::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Beata
19 Październik 2010, 12:00
Spontaniczne spotkanie w Krakowie
Autor Wiadomość
gosiap 

Wysłany: 1 Wrzesień 2009, 08:21   

Bawcie sie dobrze!

viacona 

Wysłany: 1 Wrzesień 2009, 19:17   

Przepraszam za nasza nieobecnośc, ale pół godziny przed wyjściem sprawdziłam Matiego wyniki moczu (po powrocie zrobiłam mu komplecik) - i bakterie bardzo liczne, erytrocyty obecne. No i zamiast na spotkanie pogoniłam z Matim do pediatry.
Troche mnie uspokoiła ale jutro musze Matiemu posiew zrobić i zobaczymy (pewnie furagin) a te erytrocyty do powtórki.

kuba1206 

Wysłany: 1 Wrzesień 2009, 19:58   

oj ja sie nie wyrobiłam zupełnie........ noga ndal niezdiagnozowana ;-( ech..... boli i tyle.....
fajna panią chirurg spotkałam dziś w szpitalu, i byłaby mnie "obsłużyła" no ale pani pielęgniarka miała więcej do powiedzenia.....no i a nie z rejonu...... nie od tego lekarza, a to nie poradnia bla bla........ wstrętny babsztyl i tyle

pomarudziałam wam to mi ulżyło :kwasny: ...... bo stałam w kolejce na darmo, a tak pewnie bym do was dotarła na czas :kwasny:

mam nadzieję,że spotkanie udane :D
Ostatnio zmieniony przez kuba1206 1 Wrzesień 2009, 19:59, w całości zmieniany 1 raz  

madzik 

Wysłany: 1 Wrzesień 2009, 20:19   

a Sara rano była na rozpoczęciu roku szk. , później byłyśmy po książki , a teraz leży z gorącą głową i kapiącym katarem z nosa . Jutro zamiast do szkoły idziemy do przychodni ... tak zaczęłyśmy drugą klasę :kwasny:

ewa0181 

Wysłany: 1 Wrzesień 2009, 21:25   

Jaśko właśnie zasnął z zatkanym nosem i 38 stopniami gorączki. Gorączka więc jakby mniejsza niż wczoraj ale nadal jest. Bronię się rękami i nogami przed antybiotykiem ale jak jutro nie minie to nie mam wyjścia. A tak strasznie żałuję bo byłam pewna że uda mi się z Wami spotkać i poznać wreszcie naszego największego bohatera na forum.

agata_k9 

Wysłany: 1 Wrzesień 2009, 22:10   

no to widzę,że mój Mati nie jest sam!!! dziś miał być wielki dzień - pierwszy dzień w przedszkolu a w nocy zaczął się katar i kaszel i zamiast do przedszkola poszliśmy do pediatry. na szczęście obyło się bez antybiotyku no ale z popołudniowego spotkania nie wyszło nic.
zdrowieć dzieciaczki!!!!

agadoktor 

Wysłany: 1 Wrzesień 2009, 23:26   

Myśmy dzisiaj z kolei zaliczyli wizytę kontrolną w Łodzi.Szkoda,że nie mogliśmy być na spotkaniu.Mam nadzieję,że jeśli będzie jeszcze kiedyś jakieś spotkanie to już wtedy dotrzemy.Do trzech razy sztuka :) A może Dni Serca w Krakowie?
A wyniki dzisiejszej kontroli super.Pan Doktor określił stan Mateuszka jako bardzo dobry.Wróciliśmy niedawno mega zmęczeni i spoceni ale zadowoleni.
Pozdrawiam

kuba1206 

Wysłany: 2 Wrzesień 2009, 09:02   

Gosia napisz cos optymistycznego jak po spotkaniu, bo tu infekcja aż prątkuje.

zdrówka dzieciakom życzę!!!

gocha80 

Wysłany: 2 Wrzesień 2009, 09:19   

Spotkanie odbylo sie, co prawda w malym ale bardzo milym gronie. Haniu, Heniu, Dagmaro, Bartku serdecznie dziekuje za milo spedzone popoludnie. Wieczorem zamieszcze zdjecia.

Kolejne spotkanie planuje na ostatni weekend wrzesnia (Dni Serca). Wstepnie: sobota 26 wrzesnia gril u mnie w firmie, niedziela 27 wrzesnia udzial w oficjalnych obchodach Dnia Serca na krakowskim rynku.
Rezerwujcie czas!!!

Przepraszam za brak polskich liter, ale mam problem z instalacja polskiej klawiatury :( .

Pomóż dzieciom z wadami serca - podaruj 1% podatku
Ostatnio zmieniony przez gocha80 2 Wrzesień 2009, 09:26, w całości zmieniany 2 razy  

gosiap 

Wysłany: 2 Wrzesień 2009, 13:13   

Super :)
Czekamy na zdjecia!

gocha80 

Wysłany: 2 Wrzesień 2009, 22:12   

Zamieszczam obiecane zdjęcia i jeszcze raz dziękuję za miłe spotkanie.
Haniu, mam nadzieję, że dzisiejsze konsultacje były owocne. Czekam na wieści o tym czego się dowiedziałaś.

Pomóż dzieciom z wadami serca - podaruj 1% podatku

Odpowiedz do tematu