:18   

wpływy na konto sprawdzamy naokół co 2 tygodnie i w ciągu tygodnia wysyłamy książkę.

ewa0181 

Wysłany: 6 Luty 2009, 12:02   

Dziewczyny, nie wiem komu to napisać ale chyba jest problem z brakiem książek:

http://www.wysylkowo.pl/p...ducts_id=145122

Pod książką widnieje napis że brak nowej dostawy, wyczerpany nakład. Wpadłam na to przypadkiem bo chcę naszej pani doktor pediatrze kupić w prezencie jak już zamkniemy Jasia ubytek. Nie chciało mi się iść do księgarni (kiedyś kupiłam ją w Matrasie na rynku w Krakowie) ale przejdę się :)

Beata 
Moderator

Wysłany: 6 Luty 2009, 13:22   

Z tą księgarnią nie mamy w ogóle umowy na sprzedaż książek i nigdy im książek nie dawaliśmy do sprzedaży.
My głównie prowadzimy sprzedaż przez Księgarnie Matras a internetowo przez Medicon Gdańsk –
http://www.medicon.pl/szu...c673375&x=0&y=0
gdzie książka jest dostępna i nawet z napisem Bestseller!!

Pozostałe Księgarnie z którymi mamy umowy i dostarczamy książki to przyszpitalne:
Kraków-Peschak, Łódź – Krismej, NOWOŚCI CZD – Witak, BOOKSELLER POZNAŃ

Odpowiedz do tematu