::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca

Dni Serca 2007 - Lokalne obchody Dnia Serca w Czerniejewie

Danka K - 2 Październik 2007, 23:00
Temat postu: Lokalne obchody Dnia Serca w Czerniejewie
Moje lokalne obchody trwały prawie tydzień. We wtorek, czyli 25 września z grupą moich uczniów z klas trzecich ( tzn. m.innymi z klasy Konradka) odwiedziliśmy oddział Kardiologii dziecięcej i nefrologii w Poznaniu. Dla pacjentów małych zawieźliśmy pieluszki , dla starszych pozbierane od uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Czerniejewie pluszaki i słodycze przygotowane przez Fundusz Serce Dziecka. Nasi uczniowie przygotowali inscenizację o ortograficznym Kopciuszku. W środę rozstrzygnęliśmy konkursy plastyczne.
Dla dzieci młodszych przebiegał pod hasłem" Jak dbasz o swoje serce ?", dla starszych była to ilustracja do baśni współczesnej " Marzenie Krzysia". Wpłynęło blisko 70 prac. Z tego 39 zostało wyróżnionych. W czwartek nasi gimnazjaliści kolejno na poziomie wieku , uczestniczyli w prelekcji przygotowanej przez wykładowców i słuchaczy Studium Medycznego z Gniezna. W czasie prelekcji rozdaliśmy uczniom " Poradnik bliski sercu", przysłany nam przez FLORA PRO ACTIV. W piątek nasi uczniowie, w tym Konradek, na ulicach miasteczka rozdawali ulotki przygotowane przez uczniów, pod kierunkiem koordynatora zdrowia w naszej szkole. Na korytarzu szkolnym była przez cały czas trwania akcji gazetka tematyczna poświęcona tematyce serca. Podobnie swoją gazetkę przygotował Samorząd szkolny. Było miło i pracowicie. Do naszej wspólnej pracy włączyli się też najmłodsi- dzieci z przedszkola, które kolorowały historyjkę do książeczki "Naprawione serce Zosi". Nic by się nie zdarzyło, gdyby nie życzliwość wielu ludzi dobrej woli w tym naszej Pani Burmistrz, która udostępniła salę do prelekcji i Bus do przewiezienia dzieci z akcją charytatywną. W szkole akcję koordynowała moja koleżanka zajmująca się promocją zdrowia w szkole. Pomagał nam samorząd szkolny, nauczyciel plastyki i nauczyciele nauczania zintegrowanego oraz wychowawcy przedszkola, uczniowie rozdający ulotki i jeśli o kimkolwiek zapomniałam to nie ze złej woli, a jedynie dlatego, że jak najszybciej chcę Wam wszystkim o tym opowiedzieć.

Beata - 2 Październik 2007, 23:48

Danusia, jesteś niesamowita
gratulacje :padam:

MałgosiaS - 3 Październik 2007, 19:50

Danusia super. Jesteś WIELKA.

Pozdrowionka

KasiaMP - 3 Październik 2007, 20:17

Danusiu, jak zwykle u Ciebie wszystko bylo zorganizowane na najwyższym poziomie.
BRAWO :padam:

jukilop - 3 Październik 2007, 22:14

No no no super , gratuluję
gosiap - 4 Październik 2007, 08:28

Danusiu, moge sie tylko podpisac pod tym co napisaly poprzedniczki. Jestes WIELKA!!!!!
Danka K - 4 Październik 2007, 19:56

Pewnie że jestem! Szczególnie w poruszaniu się po forum! Jak już w końcu sama napisałam temat, to i tak w złym miejscu wkleiłam. Ale myślę,że mi wybaczycie!
kabe - 5 Październik 2007, 18:47

To go przeniosę :) Bez obaw.
Danka K - 5 Październik 2007, 18:55

Dziękuję Ci bardzo , Krzysiu.
gosiap - 6 Październik 2007, 16:20

Danka K napisał/a:
Pewnie że jestem! Szczególnie w poruszaniu się po forum! Jak już w końcu sama napisałam temat, to i tak w złym miejscu wkleiłam. Ale myślę,że mi wybaczycie!

A ja tam wiem swoje :) )) I bardzo Ciebie Danusiu lubie i cenie!!!!

alrada - 8 Październik 2007, 18:31

Jestem pod wrażeniem.
anfido - 8 Październik 2007, 19:53

BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oazowiczka2 - 8 Październik 2007, 19:55

chyle czoło przed Tobą Danusiu :)
aga_g78 - 8 Październik 2007, 21:53

Brawo, Brawo, Brawo!!!!
Ewa Kopacz - 10 Październik 2007, 17:18

No, no Danusiu :padam: Gratulacje!!! Super wyszło. :)
Pozdrawiam cieplutko całą rodzinkę, Ewa :)

Marek - 17 Październik 2007, 23:16

chylę czoła , poadrawiam Marek
Danka K - 18 Październik 2007, 20:50

No i wszyscy mnie zawstydzacie! A ja taki skromny, szary człowieczek jestem. A jak się zmanieruję?
jukilop - 18 Październik 2007, 21:50

nie zmanierujesz się , zasłużyłaś na pochwały
monikaszech - 18 Październik 2007, 22:52

Przyłączam się do Madzi i Marka :)
Pozdrawiam Danusiu :padam:

aga2611 - 7 Listopad 2007, 14:44

za rok napewno będziemy!
Super imprezka, może w czymś pomoge!

Danka K - 7 Listopad 2007, 19:43

Dzięki,że po czasie jeszcze ten temat "odkopałaś". Spotkanie nie musi być za rok. Jak Opatrzność pomoże i dobrzy ludzie też, to zamierzam zrobić u nas WOŚP. Już zaczynam starania o salę i powoli zaczynam temat nakręcać. Tak więc- może w styczniu. Pomyśl
gosiap - 8 Listopad 2007, 16:07

I znowu bedzie megakrowka do wygrania ??? Mniammmmm
jukilop - 8 Listopad 2007, 18:20

I Danka oczywiście wszystkich przebije -I TAK WŁAśNIE MA BYĆ
powodzenia i czekamy na zdjęcia tak jak w zeszłym roku