::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: SerceDziecka
3 Luty 2009, 17:00
Ecco Walkathlon - idziecie?
Autor Wiadomość
paso 

Wysłany: 10 Wrzesień 2007, 11:11   Ecco Walkathlon - idziecie?

Witajcie , W najblizszą sobotę kolejny Ecco Walkathlon.
Będzie, może, okazja , żeby się wreszcie poznać (po znalezieniu w tłumie), przespacerować i pogadać .

I jak zawsze w cenie biletu fajny zestaw startowy z jabłkiem. Mniam.

Szczegóły na http://www2.eccowalkathon.com/warsaw/polish/

A tydzień później 22.09 można się przebiec , ale pewnie przejść z wózkiem też.

Fundacja Dziecięca Fantazja organizuje bieg: "Biegnij z nami spełnić marzenia! - Herbalife Run 22.09.2007"

"Bieg to tylko 2km z Placu Krasińskich na Podzamcze, które każdy zawodnik może przejść lub przebiec we własnym tempie wraz z całą rodziną i przyjaciółmi.
Opłata startowa biegu wynosi 10zł. Dzięki Twojemu uczestnictwu spełnią się marzenia Podopiecznych Fundacji: Kamil i Konrad cierpiący na zanik mięśni pojadą do Barcelony, by obejrzeć na żywo mecz ulubionego zespołu FC Barcelona, a Paweł chory na mukowiscydozę na wymarzoną wyprawę na narty na lodowiec. "

Szczegóły: http://f-df.pl/aktualnosci.php?id=28

To co? Może spacerek?
Ostatnio zmieniony przez paso 10 Wrzesień 2007, 14:48, w całości zmieniany 2 razy  

KasiaMP 
Moderator

Wysłany: 10 Wrzesień 2007, 14:00   

Witaj Pawle,

Pomysł jest świetny. Jeżeli jesteś w stranie pokierować sprawę organizacyjnie to byłoby wspaniale. Mamy baner funduszu, który można nieść, abyśmy jako rodzice dzieci serduszkowych byli widoczni. Jeżeli miałbyś jakieś pytania to dzwoń do mnie 0605882082.

Jednocześnie przypominam, że spotykamy się w najbliższą niedzielę 16 września na Polach Mokotowskich w Warszawie podczas obchodów DNI SERCA.

Do zobaczenia!

paso 

Wysłany: 10 Wrzesień 2007, 14:46   

Uuu, to mamy weekendowy piknik na Polach. Ale śpimy w domu :) .

Co do organizacji , to chętnie się tym zajmę.
Mam nadzieję, że zgłosi się kilku Panów , bo przecież wstyd byłoby , gdyby to dziewczyny musiały nieść banner. Ja się zgłaszam.

Obawiam się tylko , że jam mój Kuba zobaczy duży kolorowy banner , to też bedzie chciał go mieć (albo zjeść :) )

Słuchajcie - jest tak.

Bilety na Walkathlon są do kupienia w sklepach Ecco . Można też zapisać się on-line , ale chyba prościej będzie kupić bilet. Akurat koło mojego biura jest taki sklep , są też np. w DT Centrum i pewnie w innych Galeriach. bilety po 5 i 10 zł - wiadomo. Jak ktoś nie ma w pobliżu to mogę za kogoś założyć i kupić .Tylko nie zostawcie mnie, proszę, z 10 zestawami.

Start na trasy jest o 11 i 12 ,ale proponuję odebrać zestawy startowe wcześniej, bo nie ma wtedy dużych kolejek. Ja robię tak , że rano , jak zaczyna się rejestracja - ok. 9.30 jadę z biletami po zestawy startowe i wracam do domu ( bo mam blisko) a potem na spokojnie przyjeżdżamy na Pola i nie musimy stać w tłumie kolejkowiczów.

Jak ktoś nie był , to dodam dla niezdecydowanych :D , że za te 5, 10 zł oprócz "wspierania" dostaje się całkiem przyzwoite gadżety. Worek w sam raz na margarynę "bezczegośtam"rozdawaną nazajutrz na Dniu Serca :P .

Nad miejscem zbiórki jeszcze się nie zastanawiałem , bo muszę zobaczyć plan tras ,ale coś napewno ustalimy -miejsca nie zabraknie.

Kasiu - zadzwonię w 1. połowie tygodnia.

Pozdrawiam

Może wreszcie się poznamy

Odpowiedz do tematu