::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: SerceDziecka
30 Październik 2007, 12:05
DNI SERCA W BYDGOSZCZY
Autor Wiadomość
MałgosiaS 

Wysłany: 11 Wrzesień 2007, 23:11   DNI SERCA W BYDGOSZCZY

Z okazji Dni Serca zaprosiłam wszystkie dzieci w szpitalach bydgoskich do udziału w konkursie plastycznym pt. "Moje serce chce żyć zdrowo".
Już napływają do mnie piękne prace i jestem mile zaskoczona różnorodnym podejściem do tematu konkursu.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 26.09.07 w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym na imprezie z okazji Dni Serca.
Dla dzieci najciekawszych prac przewidziane są nagrody i dyplomy ufundowane przez sponsorów m.in. Fundusz Serce Dziecka.

Wszystkie prace zaprezentowane zostaną na pokonkursowej wystawie na oddziale Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego.

W imprezie uczestniczyć będą dzieci z wszystkich oddziałów. Przygotowałam dla nich liczne zabawy, konkursy, quizy, kolorowanki, upominki.

Myślę, że będziemy się świetnie bawić.
Wszystko udokumentuję i zobaczycie ile radości można sprawić tym chorym dzieciom. Chociaż na chilę mogą zpomnieć o bólu, cierpieniu i chorobie.

Pozdrawiam gorąco i zachęcam do działania

aga_g78 

Wysłany: 12 Wrzesień 2007, 00:14   

Witaj Małgosiu. Mam pytanie czy ja też będę mogła przyjść z Filipkiem jako osoba z zewnątrz??? Jeśli tak to napisz proszę o której przewidujesz rozpoczęcie.

Pozdrawiam.

Beata 
Moderator

Wysłany: 12 Wrzesień 2007, 09:06   

Małgosiu, super akcja - na Ciebie zawsze można liczyć. czekamy na piękne rysunki - jak zwykle od "Twoich Dzieci".

MałgosiaS 

Wysłany: 15 Wrzesień 2007, 19:53   

Agatko zapraszm serdecznie.
Wprawdzie warunki lokalowe są kiepskie, ale myślę, że pomieścimy się. Załatwiłam na ten dzień u dyrektora szpitala małą salkę konferencyjną. Planuję rozpocząć ok. godz. 10 po wizytach. Bądż ze mną w kontakcie. Cieszę się, że będzie okazja poznać się.

Pozdrawiam serdecznie

aga_g78 

Wysłany: 16 Wrzesień 2007, 10:02   

Ja też sie ciesze, że będziemy mogły się poznać!! My na pewno z Filipkiem przyjedziemy, o ile nic nas nie "zatrzyma" - 24 września jedziemy na kontrole do CZD- a w naszym przypadku nigdy nic nie wiadomo (zresztą nie tylko w naszym) już 2 razy byliśmy z poradni kierowani na oddział, więc rozumiesz.

Pozdrawiam serdecznie!!! Jeszcze się odezwę.

Danka K 

Wysłany: 16 Wrzesień 2007, 14:46   

Wiem,że piszę w nieodpowiednim miejscu. Ale wybaczcie, dopiero uczę się w pełni korzystać z Forum. Czytając informację o lokalnej akcji Małgosi, ( której gratuluję pomysłu) chciałam też opowiedzieć o swoich lokalnych działaniach. Poniewaz pracuję w szkole, w porozumieniu ze szkolnym koordynatorem promocji zdrowia, objęłam akcją nasze dzieci i dzieci z przedszkola. Klasy I-III narysują pracę " Jak dbam o moje serce", uczniowie klas IV-VI zilustrują baśń "Marzenie Krzysia" ( tu dziękuję Ewie Kopacz za pomysł!). Najstarsi uczniowie wezmą udział w prelekcji prowadzonej przez wykładowców studium pielęgniarskiego.Natomiast najmłodsi z przedszkola poznają historię naprawionego serca Zosi i wykolorują ilustracje z tej książeczki . Ponadto samorząd uczniowski na ulicach miasteczka rozpropaguje ulotkę o zdrowym sercu przygotowaną na tą okazję. Samorząd zbiera maskotki i gry dla dzieci z poznańskiego szpitala, a klasa Konrada już szykuje dla dzieci ze szpitala inscenizację Kopciuszka. Obiecałam moim dzieciom szkolnym trochę na wyrost, że najładniejsze prace zawiozę do Warszawy i pomyślimy jak je wykorzystać w czasie centralnych obchodów w Łodzi

jukilop 

Wysłany: 16 Wrzesień 2007, 15:01   

Super pomysł , pamiętam Cię z relacji jak pozyskiwaliście pieniądze na WOŚP byłam pod wrażeniem - gratuluję

powodzenia , w takich momentach aż mi wstyd że ja nic innego nie potrafię , no ale nie każdy ma taki dar .
pozdrawiam Cię serdecznie

Film nt. ablacji u dzieci i młodzieży:
cz.1
http://www.youtube.com/wa...&vq=medium#t=14
cz.2
http://www.youtube.com/wa...&vq=medium#t=14

gosiap 

Wysłany: 16 Wrzesień 2007, 18:21   

Danka K napisał/a:
Obiecałam moim dzieciom szkolnym trochę na wyrost, że najładniejsze prace zawiozę do Warszawy i pomyślimy jak je wykorzystać w czasie centralnych obchodów w Łodzi

Czemu piszesz Danusiu, ze na wyrost? To doskonaly pomysl, zeby prace byly na naszym stoisku w Lodzi.

Danka K 

Wysłany: 16 Wrzesień 2007, 21:38   

Dziękuję za miłe słowa i aż się denerwuję, żeby nam poszło i te rysunki były ładne!

gosiap 

Wysłany: 17 Wrzesień 2007, 10:16   

Danka K napisał/a:
aż się denerwuję, żeby nam poszło i te rysunki były ładne!

Nie mam co do tego watpliwosci :) . Rysunki beda na pewno SUPER!
Ostatnio zmieniony przez gosiap 17 Wrzesień 2007, 10:16, w całości zmieniany 1 raz  

Danka K 

Wysłany: 17 Wrzesień 2007, 16:34   

I jak tu w siebie nie wierzyć, jak się ma takich przyjaciół?

Ewa Kopacz 

Wysłany: 17 Wrzesień 2007, 17:14   

Danusiu dzieci potrafią :) Trzymam mocno kciuki za sukces :)
Pozdrawiam cieplutko całą rodzinkę, Ewa.

http://fotoforum.gazeta.pl/u/kopacz_tej.html

Danka K 

Wysłany: 17 Wrzesień 2007, 20:24   

Wszyscy moi bliscy również pozdrawiają Ciebie, ciepło wspominając spotkanie przy ognisku w Gdańsku i te...dziki , które buszowały po ośrodku wieczorem

Ewa Kopacz 

Wysłany: 17 Wrzesień 2007, 21:18   

I ja ciepło wspominam spotkanie w Gdańsku :) Może za rok przy ognisku będzie nas więcej.
Pozdrawiam cieplutko, Ewa

http://fotoforum.gazeta.pl/u/kopacz_tej.html

KasiaMP 
Moderator

Wysłany: 17 Wrzesień 2007, 22:46   

Dziewczyny jesteście wspaniałe!
Trzymam mocno kciuki za udane imprezy.
Jestem pewna, że będą super.

Odpowiedz do tematu