::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca

2012 - działania Fundacji - TURNUS 19.08-31.08.2012 w Mrzeżynie

SerceDziecka - 7 Lipiec 2012, 19:15
Temat postu: TURNUS 19.08-31.08.2012 w Mrzeżynie
19.08-31.08.2012– TURNUS USPRAWNIAJĄCO-REKREACYJNY W CENTRUM ZDROWIA GEOVITA W MRZEŻYNIE

Zapraszamy dzieci z wadami serca wraz z rodzicami na turnus usprawniająco-rekreacyjny w Mrzeżynie. Będzie to wspaniała okazja do wspólnych ćwiczeń i zabawy. Turnus odbędzie się nad morzem w pięknie położonym ośrodku otoczonym lasem sosnowym, zaledwie 200 m od szerokiej, piaszczystej plaży na ładnie zagospodarowanym, ogrodzonym terenie. To idealne miejsce wypoczynku dla rodziców i dzieci. Panuje tutaj unikalny mikroklimat niezastąpiony w łagodzeniu alergii, chorób układu krążenia i oddechowego.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o wypełnienie karty informacyjno-kwalifikacyjnej i przesłanie jej na adres turnus@sercedziecka.org.pl . Szczególnie zapraszamy dzieci w wieku szkolnym.
Osoby bez dostępu do Internetu prosimy o zgłoszenie telefoniczne pod numerem telefonu 783 50 50 12 lub 22-848 07 60

O zakwalifikowaniu do udziału w turnusie decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TURNUSIE USPRAWNIAJĄCO-REKREACYJNY!

GWARANTUJEMY DWA TYGODNIE ZAJĘĆ USPRAWNIAJĄCYCH, ŚWIEŻE POWIETRZE, ŚWIETNĄ ZABAWĘ I MIŁĄ ATMOSFERĘ!

11ela - 7 Lipiec 2012, 22:15

Bardzo żałuję, bo Maciek jedzie w tym terminie do Karwi i wysłana już przedpłata. Szkoda wielka , ale z doświadczenia wiemy ,ze trzeba wcześniej nad morzem rezerwować i stąd był pośpiech.
Może w przyszłym roku beda mozliwe takie informacje wcześniej- proszę serdecznie.
Pozdrawiam

sylwiam - 8 Lipiec 2012, 17:16

no jak dla nas też troszkę za późno:(((( 16 sierpnia wracamy z gór - więc odpada taka radykalna zmiana klimatu w ciągu paru dni. Mam nadzieję że w następnym roku taka informacja trafi do rodziców dużo wcześniej.
tasiunia2 - 9 Lipiec 2012, 00:25

Ja też żałuję, że informacja tak późno; włąśnie 18 sierpnia kończymy zarezerwowany juz turnus nad morzem. Może w przyszłym roku ...
betka84 - 9 Lipiec 2012, 19:31

My w tym czasie będziemy w "3 Korony"
aga mama olka - 10 Lipiec 2012, 05:28

a ja sie zastanawiam nad tym turnusem, moze jednak ktos sie zdecyduje?na pewno byloby fajnie:)
mama_nicoli - 10 Lipiec 2012, 08:20

Myślę intensywnie,ale chyba nic nie wymyślę. Szkoda, że pieniądze z 1 % tak późno urząd przesyła. Jak nie tym razem, to za rok z pewnością :)
monia_k23 - 10 Lipiec 2012, 10:22

My również się zastanawiamy.
Aniu ale z tego co piszą można jechać z zebranych środków z 1% a jak braknie to odliczą jak wejdą nowe środki na konto.

aga mama olka - 11 Lipiec 2012, 06:07

mo i my jednak nie pojedziemy:(
turnus jest z mysla o starszych dzieciach:/
SZKODA, WIELKA SZKODA ze mlodsze dzieci sa poszkodowane

Ewa M. - 11 Lipiec 2012, 09:44

aga mama olka napisał/a:
WIELKA SZKODA ze mlodsze dzieci sa poszkodowane

A co mają powiedzieć GUCH-e??? Zwłaszcza te powyżej 18.roku życia :kwasny:

DERBI.W - 11 Lipiec 2012, 10:17

W przyszłym tygodniu tj. 15 lipca mamy termin na kardiochirurgię w C.Z.Dz. w Warszawie - operacja wycęcia przegrody międzykomorowej nie wiem jak długo będzie trwało leczenie pooperacyjne bo zchęcia skorzystalibyśmy z oferty.
Ewa M. - 11 Lipiec 2012, 10:33

Derbi.W: witaj na forum. Operacja na pewno się uda. Jesli nie będzie powikłań, to wyjdziecie po kilku, kilkunastu dniach. Chodzi Ci pewnie o załatanie ubytku w przegrodzie międzykomorowej. W jakim wieku jest dziecko?
gosiap - 11 Lipiec 2012, 15:35

Ewa M. napisał/a:
A co mają powiedzieć GUCH-e??? Zwłaszcza te powyżej 18.roku życia :kwasny:

O ile sie nie myle w ramach FSD dziala fundusz dla GUCH-ow. Zorganizujcie sie!

DERBI.W - 11 Lipiec 2012, 16:10

Ewa M. napisał/a:
Derbi.W: witaj na forum. Operacja na pewno się uda. Jesli nie będzie powikłań, to wyjdziecie po kilku, kilkunastu dniach. Chodzi Ci pewnie o załatanie ubytku w przegrodzie międzykomorowej. W jakim wieku jest dziecko?

Ta operacja to jest wycięcie części przegrody międzykomorowej (miektomia) Krystian ma 15 lat.

kasiaAM - 11 Lipiec 2012, 19:52

Cytat:
A co mają powiedzieć GUCH-e??? Zwłaszcza te powyżej 18.roku życia

Myślę, że dorosłe osoby nie potrzebują wyjazdów na obóz, wychowawców i organizowania czasu przez kogoś. Można zebrać grupe znajomych i samemu zorganizować wyjazd. Nic trudnego. W przeciwieństwie do dzieci... One jednak opieki i pomocy potrzebują.

Ewa M. - 11 Lipiec 2012, 22:07

KasiuAM: pewnie, że nie o koloniach myślałam, ale o jakims zjeździe integracyjnym. Na razie to udaje się takie mini robić, jak spotykam się z Optymistką, Danusią i Izą z Warszawie :P
A możesz jeszcze wyjasnić- bo pewnie wiesz- kiedy się wycina część przegrody międzykomorowej??? O tym chyba jeszcze nie słyszałam.

DERBI: Pozdrów Krystiana od inych nastolatków i dorosłych z wadami serca z tego forum. Może się sam odezwie po operacji.

oazowiczka2 - 11 Lipiec 2012, 22:20

Ewa M., my z Magda chciałyśmy zorganizować ale nie byłaś chętna...
Ewa M. - 12 Lipiec 2012, 09:22

Oazowiczko: Kurcze, nie pamiętam już tego, ale może po prostu termin mi nie pasował. Niestety, mam od siebie tak daleko do Warszawy, czy Łodzi, że szkoda gadać :zalamany: W stolicy będę dopiero w październiku...
mama_nicoli - 17 Lipiec 2012, 18:20

Kto zdecydował się na turnus?
monia_k23 - 18 Lipiec 2012, 13:58

My wysłaliśmy już zgłoszenie :) . A kto jeszcze się zdecydował?
mama_nicoli - 18 Lipiec 2012, 19:35

My już mamy zgodę kardiologa na wyjazd, bez zabiegów niestety. Jeszcze 6 sierpnia kolejna wizyta,i jak nadal będzie tak jak jest w tej chwili - możemy jechać :)
iza78 - 19 Lipiec 2012, 22:03

My również zgłoszenie wysłaliśmy , w poniedzialek jedziemy do CZMP wiec zobaczymy czy mozemy jechać :)
Majka - 2 Sierpień 2012, 18:01

Dorosłe osoby ,które się nie znają tez potrzebują zorganizowania "odgornego" . CHyba ,ze jest to spotkanie kilku osób na tzw. kawke i plotki :) a zdaje się nie o to Ewie chodziło .
DERBI.W - 2 Sierpień 2012, 18:22

My z krystianem wysłaliśmy zgłoszenie , ponieważ operacja w C.Z.Dz. w Warszaszawie przełożona jest na wrzwsień.
Pozdrawiam i do zobaczenia na turnusie!!

mama_nicoli - 8 Sierpień 2012, 12:18

Bilety na pociąg zakupione :)

Czy ktoś będzie jechał pociągiem Katowice (23.55) - Kołobrzeg?

DERBI.W - 15 Sierpień 2012, 14:30

Z Krystianem jedziemy samochodem mamy miejsca może ktoś jest chętny ? Nasza trasa : Bolesławiec- Zielona Góra - Gorzów- Nowogard- Mrzężyno.

[ Dodano: 20 Sierpień 2012, 10:16 ]
Jesteśmy na miejscu . - Jest ok. Krystian i Tata zadowoleni.
Pozdrawiamy z wszystkich z Mrzeżyna.

mama_nicoli - 1 Wrzesień 2012, 08:33

Jesteśmy już w domu. Zmęczeni podróżą, szczęśliwi - pogoda, towarzystwo dopisało :)

Ilona, Agnieszka, Iza - dziękuje dziewczyny za pomoc (plaża, wózek, ach te ciężary):)

DERBI.W - 5 Wrzesień 2012, 14:51

Witam!!
Mamy pytanie czy koszty dojazdu na turnus rechabilitacyjny w Mrzeżynie będzie mozna rozliczyć ze zbiórki celowej??
Pozdrawiamy wszystkich uczestników. :)

iza78 - 5 Wrzesień 2012, 14:57

Witaj:)
Tak mozna odliczyć , trzeba wypełnić kilometrówke i po sprawie :)
Pozdrawiam

DERBI.W - 5 Wrzesień 2012, 20:21

Dziękuję za odpowiedż . Pozdrawiam :)