::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: SerceDziecka
30 Październik 2007, 12:05
DNI SERCA W KRAKOWIE
Autor Wiadomość
emka72 

Wysłany: 1 Październik 2007, 09:22   

Zdjecia fantastyczne. Gratulujemy wspaniałej imprezy. Bardzo ubolewam ze nie było nam dane, móc byc tam razem z wami. Pozdrawiamy serdecznie!

BarbaraJarzabek 

Wysłany: 1 Październik 2007, 19:53   

witam, faktycznie w Krakowie było świetnie, miałam okazję poznać prof. Skalskiego i dr Pająka. Bardzo długo rozmawialiśmy i były to owocne dyskusje. pogoda nam dopisała :D szkoda tylko że było tak mało dzieci na scenie mam nadzieję że przyszły rok będzie obfitszy pod tym względem. Bardzo dziękuję za wsparcie Oli P.(Arlada) i mam nadzieję, że z Radkiem wszystko ok.
Gosiu Marto Agato Magdo Asiu Doroto Bartku Aniu Zbyszku Izo bardzo dziękuję za Waszą pomoc, bez Was nie byłoby tej imprezy :hyhy: mam nadzieję że wymieniłam wszystkich jak nie to przepraszam i proszę o wymienienie się osobiście bo z mojąpamięcią nie jest najlepiej :)
teraz zaczynam się kurować bo moje struny głosowe odmówiły współpracy i od rana nie mówię.... koszmar a boli coraz bardziej,jutro lekarz
jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję za obecność i mam nadzieję że spotkamy się za rok w większym gronie!!!!!!!!!!!!!!!!!

kuba1206 

Wysłany: 3 Październik 2007, 06:59   

własnie struny głowe - mnie tez gardło boli......ciekawe czemu..... ;)

Odpowiedz do tematu