::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: KasiaMP
15 Październik 2009, 11:46
Wrocław - Centralne obchody Światowego Dnia Serca
Autor Wiadomość
alrada 

Wysłany: 28 Wrzesień 2009, 18:07   

oazowiczka2 napisał/a:
No to uż po dniach serca. Bardzo dziękuję Basi za całą organizację.
Dziękuję również Marcie i jej rodzinie, Asi i jej rodzinie, mamie Oliwki ( niestety nie pamiętam imienia :( )za to, że dziś przyszli i byli z nami. Oli i Julce za to, że chodziły monotonnie ze mną po rynku i rozdawały ulotki ;) I przede wszystkim dziękuję moim przyjaciołom, którzy byli z nami przez te dwie niedziele i biegali przez te wszystkie godziny z ulotkami, dmuchali baloniki i znosili "marudzące" starsze panie.....

Z dzisiejszego dnia jestem bardzo zadowolona, ale i bardzo zmęczona... Gdy dotarłam do internatu to od razu ległam na łóżko i usnęłam w przeciągu 5 minut.... Teraz też siedzę na pół żywa, trzymajcie kciuki abym jutro na lekcjach nie spała ;)

:)
Jesli tylko zdrowie nam dopisze a termin imprezy przypadnie na inny niz w Karkowie to bardzo bym chciała do Was dołączyć.

jukilop 

Wysłany: 28 Wrzesień 2009, 21:35   

Marta , Basia gratulacje , sory ze ze mną nie wyszło , ale moze za rok , postaram sie ze wszystkich sił ,
a i tak na marginesie bardzo chciałabym zobaczyc Wrocław w dzień , a nie tylko nocą :P

Film nt. ablacji u dzieci i młodzieży:
cz.1
http://www.youtube.com/wa...&vq=medium#t=14
cz.2
http://www.youtube.com/wa...&vq=medium#t=14

gocha80 

Wysłany: 28 Wrzesień 2009, 21:41   

Dziewczyny, gratuluję udanej imprezy. Podobnie jak Ola mam nadzieję, że kiedyś Dni Serca w Krakowie i we Wrocławiu wypadną w dwa różne weekendy - wtedy chętnie wpadnę do Wrocławia i Wam pomogę.

Pomóż dzieciom z wadami serca - podaruj 1% podatku

gosiap 

Wysłany: 29 Wrzesień 2009, 06:58   

Przylaczam sie do gratulujacych :)
Wielkie brawa dla Basi i Marty!!!!!!

dorka87 

Wysłany: 22 Październik 2009, 16:33   

Ja również gratuluję :) !

oazowiczka2 

Wysłany: 30 Październik 2009, 22:28   

Czas chyba wpisać jakąś większą recenzję ;-)

Tegoroczne dni serca miały miejsce w dwie niedziele 20.09 oraz 27.09.

W pierwszą niedzielę spotkaliśmy się w przepięknym Wrocławskim ogrodzie botanicznym, pogoda nam dopisała, aż momentami było za gorąco i musieliśmy się chować w cieniu ;) . Stoisko dzieliliśmy wraz z klubem seniora. Tak jak w ubiegłym roku dzień ten był głównie przeznaczony do robienia badań i frekwencja była spora.
I przy stoisku naszej Fundacji było więcej osób – miejmy nadzieję, że z roku na rok będzie nas coraz więcej ;) Baloniki, cukierki, kolorowanki, pierwsza pomoc, oraz ulotki rozchodziły jak świeże bułeczki!
Pragę złożyć serdecznie podziękowania moim niezastąpionym przyjaciołom, którzy byli z nami i bardzo, bardzo nam pomagali : Ewo, Mariuszu, Izo, Gabrysiu z całego serca dziękuję! Dziękuję również Asi i Julce za to, że byli z nami i również bardzo chętnie rozdawały baloniki, oraz Fundacyjne ulotki.

Centralne obchody Dnia Serca, odbyły się 27.09 w Rynku. Tego dnia było bardzo dużo atrakcji.
Między innymi głównie dla dzieci śpiewała Majka Jeżowska, był również koncert Orkiestry reprezentacyjnej śląskiego okręgu wojskowego, można było zrobić sobie zdjęcie z chodzącym przystojnym „serduszkiem” ;) był konkurs plastyczny dla dzieci, a wieczorem zagrał dla nas zespół „ Łzy”. Można było uzyskać konsultacji z kardiologiem, oraz kardiochirurgiem.
Tego dnia nasza Fundacja miała stoisko w bardzo widocznym miejscu i do tego dzieliliśmy je kardiologiem z wojewódzkiego szpitala przy ul. Kamieńskiego. Cieszyliśmy się sporym powodzeniem.
Tak jak tydzień wcześniej pierwsza pomoc, baloniki, oraz ulotki rozchodziły w tempie błyskawicznym!
Dziękuję serdecznie Marcie i jej rodzinie za to, że przyszli i mam nadzieję, że razem zrobimy coś więcej dla małych chorych serduszek tak jak planowałyśmy!
Rodzicom Basi, Oli, Julce, Markowi za roznoszenie ulotek i mówienie o Fundacji,
Asi i jej rodzinie, Lucynie i jej rodzinie, Ewie, Monice, oraz Mamie Oliwki.
I przede wszystkim dziękuję Basi za czuwanie nad wszystkim ;o) Oraz organizatorom za udostępnienie namiotu!
Mam nadzieję, że do zobaczenia za rok w jeszcze większym składzie ;)

Marta Kamińska ( AS )

agatunia 

Wysłany: 31 Październik 2009, 14:05   

mam nadzieję że będzie nas więcej my dołączymy mieszkamy 60 km od wrocławia :)
pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia ;)
-operacja met. rossa+zamknięcie ubytku ICZMP ŁÓDŹ 2002

Odpowiedz do tematu