::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziecko z wadą serca - poradnik dla rodziców
Autor Wiadomość
ewelinadl 

Wysłany: 16 Listopad 2007, 19:22   

Ja rowniez gratuluje, chcialabym zamowic sobie egzemplarz poradnika ale nie moge zadzwonic moj telefon jest nieczynny do poniedzialku. Za tydzien jestem w CZD wiec mam pytanie czy w ksiegarni szpitalnej mozna juz dostac? Jaka jest cena ksiazki?

BarbaraJarzabek 

Wysłany: 17 Listopad 2007, 20:17   

książka kosztuje 40 zł. i jest dostępna w sieci księgarni Matras.oto link do strony z adresami
http://matras.pl/siec.php
niestety nie wiem czy jest już ona dostępna w szpitalnej księgarni, mam nadzieję, że szybko ją dostaniesz.
pozdrawiam serdecznie

ewelinadl 

Wysłany: 17 Listopad 2007, 20:27   

Ale nie moglybyscie dziewczyny postarac sie zeby w tej ksiegarni dostepna byla bo tam bardzo duzo ludzi kupuje taka literature, ja sama juz korzystalam bedac w CZD niejednokrotnie, potem wejde na ten link jak juz spokojnie pozasypiaja moje panny, dziekuje za odp i rowniez pozdrawiam.. a co do ceny to rewelacyjnie przystepna ;)

barbarajarzabek
Gość
Wysłany: 17 Listopad 2007, 20:32   

mamy w planach przyszpitalne księgarnie ale potrzebujemy troszkę czasu :)

Beata 
Moderator

Wysłany: 19 Listopad 2007, 11:33   

W księgarniach szpitalnych w Krakowie, Łodzi, CZD książka jest, w Poznaniu będzie niedługo i szybko znika, już musimy wysyłać uzupełnienia, ale staramy się, żeby jak najszybciej uzupełniać braki.

ewelinadl 

Wysłany: 19 Listopad 2007, 20:05   

ja mam nadzieje ze dostane ksiazke w poniedzialek w CZD bo bede i na pewno kupie mam nadzieje ze bedzie..

karolina.bawej 

Wysłany: 22 Listopad 2007, 11:13   super lektura

Książka jest super! WIELKIE GRATULACJE!!!!!

TATA EMILKI
Gość
Wysłany: 24 Listopad 2007, 20:09   KSIAZKA

Czytalem ksiazke Profesora poprostu rewelacja ,dosc ze znakomity kardiochirurg to jeszcze ta publikacja, jak on na to wszystko znajduje czas podziwiam z wielkim szacunkiem. :) :) :)

TATA EMILKI
Gość
Wysłany: 24 Listopad 2007, 20:17   

........a tak pozatym w monachium jest rewelacja:) pozdrawiam

olica 

Wysłany: 25 Listopad 2007, 10:01   

Tato Emilki ja nie czytałam ale wierze Ci na słowo ze książka Profesora to rewelacja :) Patrzyłam jedynie po spisie treści jak objętościowo wygląda Jego wkład i naprawdę świadczy to o Jego niesamowitości :)

Słyszałam że Emilka coraz lepiej :hurra:
no nie da sie ukryć, po tym co było zanim trafiła do Monachium wreszcie i Jej i Wam nalezy się żeby coś było do przodu...
A na marginesie czy macie może skan artykułu z Gazety Sądeckeij ???

Aha a Monachium - no tak ja juz pisała o tym w wątku o Szymku (synu Edytki i Tomka) że opieka w Monachium to rewelacja :)
a.lignar@corinfantis.org
Ostatnio zmieniony przez olica 25 Listopad 2007, 10:02, w całości zmieniany 1 raz  

TATA EMILKI
Gość
Wysłany: 25 Listopad 2007, 11:29   

Emilka rwie sie do zycia,to zasluga cudotworcy Profesora Malca i Dr.Januszewskiej i oczywiscie calego "jego skladu"w monachium,tu spisali dziecko na straty a On zrobil to co dla niektorych w naszym kochanym kraju bylo niemozliwe :) ,i jak my Polacy moglismy sie pozbyc takiego diameniu swiatowej kardiochirurgii mam nadzieje ze winni kiedys za to odpowiedza.
Mam skan z krakowskiej :) :) :)

olica 

Wysłany: 25 Listopad 2007, 17:06   

Brawo dla Emilki :) no i dla Profesora i całego G9 :)
A moge ten skan na maila dostać? Jeśli tak to poprosze na alignar@gmail.com
a.lignar@corinfantis.org

Agatkow 

Wysłany: 25 Listopad 2007, 21:18   

Dziś zakupiłam książkę. Rzeczywiście wszechstronna. Na razie tylko przejrzałam, ale będę zgłębiać. Gratulacje! :padam:

KasiaMP 
Moderator

Wysłany: 25 Listopad 2007, 21:26   

Przypominam, że książka "Dziecko z wadą serca - poradnik dla rodziców" jest dostęna w ksiągarniach przyszpitalnych w ICZMP w Łodzi, CZD w Warszawie i Szpitalu w Prokocimiu w Krakowie. Ponieważ książka cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno rodziców, jak i lekarzy to szybko znika z półek księgarskich. Jesteśmy w stałym kontakcie z księgarzami i na bieżąco uzupełniamy zapasy. Dodatkowo książki można kupić w sieci księgarń Matras www.matras.pl i księgarni internetowej Medicon www.medicon.pl

A przy okazji dziękuję za wszystkie słowa uznania. Wspólnie w lekarzami przygotowywaliśmy książkę i cieszy nas, że jest tak dobrze przyjmowana.

alrada 

Wysłany: 27 Listopad 2007, 06:39   

Z niecierpliwością czekam na przesyłkę z poradnikiem.

Odpowiedz do tematu