::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
PODZIĘKOWANIA
Autor Wiadomość
SerceDziecka 

Wysłany: 3 Marzec 2008, 21:19   PODZIĘKOWANIA

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystości wręczenia Orderu Uśmiechu Panu Profesorowi Edwardowi Malcowi oraz w jej przygotowaniu.

Szczególne podziękowania składamy:
:serce: Kapitule Orderu Uśmiechu za przyznanie tego niezwykłego odznaczenia Profesorowi oraz Kanclerzowi Markowi Michalakowi, Annie Dymnej i Grecie Lemanaite Deprati oraz towarzyszącym im dzieciom za wręczenie orderu,
:serce: Teatrowi Lalki, Maski i Aktora "Groteska" za udostępnienie sal teatralnych na uroczystość,
:serce: Zespołowi "Studio Teatru, Muzyki i Tańca" za wspaniale wykonana piosenkę na cześć Profesora oraz bajeczne przedstawienie "Koty i kotki"
:serce: Agencji Event More - iwenty z pomysłem, w szczególności Kasi i Markowi Pisarik za projekty graficzne i pomoc w organizacji
:serce: Drukarni "Drogowiec" za druk materiałów promocyjno-informacyjnych
:serce: Restauracji "Paese" za pyszny catering
:serce: Fundacji "Cor Infantis" zwłaszcza Edycie Paradzińskiej i Oli Lignar za oprawę kwiatową i balonową oraz za koszulki dla dzieci
:serce: Naszym koleżankom z Fundacji Serce Dziecka za pomoc w organizacji; szczególne podziękowania dla Gosi Sikory, Marty Kamińskiej i Gosi Pawłowskiej za koordynację zaproszeń,
:serce: Pani Małgosi Ćwiek za napisanie Piosenki dla Profesora
:serce: wszystkim gościom i małym i dużym, którzy tak licznie przybyli na uroczystość

Serdecznie pozdrawiamy
Beata Kulesza
Katarzyna Parafianowicz

Krzygas 

Wysłany: 5 Marzec 2008, 21:17   

Ja również w imieniu własnym i mojej rodziny, a zwłaszcza córki Oli bardzo ale to BARDZO dziękuje za wspaniałą imprezę. Wrażenia niezapomniane. Wydaje mi się, że łzy w oczach miał nie tylko nasz Profesor. Bardzo się cieszę, że niektórych z WAS mogłem poznać osobiście. Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu