::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca

Dni Serca 2007 - DNI SERCA W KRAKOWIE

KasiaMP - 11 Wrzesień 2007, 10:23
Temat postu: DNI SERCA W KRAKOWIE
Tegoroczne obchody Dni Serca w Krakowie połaćzone są z Krakowskim Dniem Zdrowia i odbywać się będą w dnaich 29-30 września na Rynku Głównym.
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszym serduszkowym święcie proszę o kontakt
0605882082, (022) 8420257, kparafianowicz@poczta.onet.pl
Bardzo liczę, że włączycie się we wspólne działania.

kuba1206 - 11 Wrzesień 2007, 11:23

Na mnie możecie liczyć.

Służe pomocą.

gocha80 - 11 Wrzesień 2007, 11:44

Ja tez jestem chętna do pomocy:)
gosiap - 11 Wrzesień 2007, 11:53

:) Rozmawialam przed chwilka z Kasie i powiedzialam, ze dwie osoby na pewno beda chcialy pomoc. I oto one :) . Ja niestety bede w tym czasie na Dniu Serca w Lodzi.
oazowiczka2 - 11 Wrzesień 2007, 12:01

jaka szkoda, że to tak daleko ode mnie :( Może kiedyś uda się coś zorganizować we Wrocławiu?
gosiap - 11 Wrzesień 2007, 13:25

We Wroclawiu pewnie Basia Jarzabek bedzie szla do dzieci w szpitalu. Napisz do niej. Na pewno bedzie wdzieczna za pomoc.
KasiaMP - 11 Wrzesień 2007, 14:07

Witam,
Bardzo się cieszę, że chcecie pomóc. Cała siła w rękach rodziców z Krakowa i z związanych z ośrodkiem krakowskim. Jesteści na miejscu i łatwiej się będzie wam zorganizaować.
Proszę podajcie mi do siebie kontakt telefoniczny.
Czekam na kolejnych chętnych :)

katis71 - 11 Wrzesień 2007, 16:33

Barzo chcę byc w Krakowie, odkąd znalazłam stronę forum i Funduszu cieszyłam się że kiedyś się wybiorę na Dni Serca. Niestety chyba mi się to nie uda bo 29.09 mamy w bliskiej rodzinie wesele. W związku z tym do pomocy niestety się nie zgłaszam, ale ma nadzieję że 30.09 jakoś tam dotrzemy. W każdym razie zamawiam pogodę...Oby do zobaczenia. (Jeśli jest coś co mogę zrobic na odległośc - z Rzeszowa to czekam na kontakt). Pozdrawiam
BarbaraJarzabek - 13 Wrzesień 2007, 19:05

ja przyjeżdżam do Krakowa i proszę Krakowiaków o pomoc w organizacji naszego stoiska. chętnych proszę o kontakt basia.jarzabek@sercedziecka.org.pl tel. 602 697 533
serdecznie pozdrawiam i czekam :)

Iza Kamińska - 13 Wrzesień 2007, 19:13

My również wybieramy się do Krakowa, jesli nic nie stanie na przeszkodzie. Prawdopodobnie będziemy juz w sobotę. Służę swoją pomocą.
kuba1206 - 18 Wrzesień 2007, 07:54
Temat postu: podbijamm do góry
Rozmawiałm z Basia J. i smutno słyszeć,że niewiele osób z krakowa zgłasza się do pomocy, a przeciez jest na Tu wiele.

Dlatego podciagam do góry wątek, bo może nie wszyscy zdażyli przeczytać ;-)

Pruedence - 18 Wrzesień 2007, 08:38

Ja jestem nowa na forum ale z Krakowa, z tym, że 30 mamy chrzciny Tosi więc nie wiem czy na coś się zdam, moogłabym pomóc 29, tylko prosiłabym o informacje jaka pomoc jest potrzebna. Mam nadzieje, że wcześniej nie trafimy do szpitala bo termin mamy na 1 października.
olica - 19 Wrzesień 2007, 12:07

Ja będę wtedy w Monachium wiec niestety nie dam rady ale będę trzymac kciuki zeby pogoda dopisała i zycze udanej zabawy :)
Pruedence - 19 Wrzesień 2007, 23:03

No i okazało sie, że mamy cewnikowanie w piątek 28 września, więc jak nas wypuszcza na weekend na przepustkę to wpadniemy na rynek.
ewaoriana - 20 Wrzesień 2007, 08:49
Temat postu: dni serca
jak szkoda że nie bedziemy mogli być na dniach serca, ale sa urodziny Oriany i mam sporo przyjezdnych gości. Mam nadzieję że uda sie wszystko super zorganizować jak zwykle. Dziewczyny sa takie sprytne i pracowite. Chciałabym sie z Wami zobaczyć i oczywiście z Waszymi maluchami. Pozdrawiamy gorąco. Ewa z Orianką (TOF)
Ewinek - 20 Wrzesień 2007, 21:49
Temat postu: Dni Serca w Krakowie
Witam,
Jestem mamą Ewy [HLHS po II etapie]. Mieszkamy w Krakowie, chętnie włącze się do pomocy w miarę swoich możliwości.
Mirka :)

KasiaMP - 20 Wrzesień 2007, 22:37

Bardzo się cieszę. Zaczynamy o 10.00, nasze miejsce jest przy namiocie Szpitala w Prokocimiu. Akcją pokieruje ze strony Funduszu Basia Jarząbek.
Mamy przygotowane materiały informacyjne oraz niespodzianki dla dzieci.
Do zobaczenia

agata_k9 - 23 Wrzesień 2007, 13:12

ja również chętnie pomogę w miarę możliwości :)
agata, mama mateusza{hlhs} i jagódki

azija1 - 23 Wrzesień 2007, 23:27

I ja zgłaszam chęć pomocy :)
kuba1206 - 24 Wrzesień 2007, 08:17

witajcie!

mam pytanie - czy znalazł ktos z Was jakieś info- plakat z okazji tej imprezy w Krakowie??/ ja nie moge nic znaleźć.

jesli bedziecie przed niedzielą się spotykać dajcie znać - gdzie i kiedy???

KasiaMP - 24 Wrzesień 2007, 11:19

Niestety w Krakowie nic nie ma do zciągnięcia (plakat) , obchody obsługuje lokalny oddział PTK wraz z Urzędem Miasta i połączone jest to z Dniami Zdrowia
Jedyna strona jaką mam to ta: www.dzienserca.com.pl

gocha80 - 25 Wrzesień 2007, 19:23

Zainteresowanych pomocą w organizacji Dni Serca w Krakowie zapraszam na małe spotkanie organizacyjne, jutro (środa, 27 września), godz. 19.30, Zaćmienie na Senackiej (przecznica od Grodzkiej).
Pozdrawiam

BarbaraJarzabek - 25 Wrzesień 2007, 19:52

dajcie znać co ustaliliście, do zobaczenia :-))
KasiaMP - 25 Wrzesień 2007, 22:17

Gosiu,
dziękuję za koordynację działań. Szkloda, że nie mogę być z wami :(
życzę miłego i owocnego spotkania.

Pruedence - 26 Wrzesień 2007, 08:13

Ja też żałuję, że nie mogę pomóc:( Wczoraj rozmawiałam z prof. na to wygląda, że w przyszłym tyg. Tosia będzie mieć operacje, mam nadzieję, że sie nic nie przesunie i znajda dla niej termin, ale całym swoim serduszkiem jesteśmy z wami w ten weekend!
kuba1206 - 27 Wrzesień 2007, 07:04

Damy znać co ustaliłyśmy.

Wstyd mi Krakowianie i Krakowianki - było nas tylko 3 dziewczyny :zalamany: - tyle rodziców jest z Krakowa i jakoś nikt nie jest zainteresowany............

dlaczego????

Mam nadzieję, że w niedzielę będzie więcej osób........

:dontgetit:

gocha80 - 27 Wrzesień 2007, 11:21

Ja również mam nadzieję, że w niedzielę zjawi sie na rynku więcej osób.

Na pewno mile widziana będzie pomoc rano przy rozkładaniu materiałów i przygotowaniu stanowiska Funduszu. Zapraszam więc koło godziny 9 na rynek.

W ciągu dnia potrzebna będzie pomoc przy organizacji zabaw i zajęć dla dzieciaczków. Mamy wydrukowane kolorowanki dla Maluchów (Marta, super, że o tym pomyślałaś). Mile widziane inne pomysły na zabawy/konkursy dla najmłodszych. Jakieś nagrody się znajdą:)

Impreza na rynku zaczyna sie o godzinie 10.30 spacerem wokół rynku. Fajnie gdyby zebrało się w tym czasie jak najwięcej osób. Więc jeśli jeszcze nie macie innych planów weekendowych zapraszam serduszkowe dzieciaczki i ich rodziców na Krakowski rynek, zbiórka przy namiocie Funduszu.

Do zobaczenia w niedzielę.

kuba1206 - 27 Wrzesień 2007, 11:39

Gosia czy ta godzina tego spacerku jest pewna???
gdyby cos sie zmieniło wyslij mi sms, bo wróce w sobote dopiero ok.22-23 i bede padnięta - raczej tu nie zaglądne juz..

zapraszamy i czekamy na pomysły zabaw dla dzieciaków. :super:

A co do KOLOROWANEK to jak możecie przynieście z soba jakieś kredki (może już niepotrzene połamace) - moga sie przydać. ;)

Pytanie do Basi - bedą jakieś Funduszowe balony???

Do zobaczenia w niedziele - pokażmy wszystkim,że NASZE DZIECI - ŻYJĄ i mają sie dobrze!!! Bo przecież wielu ludzi nie zadaje sobie z tego sprawy ................

Mam nadzieję,że nie uraziłam tu rodziców dzieci małych Aniołków (*)(*)(*) i mam nadzieję, że też bedziecie z nami.

KasiaMP - 27 Wrzesień 2007, 11:49

Ja też myślę, że na Rynku będzie więcej osób z serduszkowej rodziny.
Co do spaceru, to proponuję abyście nieśli baner Funduszu, przywiezie go Basia.
Potrzebne będą dwa kijki (najlepiej takie od szczotki), naszykujcie je proszę.
Życzę powodzenia !

gocha80 - 27 Wrzesień 2007, 11:58

kuba1206 napisał/a:
Gosia czy ta godzina tego spacerku jest pewna???
gdyby cos sie zmieniło wyslij mi sms, bo wróce w sobote dopiero ok.22-23 i bede padnięta - raczej tu nie zaglądne juz..

Hmm, taką informacje otrzymałam w Urzędzie Miasta od pani która się zajmuje imprezą:). Jeśli coś się zmieni to zamieszczę info na forum i oczywiście wyśle Ci smsa:).

kuba1206 - 27 Wrzesień 2007, 12:05

dostałam maila teraz z UM wklejam link do strony

http://www.krakow.pl/miasto/dni_zdrowia_2007.php

alrada - 27 Wrzesień 2007, 21:17

Szkoda, że w tym roku termin zbiega sie z pobytem Radka w szpitalu :( . Akcję podobnie jak w zeszłym roku reklamuje radio RMF.
Udanej imprezy i dobrej pogody.

Pruedence - 28 Wrzesień 2007, 16:52

Strasznie chciałabym was poznac i odwiedzić na dniach ale my niestety dalej w szpitalu jesteśmy. Tosia po cewnikowaniu wymaga transuzji krwi bo strasznie się zanemizowała i ciągle nie mamy decyzji kiedy operacja. Dzisiaj na oddziale w związku z jutrem była telewizja, lekarze podekscytowani chodzą. Życze wam powodzenia i mam nadzieje, że w przyszłym roku uda nam się dolączyć do was!!
Beata - 29 Wrzesień 2007, 23:39

Basiu, Gosiu, Marto!!! :D
trzymamy kciuki.
Bedzie wspaniała pogoda i usmiechy na twarzy. Wiele przyjaznych osób bedzie z Wami i na odlełość również bedzie Was wspierać.
pozdrawiamy gorąco
Beata i Gosia

kuba1206 - 30 Wrzesień 2007, 19:19
Temat postu: KRAKOWSKIE DNI SERCA - ZA NAMI!!!!
Nie wiem czy moge napisać - ale wg mnie było cudnie!!!!

Moim skromnym zdaniem uważam,że były udane.

Nasz "Namiot" był równie oblegany jak te w których badano cisnienie i cholersterol ;-)

Basi Jarząbek ślę niskie pokłony :padam: oraz wszystkim osobą, które były dziś z NAMI. :ok:

KOLOROWANKI - mam nadzieję, że podobały się dzieciom.

to tyle na gorąco, mam nadzieję ze Basia napisze więcej - a Gosia S. zamieści tu sliczne zdjęcia ;-) (wyślij mi na maila :D )

Brakowało tylko jednego - malutko było dzieci serduszkowych.

Pamiętam nasz pierwszy masz dookoła Rynku jak dużo nas wtedy szło. (foto z roku 2005)

pozdrawiam WAS

vmx - 30 Wrzesień 2007, 19:44

komplet zdjec (68MB) wrzucilem tu:
http://www.ds14.agh.edu.p...i_serca.jpg.zip

madzik - 30 Wrzesień 2007, 20:07

to ja się podpisuję pod Martą , w Kr. było suuupppeerrr :) pogoda , atmosfera , no w ogóle wszystko ok , a przy " serduszkowym namiocie " faktycznie tyle ludzi co przy pomiarze cholesterolu :)
dzięki , że mogłyśmy Was poznac , było nam baaarrdzo miło .

pozdrawiamy serdecznie , Magda i Sara ;)

agata_k9 - 30 Wrzesień 2007, 21:14

ja również uważam że było super! pogoda cudna, duże zainteresowanie funduszowym namiotem, ale faktycznie, szkoda że mało dzieci (dobrze,że moja dwójka podbiła statystykę! :D ). i bardzo się ciesze,ze mogłam poznać serduszkowe dzieciaczki i ich rodziców! pozdrawiamy Was serdecznie.
Iza Kamińska - 30 Wrzesień 2007, 21:30

Mogę tylko podpisać się pod postami poprzedniczek, było super i cieszę się, że mogłam się z Wami spotkać.
KasiaMP - 30 Wrzesień 2007, 22:36

Miło jest przeczytać te słowa. Staneliście na wysokości zadania. Bardzo wszystkim dziękuję. W tej chwili razem z Gosią i Beatą wróciłam z Łodzi, gdzie także było fantastycznie.
Relacja wkrótce :)

Danka K - 30 Wrzesień 2007, 22:49

Cieszę się,że spotkanie w Krakowie było udane. Basia zawsze jest pełna zapału i jest dobrym organizatorem. Ja niedawno wróciłam z Łodzi. Nam też dopisała pogoda i udało nam się zebrać mnóstwo podpisów pod petycją o rozbudowę szpitala w Łodzi
Ewa Kopacz - 30 Wrzesień 2007, 23:29

Gratulacje :)
Pozdrawiam cieplutko wszystkich, Ewa.

gocha80 - 1 Październik 2007, 09:35

Witam,
Było super! Fajnie było się spotkać, porozmawiać, zrobić coś wspólnie. Rzeczywiście szkoda, że nie było więcej serduszkowych dzieci.
Zdjęcia z imprezy można ściągnąć tu: http://www.ds14.agh.edu.p...i_serca.jpg.zip
Jest tego dość dużo i pokaźnych rozmiarów. Jeśli ktoś maiiłby problem ze ściągnięciem fotek proszę o kontakt to wyśle w jakiś inny sposób.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko

perelekhlhs - 1 Październik 2007, 09:52

Sciagam te zdjecia i sciagam i sciagam i dochodze do wniosku, ze musze miec nowy laptop...
:-) Gosiu milo czytac o Waszej pracy w kazdym razie.

Beata - 1 Październik 2007, 09:56

gratulacje, oby więcej było takich pozytywnych imprez i wspomnień.
emka72 - 1 Październik 2007, 10:22

Zdjecia fantastyczne. Gratulujemy wspaniałej imprezy. Bardzo ubolewam ze nie było nam dane, móc byc tam razem z wami. Pozdrawiamy serdecznie!
BarbaraJarzabek - 1 Październik 2007, 20:53

witam, faktycznie w Krakowie było świetnie, miałam okazję poznać prof. Skalskiego i dr Pająka. Bardzo długo rozmawialiśmy i były to owocne dyskusje. pogoda nam dopisała :D szkoda tylko że było tak mało dzieci na scenie mam nadzieję że przyszły rok będzie obfitszy pod tym względem. Bardzo dziękuję za wsparcie Oli P.(Arlada) i mam nadzieję, że z Radkiem wszystko ok.
Gosiu Marto Agato Magdo Asiu Doroto Bartku Aniu Zbyszku Izo bardzo dziękuję za Waszą pomoc, bez Was nie byłoby tej imprezy :hyhy: mam nadzieję że wymieniłam wszystkich jak nie to przepraszam i proszę o wymienienie się osobiście bo z mojąpamięcią nie jest najlepiej :)
teraz zaczynam się kurować bo moje struny głosowe odmówiły współpracy i od rana nie mówię.... koszmar a boli coraz bardziej,jutro lekarz
jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję za obecność i mam nadzieję że spotkamy się za rok w większym gronie!!!!!!!!!!!!!!!!!

kuba1206 - 3 Październik 2007, 07:59

własnie struny głowe - mnie tez gardło boli......ciekawe czemu..... ;)