::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca

2009-działania różne - Kraków - jesienne grilowanie

gocha80 - 4 Wrzesień 2009, 14:21
Temat postu: Kraków - jesienne grilowanie
W związku z nadchodzącym Dniem Serca, chciałam zaprosić wszystkich na wspólne grilowanie.

Kiedy: 26 września 2009
Gdzie: Teren Motoroli na Ruczaju, ul. Bobrzyńskiego 46. Dojazd autobusami 194, 114, 178, 213, 223.

Do naszej dyspozycji będzie boisko do siatkówki plażowej, całkiem spory kawałek trawnika :) . Proponuję, aby każdy we własnym zakresie zatroszczył się o coś do picia i mięsko na grila. Mile widziane jakieś sałatki lub słodkości na "wspólny stół".

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priva (ze względu na politykę bezpieczeństwa w firmie muszę dostarczyc ochronie listę osób, które wejdą na teren firmy).

Trzymajcie kciuki żeby pogoda dopisała.

alrada - 4 Wrzesień 2009, 18:36

Gosiu, wysłałam pw.
Stawiamy się po konsultacjach cała trójką. I liczymy na pogodę, ze nam dopisze, bo o reszte jakos sie nie martwie ;)

gocha80 - 5 Wrzesień 2009, 09:51

Super! Będziemy w kontakcie.
alrada - 6 Wrzesień 2009, 17:42

Gosiu, proszenapisz w jakich godzinach jest planowane spotkanie.

Czy grile przywozimy z soba + wegiel ect ?

Czy jest mozliwośc upieczenia garnka prazonek ? Bo wnioskuję, ze chyba nie skoro jest mowa o trwaniku .

gocha80 - 6 Wrzesień 2009, 20:15

Planowałam zacząć grila koło 15, ale można i wcześniej (to jeszcze do ustalenia). A ile będzie trwał zależy tylko od tego ile będziemy chcieli posiedzieć.

Gril jest w firmie (całkiem spory). Węgiel zakupię w ramach środków na DS.

To co można ze sobą zabrać to piłki (jest boisko do siatki plażowej i boisko do piłki nożnej), paletki do badmigtona (jest gdzie pograć) itp. Ja wezmę z pewnością balony + drobne zabawki dla dzieciaków.
Na miejscu są stoły i ławki (siedzieć będzie gdzie). Jedyny problem to brak zadaszenia, ale mam nadzieję, że podobnie jak rok temu pogoda dopisze.

Obawiam się, że kociołka raczej nie da się upiec, bo pewnie w tym celu trzeba by zapalic ognisko, a takiej możliwości nie ma. Także jeśli chodzi o potrawy to raczej typowo grilowe :) .

[ Dodano: 18 Wrzesień 2009, 11:02 ]
Chciałam przypomnieć o jesiennym grilu. Czekam na zgłoszenia!

[ Dodano: 26 Wrzesień 2009, 11:47 ]
Podaję jeszcze mój numer telefonu : 602 510 453