::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: SerceDziecka
30 Październik 2007, 12:18
dotyczy zjazdu w Gdańsku
Autor Wiadomość
anfido 

Wysłany: 14 Wrzesień 2007, 20:17   dotyczy zjazdu w Gdańsku

Chciałam pionformowac, że najpóźniej w poniedziałek do wszystkich uczestników zjazdu roześlę ankiety, pamiątkowe zdjęcie oraz zestaw ćwiczeń rehabilitacyjnych dla dzieci kardiologicznych. Cwiczenia zostały specjalnie przygotowane dla dzieci z Funduszu przez rehabilitantów i lekarzy ze Stowarzyszenia Krok po Kroku z Gdańska.
Jeżeli tylko materiały będą gotowe na czas to zaraz na poczatku roku wydamy poradnik rehabilitacyjny dla dzieci po operacjach kardiochirurgicznych.

Dot : ankiet - prosiłabym o ich wypełnienie i wysłanie na mój adres domowy, który podam w materiałach znajdujących się w liście. :!

Danka K 

Wysłany: 15 Wrzesień 2007, 08:03   

Jesteś świetnym organizatorem i niezwykłym człowiekiem! Napewno dopełnię wszelkich formalności. Pomysł z tymi ćwiczeniami jest bardzo dobry,że nie powiem rewelacyjny.Rehabilitanci oczekują podpowiedzi, jak najlepiej prowadzić nasze dzieci. Będzie to dobra wskazówka.

kabe 
Moderator

Wysłany: 15 Wrzesień 2007, 17:35   

Ja tylko chciałem przeprosić za opóźnienie z informacją o zjeździe na stronie Funduszu Obiecuję, że pojawi się do 22.09
Ostatnio zmieniony przez kabe 15 Wrzesień 2007, 17:35, w całości zmieniany 1 raz  

Ewa Kopacz 

Wysłany: 16 Wrzesień 2007, 09:35   

Z przyjemnością wypełnię i wyśle do Ciebie Aniu ankietę. Jesteśmy to Tobie winne za trud w zorganizowaniu tak wspaniałego zjazdu :) .
Pozdrawiam cieplutko, Ewa.

A zestaw ćwiczeń dla naszych "Serduszek" to strzał w dziesiątkę. :)

http://fotoforum.gazeta.pl/u/kopacz_tej.html
Ostatnio zmieniony przez Ewa Kopacz 16 Wrzesień 2007, 09:41, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu