::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: SerceDziecka
3 Luty 2009, 17:02
Nowa książka "Mam wadę serca" ?
Autor Wiadomość
oazowiczka2 

Wysłany: 24 Maj 2008, 14:12   

Magda bez Ciebie ani rusz :D :hyhy:
PS. jak będziesz napisz do mnie na gg bo zmieniłam coś w swojej histroii :D
Ostatnio zmieniony przez oazowiczka2 24 Maj 2008, 14:13, w całości zmieniany 1 raz  

dorka87 

Wysłany: 24 Maj 2008, 14:17   

Ja dzisiaj powiedziałam o książce moim rodzicom :) . Podoba im się ten pomysł :D i mogę pisać :hyhy: :) . Jak chce to nawet nie anonimowo ;) . Więc mnie macie w udziale jak chcecie na 100%. Będę się brać jak narazie za opisywanie mojej historii :) .

Tak Magda - poczekamy :) .
Ostatnio zmieniony przez dorka87 24 Maj 2008, 14:23, w całości zmieniany 2 razy  

gwiazdeczka69 

Wysłany: 24 Maj 2008, 16:51   

Dziewczyny! Przyszedł mi do głowy nowy pomysł ;)
Może jak już każda napisze swoją historię i ujmiemy to w jakąś sensowną całość to w ramach kampanii promocyjnej :hyhy: wysłalibyśmy swoje skrawki historii do takiego " Zwierciadła" albo " Twojego Stylu"- ostatnio w "Z" była historia osób po przeszczepach, a kiedyś była opisana moja koleżanka, która wysłała swoją historię choroby-te gazetki są o tyle fajne, że naprawdę jak już coś piszą to mądrze i dużo-więc nawet ciekawy artykuł można zmiksować. Pomysł poddaje pod debatę. :hyhy:

dorka87 

Wysłany: 24 Maj 2008, 17:12   

Po co nam reklama :zdziwko: :) ??? Jak tamta książka ("Dziecko z wadą serca -poradnik dla rodziców") się nieźle sprzedaje ? Jak Ktoś będzie zainteresowany to sam kupi :D ;) .

oazowiczka2 

Wysłany: 24 Maj 2008, 19:28   

a ja uważam, że to dobry pomysł :) bo Doroto nie wszyscy mają dostęp do internetu, lub nie wszyscy wiedzą o naszej stronie.

Iza Kamińska 

Wysłany: 24 Maj 2008, 19:47   

Piszcie dziewczynki piszcie, świetny pomysł.

dorka87 

Wysłany: 24 Maj 2008, 20:47   

oazowiczka2 napisał/a:
a ja uważam, że to dobry pomysł :) bo Doroto nie wszyscy mają dostęp do internetu, lub nie wszyscy wiedzą o naszej stronie.

Ok -można nagłośnić :) . Opisałam swoją historię ! Podpisuję się jednak swoim imieniem i nazwiskiem. Teraz mam pytanie: do Kogo to wysłać??? Chyba przez meila :) ? Jak już wiecie do Kogo wysyłamy swoje historie to poproszę o adres meilowy ;) :) .
Ostatnio zmieniony przez dorka87 24 Maj 2008, 20:54, w całości zmieniany 3 razy  

Ewa M. 

Wysłany: 24 Maj 2008, 21:36   

oazowiczka ( Marta) przesłała swoją historię do mnie. Ty, Doroto, też możesz: ejmarczak@wp.pl, Ale bez pośpiechu. Najpierw przemyślmy to, co chcemy przekazać światu.
Magdo! Ty teraz zbieraj siły do operacji. Trzymamy kciuki za jej powodzenie. A jak juz wrócisz do pełni sił, zabierzesz się do pisania.
Widzę kolezanki drogie, że też musze coś napisać, bo zostaję w tyle:-)
Pozdrawiam:-)
Ewa GUCH (atrezja - zarośnięcie -zastawki płucnej) z VSD i MAPCA), po 3 operacjach (8 i 17,5 lat), (korekcja 27.10.1998 r, homograft płucny, łata na VSD), MAPCA'S, tętniak aorty, re-VSD, nadciśnienie tętnicze

gwiazdeczka69 

Wysłany: 24 Maj 2008, 22:12   

Moje Koleżanki :) :) Jak będę już po operacji i też już napiszę, to proponuję(i od razu zapraszam) do mnie na zmontowanie całego tekstu. Kilka dni wakacyjnych lub powakacyjnych byśmy sobie ucięły w pięknej Łodzi. :hyhy:

[ Dodano: 24 Maj 2008, 22:13 ]
W zależności od tego kiedy mnie "odpuszkują" i dojdę do siebie, ale jak ma się świetlisty cel to powinno być szybciej ;)

oazowiczka2 

Wysłany: 25 Maj 2008, 09:59   

doroto moglabys takze wyslac mi ;d chetnie poczytam Madziu dobry pomysł z tym wypadem do łodzi :hyhy: może wtedy zrobimy takze to zdjecie na okladke? buziaki

ewelia5 

Wysłany: 25 Maj 2008, 22:31   

super pomysl. Piszcie!
Moze? jak to napisac rany. Kamilka czesto zaglada mi przez plecy i czasami widzi ze zapalam swiatelka, zapytala mnie co to wiec odpowiedzialam, ze to sa dzieci anioly w niebie byly chore i zapytala czy ona bedzie tez aniolem :( i ze chce (to wogole mi sie zakrecilow w glowie).
Moze i o tym napiszecie o swoich obawach przed operacjami. Jezeli to glupi pomysl przepraszam bardzo.

Ewa M. 

Wysłany: 25 Maj 2008, 22:38   

Ewelia5: To nie jest głupi pomysł. Myślę, że każda osoba przed jakąkolwiek operacją serca bała się i boi mniej lub bardziej. Ja przed trzecim zabiegiem, choć do pełnoletności brakowało mi kilka miesięcy, napisałam testament. Liczyłam się z tym, że mogę się po operacji nie obudzić.
Ewa GUCH (atrezja - zarośnięcie -zastawki płucnej) z VSD i MAPCA), po 3 operacjach (8 i 17,5 lat), (korekcja 27.10.1998 r, homograft płucny, łata na VSD), MAPCA'S, tętniak aorty, re-VSD, nadciśnienie tętnicze

gwiazdeczka69 

Wysłany: 25 Maj 2008, 22:56   

"ze to sa dzieci anioly w niebie byly chore i zapytala czy ona bedzie tez aniolem :( i ze chce ''- jedna z matek z dzieckiem po operacji poszła na OIOM podziękować za opiekę i córka na to: Mamo ale to nie są te ciocie, które mną się opiekowały. Tamte ciocie miały wielkie białe skrzydła. :orany:

ewelia5 

Wysłany: 26 Maj 2008, 08:40   

Moja kamilka byla zamala zeby mi powiedziec o aniolach po operacji ostatnia miala jak miala 1,5 roku. Ale przez jakis czas nie chciala wchodzic na cmentarz bo mowila ze ktos tam wsrod grobow stoi.

dorka87 

Wysłany: 26 Maj 2008, 15:39   

Ja może nie na temat o aniołach -ale fakt przed operacją chyba każdy się boi :( . Wysłałam już dziewczynom swoją historię :) . Jakby coś to piszcie napiszę od nowa, albo pozmieniam ;) . Chyba jest dobra ? Ładnie również opisała Marta :padam: innych historii nie widziałam na razie, ale mam nadzieję, że zobaczę ;) .

Odpowiedz do tematu