::: FORUM Fundacji Serce Dziecka ::: Strona Główna ::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca
  •  Regulamin   •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Kalendarz  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

Ogłoszenie 
przekaż swój 1% Fundacji Serce Dziecka

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: alrada
24 Czerwiec 2010, 12:51
Holowali w czasie operacji.....ALE BEZDUSZNOŚĆ.....
Autor Wiadomość
robert matycz 

Wysłany: 24 Czerwiec 2010, 09:02   Holowali w czasie operacji.....ALE BEZDUSZNOŚĆ.....

Holowali w czasie operacji

Gdy lekarze operowali niepełnosprawnego Łukasza, strażnicy odholowali auto jego matki. Teraz kobieta walczy o zwrot pieniędzy za holowanie.
http://www.zw.com.pl/arty...e_operacji.html

maksiu73 

Wysłany: 24 Czerwiec 2010, 09:08   

Znalezc miejsce do parkowania w duzych miastach, to faktycznie problem... u nas tez czasami graniczy to z cudem w okolicach kliniki...
Niemniej jednak u nas straz miejska tez mocno kontroluje, czy ci co parkuja na miejscach dla inwalidow faktycznie do tego sa upowaznieni... miejsca te sa uregulowane prawnie i kazdy, kto tam bez odpowiedniego pozwolenia parkuje (nie kazdy z uznana niepelnosprawnoscia ma tez prawo do tego) jest karany mandatem...

Ewa M. 

Wysłany: 24 Czerwiec 2010, 09:25   

Mnie wkurza parkowanie bogatych, zdrowych facetów na miejscach dla niepełnosprawnych, np. przed bankiem, kościołem, czy urzędem. Mam ochote powiedzieć takiemu,że zajął miejsce dla mnie przeznaczone. Mam uprawnienia, ale nie wyrobiłam jeszcze karty parkingowej...
Ewa GUCH (atrezja - zarośnięcie -zastawki płucnej) z VSD i MAPCA), po 3 operacjach (8 i 17,5 lat), (korekcja 27.10.1998 r, homograft płucny, łata na VSD), MAPCA'S, tętniak aorty, re-VSD, nadciśnienie tętnicze

robert
Gość
Wysłany: 24 Czerwiec 2010, 19:19   

tak, to jest karygodne,
ale czemu temat przesunięto??

Paula Z 

Wysłany: 24 Czerwiec 2010, 21:30   

wracając do tematu ...

Nie bardzo rozumiem za co mama tego chłopca żąda przeprosin. Przecież parkowała na miejscu niedozwolonym. Większość osób przyjeżdża do CZD nie dla przyjemności. Są rodzicie dzieci hospitalizowanych albo tych, które przyjechały na kontrolę.

(zespół Taussig - Bing [ TGA, DORV, VSD ] + nieprawidłowe odejście naczyń wieńcowych - pełna korekcja wady 10.2007; całkowity pooperacyjny blok serca -> stymulator serca; pod opieką CZD
wymiana elektrody - 5.2008; 1.2009; wymiana stymulatora - 1.2009

KCZ2 

Wysłany: 24 Czerwiec 2010, 22:31   

Muszę odpowiedzieć zawodowo - uczę jeździć już wiele lat, ale moje podejście do niepełnosprawnych zmieniło się dopiero w momencie jak dostałam kartę na Jacka... Teraz zwracam uwagę moim kursantom troszeczkę na co innego...
Myślę, że wiele osób tego nie rozumie, bo tego nie przeżyło...Jutro postaram się to poruszyć na ogólnopolskim spotkaniu instruktorów nauki jazdy.

kimila607 

Wysłany: 25 Czerwiec 2010, 23:47   

Tam znaleźć miejsce graniczy z cudem. Też mamy kartę ale to nie uchroniło nas przed mandatem...100 PLN i 1 pkt :( Staram sie nie parkowac w ewidentnie niedozwolonych miejscach ale jesli chodnik ma 3-4m szerokości, pielgrzymek nie widzę to z braku miejsc parkingowych wybieram chodnik a nie pas ruchu czy pobocze ze znakiem B-36.
Jednak przewinienie jest przewinieniem... :/

http://to-nasz-cud.blog.onet.pl/
http://mojeserduszko.pl.tl

sabina1 

Wysłany: 5 Sierpień 2010, 19:59   

Polska rzeczywistość!Brak miejsc i bezmyślne/nieumiejętne parkowanie/zastawianie innych uczestników ruchu.Matka w pośpiechu, a władze parkują jak i gdzie chcą i nikt problemu nie robi :mad:

robert matycz 

Wysłany: 9 Wrzesień 2010, 09:54   

Nie rozumiem osób broniacych Panów Strażników,
trochę wyrozumiałości dla chorych osób i ich Opiekunów.
A po 2.dlaczego w czerwcu(nie byłem tutaj od końca czerwca)przesunięto mój temat??

Odpowiedz do tematu