::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: SerceDziecka
30 Październik 2007, 12:18
Ogólnopolski zjazd "rodzin seruszkowych 2007" - Gd
Autor Wiadomość
SerceDziecka 

Wysłany: 7 Lipiec 2007, 16:47   Ogólnopolski zjazd "rodzin seruszkowych 2007" - Gd

Tegoroczny ogólnopolski zjazd "rodzin serduszkowych" odbędzie się w dniach 18-19 sierpnia 2007 w Gdańsku.
Organizatorem jest Ania Tarkowska, Członek Rady Funduszu.
Ania proponuje:
Pierwszego dnia spotkalibyśmy się w hotelu Heveliusz w samym sercu Gdańska, spacer po Starówce, może wieczorem ognisko itp.. Następnego dnia proponuję spacer po Sopocie i Gdyni. Jeżeli chodzi o noclegi to poszukuję aktualnie jak najtańszej bazy noclegowej i oczywiście miejsca gdzie moglibyśmy zrobić ognisko. Pierwsze oferty otrzymałam z gdańskich akademików. Pokoje 2 osobowe 75 zł, 3 osobowe 110 zł za dobę. Cały czas szukam czegoś tańszego i w miarę otrzymywanych ofert będę na bieżąco Was informować. Podaję tylko taki orientacyjny termin zgłoszeń - 10 sierpnia. Oczywiście jeżeli ktoś się zdecyduje w ostatniej chwili na przyjazd to też bardzo, bardzo zapraszamy na spotkanie. Mam prośbę o przysyłanie do mnie podstawowych danych czyli imię, nazwisko, nr telefonu, ilość osób oraz czy rezerwować nocleg.
Proszę o kontakt – na forum, na maila - ania.tarkowska@sercedziecka.org.pl, tel. 0-888-289-322
Szczegółowy program niebawem.
Pozdrawiam, Ania - mama Filipka i Adasia

Serdecznie wszystkich zapraszamy

anfido 

Wysłany: 24 Lipiec 2007, 20:53   Program - wersja wstępna

Program zjazdu - może ulec zmianie

18 sierpnia - godz. 17.00 ognisko na terenie Harcerskiej Bazy Obozowej "Morenka" w Gdańsku Wrzeszczu ul. Jaśkowa Dolina 77 - czas trwania nieograniczony, wszystko będzie zależało od nas, postaram się wybrać takie menu, aby nie było więcej niż 20 zł od osoby dorosłej. Na terenie " Morenki" zarezerwowałam dla wszystkich potrzebujących miejsca noclegowe w cenie 25 zł /os/ dobę z pościelą. ( opis miejsca strona www.morenka.com.pl) . Szczegółowy plan dojazdu z mapką prześlę wszystkim zainteresowanym na priva.

19 sierpnia - godz. 12.00 spotkanie w Hotelu Mercure Hevelius w Gdańsku Głównym ul. Heweliusza 22 w programie m.in. spotkanie z dr Fryze z AMG w Gdańsku, pierwsza pomoc, prelekcja - Infekcyjne zapalenie wsierdzia, plac zabaw dla dzieci, opiekunki, lunch - 20 zł /osoba dorosła, spacer po Gdańsku, Jarmark Dominikański

Wielka prośba do wszystkich , którzy chcą przyjechać :
- proszę o potwierdzenia do 10 sierpnia
- proszę o podawanie danych do identyfikatorów w następującym systemie
" Ania, mama Adasia, zwężenie zastawki aortlnej, Gdańsk"

Zapraszam serdecznie.
Jestem cały czas dostępna pod telefonem : 0-888-289-322
mail " atarkowska@wp.pl, ania.tarkowska@sercedziecka.org.pl

gosiap 

Wysłany: 25 Lipiec 2007, 00:03   

Aniu,
Mam propozycje od mojego luksemburskiego Ksiedza Proboszcza zorganizowania w niedzielny ranek Mszy Sw. w intencji serduszkowych dzieci, ktora odbylaby sie w Kaplicy Ojcow Oblatow znajdujacej sie ok. 300 m od hotelu Heweliusz. Co Ty na to?
Jutro postaram sie do Ciebie zadzwonic.
Pozdrawiam

anfido 

Wysłany: 25 Lipiec 2007, 08:48   

Wspaniały pomysł. Dowiedz się, o której msza mogłaby się zacząć. Wtedy umieszczę to w programie i będę miała czas, aby wszystkich poinformować.

Gość

Wysłany: 25 Lipiec 2007, 10:37   

Tak mi smutno,że nie mogę pojchać na to spotkanie :(

Iza Kamińska 

Wysłany: 27 Lipiec 2007, 20:53   

Ja również się smucę, że znów nie będziemy mogli pojechać, ale 11 wracamy z nad morza i trudno by nam było za tydzień znów pojechać, to jednak trochę daleko. Mam nadzieję, że kiedyś odbędzie sie takie spotkanie w centralnej Polsce. Tak bym chciała sie spotkac w szerszym gronie.

madzia8310 

Wysłany: 29 Lipiec 2007, 20:19   

Witam!
My w tym czasie będziemy na wakacjach we Władysławowie...czy możemy podjechać do was w drugim dniu spotkania, bez noclegu? Tak poprostu chcielibysmy się spotkać z wszystkimi :) )
Pozdrawiam
Magda mama Filipka TGA,PS

anfido 

Wysłany: 29 Lipiec 2007, 21:30   

No pewnie, że TAK !!!!!!!!!!! Super!!!! Będziemy na Was czekać.

olciaa 

Wysłany: 29 Lipiec 2007, 21:37   

Ehhh Bardzo chetnie Bym sobie Przyjechała ale nie mam niestety transportu aa boje sie ejchac pociagiem :( Ehh mzoe nastepnym razem dam rade Pozdrawiam:*
Byłeś kiedyś aniołem
Pamiętasz?

anfido 

Wysłany: 30 Lipiec 2007, 08:25   

Ostatnio jechałam ze Szczecina do Gdańska pociagiem , takim o 10-tej z minutami. Było bardzo spokojnie. Konduktorzy co chwilę sprawdzali bilety. Do Koszalina miałam dwie towarzyszki podrózy, a później dopiero w Sopocie do przedziału dosiedli się nowi pasażerowie. A może się przyda info, że w tym pociągu nie ma Warsu i trzeba zaopatrzyć się w jedzonko i picie.
A może jednak się zdecydujesz ????? Wysiądziecie na stacji Gdańsk -Wrzeszcz, bedzie czekac na Was samochód i w ciągu , no ....10 minut znajdziecie się na ognisku.
Zapraszam!!!!!!!!!

kabe 
Moderator

Wysłany: 30 Lipiec 2007, 12:34   

A będzie ładna pogoda? :)

gocha80 

Wysłany: 31 Lipiec 2007, 10:31   

Jesli tylko Tosia bedzie zdrowa postaramy sie przyjechać. Noclegi raczej zorganizujemy sobie sami . Będziemy uczestniczyć raczej tylko w sobotniej części spotkania.
Pozdrawiam,

Gocha

anfido 

Wysłany: 31 Lipiec 2007, 10:37   

Super. W takim razie dopisuję Was do listy, ale prosiłabym abyście najpóźniej do 15 sierpnia potwierdzili przyjazd
Pozdr, Ania

[ Dodano: 6 Sierpień 2007, 18:59 ]
Na dzień dzisiejszy na liście osób, które przyjadą jest już ponad 80 osób !!!!!!!!!!!!!!!!!

BarbaraJarzabek 

Wysłany: 7 Sierpień 2007, 12:44   

Aniu my oczywiście będziemy, jednak nie rezerwuj nam noclegów, bo jesteśmy już w Gdańsku tydzień wcześniej :-) jak będziesz potrzebowała pomocy daj znać będę w pobliżu. prawdopodobnie będzie ze mną moja siostra Lucynka ze swoją córeczką Karolinką. ale to powiem Ci w poniedziałek:-)
serdecznie pozdrawiam BJ

kabe 
Moderator

Wysłany: 7 Sierpień 2007, 17:31   

Ja prawdopodobnie pojadę z Olkiem nad morze w okolice Helu gdzieś. Jeśli będę jeszcze na północy w czasie zjazdu to się zjawię. Poinformuję Cię wcześniej. :)

Odpowiedz do tematu