::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Obchody Światowego Dnia Serca - Wadowice
Autor Wiadomość
jukilop 

Wysłany: 27 Wrzesień 2010, 22:38   

Ola zawsze tak mówi , skromna do bólu , nie wypisuje co dla fundacji i nas wszystkich robi , a jak widze i rodzine tym zaraziła , mój mąż nigdy nie brał w tym udziału , no najwyżej podwiózł, zawiózł , na zjeździe u nas w domu ( nalał ;)
pozdrawiamy rodzine PARZOCH :padam:

Film nt. ablacji u dzieci i młodzieży:
cz.1
http://www.youtube.com/wa...&vq=medium#t=14
cz.2
http://www.youtube.com/wa...&vq=medium#t=14

kuba1206 

Wysłany: 28 Wrzesień 2010, 06:58   

wiedze,ze były nasze znajome clowny ;)

SerceDziecka 

Wysłany: 28 Wrzesień 2010, 09:00   

Gosiu,
Wielkie gratulacje dla Ciebie za przygotowanie udziału Fundacji w Dniach Serca, za zapał i jak zawsze ogromne zaangażowanie. Jesteś znakomita!
Wszystkim, którzy pomagali oraz wzięli udział w imprezie gorąco dziękujemy.
Na zdjęciach widzimy wiele znajomych twarzy. Bardzo żałujemy, że tym razem nie mogłyśmy być razem z Wami. Cieszymy się jednak, że zobaczymy się z niektórymi z was na konferencji 1-2 października.
Dziewczyny i chłopaki brawo!

Kasia i Beata

dorka87 

Wysłany: 28 Wrzesień 2010, 17:37   

Gratuluję udanej imprezy :) !

marta g 

Wysłany: 28 Wrzesień 2010, 20:30   

Pogoda nam nie dopisała,ale za to uśmiech i szczere chęci do działania, :) jak najbardziej
Pozdrawiam całą wadowicką ekipę :) :) :) Gosia,Ola,Iza,Adam,Mariusz oraz Radek i Kacper-dziękuję :) i do zobaczenia!

alrada 

Wysłany: 28 Wrzesień 2010, 21:49   

jukilop napisał/a:
Ola zawsze tak mówi , skromna do bólu , nie wypisuje co dla fundacji i nas wszystkich robi , a jak widze i rodzine tym zaraziła , mój mąż nigdy nie brał w tym udziału , no najwyżej podwiózł, zawiózł , na zjeździe u nas w domu ( nalał ;)
pozdrawiamy rodzine PARZOCH :padam:

Magda zawsze wiedziałam żes szalona kobieta ;-) Pozdrawiamy i Wasza rodzinkę. a swoja drogą dziekuje mojemu męzowi - cięzko byłoby mi samej dotrzec do Wadowic.

alrada 

Wysłany: 28 Wrzesień 2010, 22:07   

Impreza jak zawsze udana bez względu na niespodzianki pogodowe.
Super, że moglismy spedzic te godziny w ta miłym towarzystwie. Mam nadzieję, ze w przyszłym roku spotkamy sie znów, także w szerszym gronie.

Gosiu, zdradź nam w jaki sposób dostarczyłas te pudła na rynek sama ? Wszyscy sądzimy, ze Gosia jest niesamowita i niezmordowana.
Fotki fantastyczne.

Gosiu, wielkie dzieki za zaufanie - Radek może wreszcie czyms sie zainteresował - chodzi mi o fotografię. Dumny jak paw ;)

Kacper - w tym roku przebil wszystkich. Wział przyklad z Gosi i w sposób zorganizowany kompletował materialy reklamowe a nastepnie je rozdawał. Pompowal balony, magazynowa je w pudełku, dzielnie rozdawał. Autentycznie byłam pod wrażeniem.

Szkoda tylko, że tak szybko zabraklo nam balonów - w przyszlym roku minimalna ilośc to 500 sztuk + patyczki + zatyczki oraz 2 pompki. Serduszkowe balony to jak co roku hit , ktory cieszy sie najwiekszym powodzeniem :)

Mariusz wyratował nas z opresji "pozyczając" zatyczki i patyczki z innego stoiska.
Brakowało nam rowniez puszki skarbonki bo jak szacujemy przeszlo nam koło nosa kilkaset złotych :( .

Razem z Martą miałysmy okazję zobaczyć autobus Krewniaków od środka. Marta chciała bowiem oddac krew. Obsluga przemiła. Przy okazji zaszczepilismy tez Radka na grypę w punkcie szczepien, który mial swoje stoisko.

Cała oprawa obchodow Dni Serca jak co roku była dobrze zorganizowana. Swój czas na scenie mieli również kardiolodzy i kardiochirurdzy dziecięcy. Ja z wielka przyjemnością przywitalam sie z Panem Profesorem J.Sadowskim, ktory opiekuje sie Radkiem w Krakowie.

Mam nadzieje do zobaczenia w przyszlym roku :)

Marta przed oddaniem krwi Wadowice 2010.jpg
Plik ściągnięto 296 raz(y) 51,33 KB

Ostatnio zmieniony przez alrada 28 Wrzesień 2010, 22:20, w całości zmieniany 2 razy  

Iza Kamińska 

Wysłany: 28 Wrzesień 2010, 22:28   

alrada napisał/a:
Wszyscy sądzimy, ze Gosia jest niesamowita i niezmordowana.

O tak, zgadzam się z Olą. Gosiu wielkie gratulacje za przygotowanie stoiska. :padam:

Fotki jak zwykle świetne.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy się z Wami spotkać, chociaż w wąskim gronie.

Impreza jak co roku super.

Przy okazji mogliśmy zwiedzić papieskie miasto. ( W Wadowicach ostatni raz byłam chyba w podstawówce )

alrada napisał/a:
Kacper - w tym roku przebil wszystkich. Wział przyklad z Gosi i w sposób zorganizowany kompletował materialy reklamowe a nastepnie je rozdawał. Pompowal balony, magazynowa je w pudełku, dzielnie rozdawał. Autentycznie byłam pod wrażeniem.
:)

Do zobaczenia za rok.

marta g 

Wysłany: 29 Wrzesień 2010, 12:01   

Ale zdjęcie bomba! Szkoda tylko,że nie udało mi się oddać krwi :kwasny: Następnym razem połknę przed oddaniem opakowanie Hemoferu :hyhy:
A przy okazji nauczyłam sie udzielania 1 pomocy.Mam nadzieję,że nigdy mi się nie przyda.Ratownicy z Chorzowa byli fantastyczni :)
Pozdrawiam :) :) :)

Danka K 

Wysłany: 30 Wrzesień 2010, 23:22   

Fotki super. Zaangażowanie Wasze po prostu widać ! Gratuluję organizacji .

gosiap 

Wysłany: 3 Październik 2010, 20:46   

Moje drogie - jedno slowo... no , moze dwa :)

WIELKI SZACUN!!!!! :padam: :hurra:

Odpowiedz do tematu