::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca

2013 - działania fundacji - Order Uśmiechu dla Prof. Wandy Kawalec

SerceDziecka - 5 Sierpień 2013, 15:58
Temat postu: Order Uśmiechu dla Prof. Wandy Kawalec
Międzynarodowy Zarząd Kapituły Orderu Uśmiechu przyznał tytuł Kawalera Orderu Uśmiechu

Pani Profesor Wandzie Kawalec z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Uroczystość wręczenia Orderu Uśmiechu Przez Kanclerza Kapituły odbędzie się w piątek 13 września 2013 w Sali wykładowej Centrum Zdrowia Dziecka o godz. 15:00.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które poprzez uczestnictwo w tej uroczystości chciały by podziękować swoim lekarzom, szczególnie serdecznie zapraszamy pacjentów Pani Profesor i ich rodziców do wzięcia udziału w tej wspaniałej uroczystości. Będzie to okazja do wyrażenia naszej wdzięczności za ratowanie życia dzieci z wadami serca.

Fundacja przygotowuje dla Pani Profesor prezent niespodziankę z wykorzystaniem zdjęć pacjentów Kliniki Kardiologii CZD.
Bardzo prosimy o nadsyłanie portretów dzieci na adres order@sercedziecka.org.pl w temacie maila: Order - imię i nazwisko dziecka.

Najlepiej duże roześmiane buzie. Przyjmujemy zdjęcia w wersji elektronicznej zapisane jako JPG, w dobrej rozdzielczości bez kadrowania i przycinania.
Na zdjęcia czekamy do 12 sierpnia 2013

Z góry dziękujemy za przesłane zdjęcia.

Fundacja Serce Dziecka

zaba4ever - 15 Wrzesień 2013, 14:07

Tosia była :) Nie wiem, czy ktoś ją jeszcze na kardiologii pamięta :) ale my pamiętamy kardiologię :)
Paula Z - 15 Wrzesień 2013, 22:22

Widziałam Tosię :) ))
zaba4ever - 15 Wrzesień 2013, 23:13

hehehe :) I jak? :P

A ja rozpoznałam na zdjęciu, które zrobił Radek, Twoją Zuzię :)

Paula Z - 15 Wrzesień 2013, 23:42

Koniecznie mi podeslij na priv