::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Beata
19 Październik 2010, 12:00
1% podatku
Autor Wiadomość
alrada 

Wysłany: 5 Marzec 2009, 04:59   

jukilop napisał/a:
polecam plik do pobrania w celu wypełnienia PITU , przerobiłam, sprawdziłeam, łatwy , przystepny , polecam :)

Potwierdzam bo własnie przed chwila wypełniałam zeznanie. Program super. Nasz 1 % przeznaczylismy na kardiochirurgię w Łodzi i Krakowie.

Program polecam wszystkim .

mama_nicoli 

Wysłany: 21 Marzec 2009, 12:04   

witam, dzięki temu, że rozliczam rodzince pity troszkę kwoty z 1% się uzbierało. Wiem, że wykorzystacie dobrze te pieniążki podarowane dzięki odliczeniom. Pozdrawiam serdecznie..
Ania mama Nicolki 29.04.2004 (AS,hypoplazja łuku aorty;walwulotomia zastawki aortalnej-07.05.2004; zastawka biologiczna Magna Aortic, plastyka aorty-21.06.2012; niedosłuch centralny, napadowe bóle głowy) i zdrowego Igorka 16.04.2010

alrada 

Wysłany: 22 Marzec 2009, 08:14   

Wczoraj na szkoleniu Jola pracująca w biurze podatkowym, która sama ma siostrzenca operowanego przez p. prof. Skalskiego przekazała mi dobra wiadomośc, ze troche 1 % juz przekazała :)

oazowiczka2 

Wysłany: 22 Marzec 2009, 08:26   

ja dziękuję Moni za śliczne ulotki :-) Większość już rozdana z innego kardiologicznego forum wszyscy obiecali przekazać 1% Fundację ;)

mariola 

Wysłany: 22 Marzec 2009, 18:34   

U Nas też jest informacja na NK i 1% już przekazany.
Pozdrawiamy :)

Ewa M. 

Wysłany: 24 Marzec 2009, 16:49   

Dowiedziałam się dzisiaj, że mam za mały podatek, by odprowadzić ten 1 procent:-( Tego się nie spodziewałam.Nie rozumiem tych przepisów podatkowych, tych odliczeń,zwrotów... Dla mnie to abstrakcja. Nie wiem, czy coś dostanę po odliczeniu wydatków na rehabilitację. Wydałam na nią sporo kasy, teraz też mam kiepską sytuację finansową:-( Liczyłam na dodatkowe pieniądze, a tu nic. Porażka.
Ewa GUCH (atrezja - zarośnięcie -zastawki płucnej) z VSD i MAPCA), po 3 operacjach (8 i 17,5 lat), (korekcja 27.10.1998 r, homograft płucny, łata na VSD), MAPCA'S, tętniak aorty, re-VSD, nadciśnienie tętnicze

Ewa M. 

Wysłany: 25 Marzec 2009, 10:01   

Wyszło mi w ogóle, że podatek należny wynosi 0, 00 zł. Tak mi wyliczyła księgowa mojej firmy. Bardzo się zdziwiłam.
Ewa GUCH (atrezja - zarośnięcie -zastawki płucnej) z VSD i MAPCA), po 3 operacjach (8 i 17,5 lat), (korekcja 27.10.1998 r, homograft płucny, łata na VSD), MAPCA'S, tętniak aorty, re-VSD, nadciśnienie tętnicze
Ostatnio zmieniony przez Ewa M. 25 Marzec 2009, 10:01, w całości zmieniany 1 raz  

Paula Z 

Wysłany: 25 Marzec 2009, 10:06   

A to nie chodzi o to, że ani ty nie musisz dopłacić ani US nie zwróci bo nie było nadpłaty?

1% jest podatku jest od kwoty przekazywanej (odprowadzanej) do US przez cały rok.
Czy się mylę??

(zespół Taussig - Bing [ TGA, DORV, VSD ] + nieprawidłowe odejście naczyń wieńcowych - pełna korekcja wady 10.2007; całkowity pooperacyjny blok serca -> stymulator serca; pod opieką CZD
wymiana elektrody - 5.2008; 1.2009; wymiana stymulatora - 1.2009

mamali 

Wysłany: 27 Marzec 2009, 13:20   

Paula Z, nie mylisz się-1% jest obliczany od podatku należnego-i nie ma tu znaczenie czy był wpłacany w ciągu roku czy nie. A w przypadku Ewy M. może być sytuacja, ze miala niski dochod i podatek nie wystąpił.

ainer 

Wysłany: 11 Kwiecień 2009, 21:40   

Mam nadzieje że mój 1% też już doszedł do fundacji.
Pozdrawiam :P

Odpowiedz do tematu