::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Beata
13 Styczeń 2009, 23:32
Dni Serca we Wroclawiu
Autor Wiadomość
gocha80 

Wysłany: 30 Wrzesień 2008, 23:23   

Poniżej kilka zdjęć Basi. Basiu, pozwoliłam je sobie skopiować z Picasa.

Pomóż dzieciom z wadami serca - podaruj 1% podatku
Ostatnio zmieniony przez gocha80 30 Wrzesień 2008, 23:25, w całości zmieniany 1 raz  

oazowiczka2 

Wysłany: 1 Październik 2008, 08:40   

:-)

BarbaraJarzabek 

Wysłany: 1 Październik 2008, 10:23   

kopiuj Gosiu ;)

alrada 

Wysłany: 1 Październik 2008, 13:11   

Super :) I do tego ta zieleń.

Danka K 

Wysłany: 1 Październik 2008, 19:38   

A Basia i Marta to niby takie małe kobietki są... a jaki duch w Nich wielki!

gosiap 

Wysłany: 1 Październik 2008, 19:58   

Danka K napisał/a:
A Basia i Marta to niby takie małe kobietki są... a jaki duch w Nich wielki!

Oj wielki :)

Beata 
Moderator

Wysłany: 2 Październik 2008, 21:18   

Basiu, Marto,
jesteście WIELKIE,

nie przejmujcie się - początki są zawsze trudne i nawet po tych kilku latach zawsze są jakieś początki.
Nie zawsze i nie każdy podzieli naszą pasję i trzeba ich zrozumieć - przecież znamy wiele osób, którym z czasem przechodzi chęć do działania, ale również znamy takich, którzy z czasem do nas dołączają - taka jest naturalna kolej rzeczy.
Patrzmy tylko na pozytywy - ważni są też ci co nas widzą, nawet jeśli nie są w naszej "serduszkowej rodzinie"

aggga24 

Wysłany: 2 Październik 2008, 21:45   

Super fotki.
Marto, dopiero teraz zajrzałam i przeczytałam tą dyskusję. W pełni rozumiem twój żal. Ale powoli, z roku na rok będzie lepiej! Zaistniałyście, dałyście znak że istnieje fundacja, dzieci z wadami serca. To się liczy!
Ściskam wirtualnie!!! cmok!

Joa 

Wysłany: 5 Październik 2008, 01:12   Witajcie!

Dopiero zajrzałam. Trochę tu burzliwie było...

Basi i Pomocnikom, gratuluję najmocniej! Piękne stoisko, bo piękni (nie tylko ciałem, lecz przede wszystkim duchem) ludzie. Cieszę się, że nagłośniliście trochę Fundację we Wrocławiu. My, gdy się dowiedzieliśmy o wadzie serca naszej córci (w czwartej dobie jej życia), nie dostaliśmy w szpitalu żadnej informacji o takowym wspaniałym tworze, jakim jest Fundacja. Ani na kardiologii, ani na kardiochirurgii. Nic. Żadnych ulotek, infromacji, żadnego wsparcia. Teraz gdy jestesmy na oddziale, to rozgłaśniam tę działalność, ale informacji pisanej dotychczas nie dostrzegłam. A szkoda. Mam w związku z tym prośbę, jeśli macie broszury, to podzielcie się, chętnie zostawię takie w szpitalach, przychodniach, w których bywamy, a myślę, że inne rodziny serduszkowe również chętnie zamienią się roznosicieli ulotek.

Martuś, zapewne masz rację, że pojawiło się tak mało osób. Ale myślę, iz nie wynika to tylko z braku chęci. My, niestety, też nie przybyliśmy, ale dlatego, że przez ponad dwa tygodnie nie było nas we Wrocławiu (wreszcie udało mi się odwiedzić swoje rodzinne strony - woj. lubelskie). Bardzo żałuję, że nie moglismy się spotkać, ale to przecież nie była ostatnia szansa. A tym, co pisała Ola, się nie przejmuj, chciała Cię rozdrażnić i Jej się to udało - nie dawaj się tak łatwo ;)

Pozdrawiamy. Dużo ciepła (w sercach) na jesienne chłody!

gosiap 

Wysłany: 5 Październik 2008, 13:54   Re: Witajcie!

Joa napisał/a:
Ani na kardiologii, ani na kardiochirurgii. Nic. Żadnych ulotek, infromacji, żadnego wsparcia.

O jakich oddzialach piszesz? We Wroclawiu?

gosiap 

Wysłany: 5 Październik 2008, 13:59   Re: Witajcie!

Joa napisał/a:
Mam w związku z tym prośbę, jeśli macie broszury, to podzielcie się, chętnie zostawię takie w szpitalach, przychodniach, w których bywamy

Przeslij mi prosze e-mailowo Twoj adres wraz z informacja ile i czego Ci wyslac oraz gdzie planujesz to zaniesc. Wkrotce beda nowe ulotki, mamy naklejki "dzielny pacjent", kolorowanki i lamiglowki... Teoretycznie na kazdym oddziale kardiologicznym i kardiochirurgicznym powinny znajdowac sie tez wydane przez nasza Fundacje ksiazki "Dziecko z wada serca - poradnik dla rodzicow". Przekazywalismy je bezplatnie, zeby sluzyly rodzicom w trakcie pobytu w szpitalu.

Moj adres e-mail: gosia.pawlowska@sercedziecka.org.pl

oazowiczka2 

Wysłany: 5 Październik 2008, 19:35   

Gosiu zdaje mi się, że Asia pisze o kardiologii i kardiochirurgii na kamieńskiego (Medinet) ja za każdym razem gdy tam leżałam to ani razu nie słyszałam o fundacji ani nie widziałam tam ulotek,były jeszcze dwie mamy z którymi wspierałyśmy się wzajemnie bo lekarze z tamtego oddziału przychodzili zbadali i wychodzili nie chcieli mi o niczym powiedzieć bo niby - ja nic nie będę rozumiała. Mam wielką nadzieję, że lekarze z Medinetu zaczną współpracować z fundacją. Bo o wiele przyjemniej było na oddziale na Wrońskiego gdy wchodziłam i widziałam fundacyjne ulotki i plakaty :-)

[ Dodano: 5 Październik 2008, 17:37 ]
Asiu oczywiście jeżeli będziesz potrzebowała pomocy to możesz do mnie zadzwonić :)

Gosia1 

Wysłany: 5 Październik 2008, 21:07   

Witam !!!!!
Nawiazujac do medinetu to musze przyznac że i my tam leżeliśmy ale o fundacji fakt nic nie wiedzialam znalazłam informacje przez przypadek w internecie.
pozdrawiam

Obraz 0424.jpg
Plik ściągnięto 417 raz(y) 47,45 KB

BarbaraJarzabek 

Wysłany: 6 Październik 2008, 20:37   

osobiście zanosiłam tam nasze ulotki i naklejki,
zarówno na kardioloię jak i do medinetu,
co potem dzieje się z tymi rzeczami ciężko mi powiedzieć bo nie leczę tam Marka,

przykre, że w niektórych ośrodkach jesteśmy traktowani jako zlo konieczne albo konkurencja.......

Joa 

Wysłany: 7 Październik 2008, 16:59   

Tak. Chodziło mi o kardologię w WSS na Kamieńskiego oraz o kardiochirurgię w Medinecie (Wrocław). Ale także np. o Poradnię ds. szczpień, czy przychodnie lekarzy rodzinnych...

Ale jeśli chodzo lekarzy, to my nie mamy absolutnie nic do zarzucenia. Prowadzi nas od początku (niestety, oprócz pierwszego USG i przekazanie wiadomości o wadzie serca Juleczki) dr n. med. Elżbieta Kukawczyńska i wszystko dokładnie wyjaśnia, jest bardzo cierpliwa (wiadomo, że dla dzieci, które wiele przeszły, to bardzo ważne), zawsze można zadzwonić, poradzić się. A dr n. med. Girish Sharma też wszystko dokładnie wyjaśniał, znajdował dla nas czas przed operacjami Julii, jak i po, nawet po dyżurach przychodził z domu i zaglądał na POP . To świetni specjaliści, oddani swojej pracy, którzy nie zagubili przy tym swojego człowieczeństwa. A, jak pewnie każdy z Was, zetknęlismy się z różnymi lekarzami niegodnymi tego miana (ba, nawet miana człowieka), nazwiska pominę.

Gosiu, pisałaś, że ksiązka też była dostarczona do szpitala - być może trzeba o nią spytać, poprosić. Choć moim zdaniem, powinna leżeć w widocznym miejscu, np. przy ladzie pielęgniarskiej, by można było ją wypożyczyć, nie każdy kto sie dowiaduje o wadzie serca dziecka, wie, że taka książka istnieje. A tak apropos - jest świetna i bardzo pomocna, szkoda tylko, że nie było jej, gdy przyszła na świat nasza Julia, bo musieliśmy wyszukiwać w Internecie różne informacje (cieżko było o jakąś ksiązkową pozycję na ten temat dla rodziców), które w niej są tak przejrzyście opisane. Dziękujemy! Gsiu, mejla z danymi wyślę wieczorem, gdyż teeraz już muszę kończyć.

Pozdrawiaki!

Odpowiedz do tematu