::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca

CORDIADA 2009 - PODSUMOWANIE CORDIADY - PODZIĘKOWANIA

SerceDziecka - 26 Sierpień 2009, 09:54
Temat postu: PODSUMOWANIE CORDIADY - PODZIĘKOWANIA
CORDIADA - 2009
Doroczny Ogólnopolski Zjazd Fundacji Serce Dziecka
Zaniemyśl k. Poznania, 21-23 sierpnia 2009.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zjazdu za liczne przybycie, doskonałą zabawę i wspaniałą atmosferę. Szczególnie dziękujemy, tym przedstawicielom oraz uczestnikom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowania oraz pomoc podczas zjazdu.

W piątek od samego rana zjeżdżali się uczestnicy spotkania. Oficjalne otwarcie zjazdu rozpoczęliśmy autoprezentacją każdej przybyłej rodziny a potem integracyjną kolacją, na którą każdy przywiózł swoje specjały oraz smakołyki. Przywiezione potrawy były tak dobre, że prosimy o przepisy.
Dzieci bawiły się w podchody oraz dokazywały na placu zabaw, a potem zmęczone odpoczywały oglądając film w letnim kinie pod sosną. Dorośli poznawali i integrowali się w „realu” (większość zna się z forum).

Sobotni poranek rozpoczęliśmy poranną gimnastyką oraz smakowitym śniadankiem, po którym wymaszerowaliśmy na Cordiadę.

Do grona naszych dzieciaków dołączyły także dzieci przebywające na letniej kolonii w Ośrodku charytatywno-wypoczynkowym Caritasu w Zaniemyślu.
Młodzi sportowcy podzieleni na grupy wiekowe zmagali się w wielu konkurencjach min. rzucie piłką do celu, hokejowym slalomie, chodzeniu po cegłach, rzucie obręczami a także w wyścigach.
Rodzice kibicowali, a wolontariusze Dr Clown’a dopingowali zawodników.
Rywalizacja była zacięta, wszyscy zostali odznaczeni złotymi medalami za zaangażowanie i ducha walki. Z uśmiechem i wielką radością dzieci odbierały dyplomy i nagrody.

Po wyczerpujących zmaganiach sportowych i ciepłym obiedzie dzieciaki odpoczywały, a rodzice wysłuchali ciekawego wykładu Kasi Jesionowskiej „W zdrowym ciele zdrowy duch” na temat prawidłowej i zbilansowanej diety dzieci i dorosłych z wadami i chorobami serca.

Słuchając wykładu o jedzeniu wszyscy poczuliśmy się głodni i z wielka ochotą ruszyliśmy aby przyszykować ognisko z pieczonymi kiełbaskami. Zabawa przy ognisku bardzo szybko się rozkręciła za sprawą karaoke, które było kulminacyjną częścią wieczoru. Śpiewy i tańce trwały do rana.
Najgłośniej śpiewały nasze „GUCH-e”

Niedziela była dniem spokoju i relaksu. Po mszy świętej w intencji dzieci z wadami serca przeprawiliśmy się promem na wyspę Edwarda Raczyńskiego. Pogadankę o historii wyspy oraz quiz dla dzieci poprowadziła Danusia Kopeć, której serdecznie dziękujemy. I choć nie znaleźliśmy ukrytego przed laty na wyspie skarbu spędziliśmy miłe, słoneczne przedpołudnie.

Nad bezpieczeństwem dzieci oraz rodziców czuwała "maskotka" zjazdu Diana

Zdjęcia oraz film ze zjazdu będą rozsyłane do uczestników zjazdu pocztą.

alrada - 26 Sierpień 2009, 14:03

:hurra: :super:

O Madzi jukilop wiem, ze orgnizacja była na medal, uczestnicy zintegrowani i zadowoleni, pogoda dopisała. Żal tylko, ze w tym roku nie zgralismy w czasie zjazdu z wypoczynkiem rodzinnym.

mama_nicoli - 26 Sierpień 2009, 19:01

to ja w podziękowaniu dołącze jeszcze kilka fotek :)
jukilop - 26 Sierpień 2009, 21:23
Temat postu: Re: PODSUMOWANIE CORDIADY - PODZIĘKOWANIA
SerceDziecka napisał/a:
[

Zdjęcia oraz film ze zjazdu będą rozsyłane do uczestników zjazdu pocztą.

Oby mąż nie przechwycił ;)

KasiaMP - 27 Sierpień 2009, 07:40

Ok, zrobimy dla Ciebie dwa pakiety :) jeden oficjalny a drugi ;)
Ale przecież wszyscy byli grzeczni.
Ja osobiście bardzo dziękuję wszystkim za spotkanie, trochę żałuję, że w ferworze pilnowania wszystkiego nie miałam więcej czasu na rozmowy z Wami. Fajnie było się spotkać i poznać osobiście. Mam nadzieję, że będziemy częściej się widywać. Teraz kiedy zmęczenie po zjeździe minęło zaczynamy przygotowania do Dni Serca (27 września) - więcej szczegółów podamy w nowym wątku. Zapraszamy do odwiedzania nas wraz z dziećmi w biurze, gdzie kończymy urządzanie kącika zabaw dla dzieci.

jukilop - 27 Sierpień 2009, 22:33

Dzięki , kochana jesteś :hyhy:
wszyscy byli bardzo grzeczni - oczywiście że tak !

Ewa M. - 28 Sierpień 2009, 21:08

Czekam na zdjęcia i film:-)
oazowiczka2 - 29 Sierpień 2009, 19:38

I ja również czekam na zdjęcia i film :-)

PS.Czy mogłabym prosić o wysłanie to na inny adres niż mój domowy? Caly wrzesień nie będzie mnie w domu a chciałabym zdjęcia obejżeć wcześniej niż pazdzierniku ;)

Jeżeli tak to jest ten adres :
Wrocław ul.Wejherowska 28 internat A 54-239

Ewa M. - 29 Sierpień 2009, 21:32

Mija tydzień od naszej nocy karaoke :-) "Ach, to była noc!"
Dlaczego czas tak szybko leci? :-(

BarbaraJarzabek - 29 Sierpień 2009, 22:32

Madziu kopnę Cię w tyłeczek!!!!
najpierw chciałam publicznie bić Olę ale teraz wiem kto ponosi odpowiedzialność.....
pozdrawiam uczestników DUCHOWEGO zjazdu w Zaniemyślu :-))

oazowiczka2 - 30 Sierpień 2009, 13:50

Ewa M. napisał/a:
Mija tydzień od naszej nocy karaoke :-) "Ach, to była noc!"
Dlaczego czas tak szybko leci? :-(

O tak ten czas leci stanowczo za szybko.... noo ale Ewciu my się spotkamy na zjezdzie GUCHów w Krakowie, nie? :D

Basiu, masz dla mnie broszurki?? :-))) I jak się spotkamy to koniecznie musisz mi dać przepis na DUCHA :D

Ewa M. - 30 Sierpień 2009, 16:40

NIestety, Marto, nie wybieram się do Krakowa. Za daleko dla mnie. Na razie muszę odpocząć po tych wojażach.
BarbaraJarzabek - 30 Sierpień 2009, 19:12

Marta mam pierwszą pomoc a przepis na DUCHA niebawem zagości na naszym forum :-)
jukilop - 30 Sierpień 2009, 20:27

Ciekawe skad my wszyscy te moździerze wystrzaśniemy :hyhy:
gocha80 - 30 Sierpień 2009, 21:09

Oj działo się, działo....
Moje zdjęcia z Zaniemyśla są na Picasa: Cordiada.

Z niecierpliwością czekam na zdjęcia zrobione przez fotografa. Mam nadzieję, że dziewczyny wkrótce wyślą płytki lub udostępnią je przez ftpa.

alrada - 30 Sierpień 2009, 21:22

Alez sie dzialo.
oazowiczka2 - 30 Sierpień 2009, 21:24

Cytat:
Alez sie dzialo.

Oj działo się Olu, działo :-))

BarbaraJarzabek - 31 Sierpień 2009, 09:29

jukilop napisał/a:
Ciekawe skad my wszyscy te moździerze wystrzaśniemy :hyhy:

Madziu!
oto droga do odnalezienia moździeża- niezbędnego do wyprodukowania DUCHA:

na mapie odnajdź miejscowość Czacz (w ułatwieniu dodam że to Twoja okolica )
pojedź tam i wypatruj moździeża, może to trochę potrwać, lecz jeśli lubisz starocie i oryginalne rzeczy napewno uznasz wyprawę za bardzo udaną :rotfl:
jak zaopatzrysz się w niezbędne urządzenie podam resztę przepisu na miksturę DUCH

ps zadzwonilabym do Ciebie,lecz nie podałaś mi numeru w tym wyjazdowym zamieszaniu
:(

omega777 - 31 Sierpień 2009, 13:11

To czekamy na przepis na DUCHA ;)
gwiazdeczka69 - 31 Sierpień 2009, 19:09

Ewa po czym tu odpoczywać- ja chcę więcej takich spotkań, takich ludzi!!!!!!!!Chociaż jak wracałam do domu to jęczałam ze zmęczenia:)
aga2611 - 4 Wrzesień 2009, 14:48

My też bardzo chętnie wybralibyśmy się znów na spotkanie,było super:)))
Fajnie było Was poznać i wiedzieć z kim się rozmawia tu na forum:)

jukilop - 4 Wrzesień 2009, 20:36

Fajnie było Aga nie ????
pozdrawiam serdecznie z Poznania :)

omega777 - 5 Wrzesień 2009, 15:05

Co sobotę wspominam naszą gimnastykę i wieczorne spiewy no i bujanki na huśtawce :hyhy:
jukilop - 6 Wrzesień 2009, 16:25

Trzeba to powtórzyć ;)
Ewa M. - 6 Wrzesień 2009, 21:00

No, jukilop, to która z nas wstanie jutro wczesniej? :-) ja rano zwykle nie moge się ruszyć, ale z Tobą chętnie poćwiczę:-)
jukilop - 7 Wrzesień 2009, 09:23

ja dziś wstałam o 10.00
wrócilismy po imprezie integracyjnej , podam Wam stronę , jak macie coś takiego w firmie warto się wybrać , jaja były niesamowite tylko snu mało ( może z godzinę spałam )
www.konie-kosin.pl

miasteczko westernowe - super

aga2611 - 7 Wrzesień 2009, 09:33

Fajnie powspominać :P Tuśka wciąż o tym mówi a ja chętnie wyrwałabym się na spotkanie :) No ale za rok Zuzia będzie starsza więc w nocy posiedzę z Wami a nie z cycem na łóżku ;) , choć Wasz śpiew był niezły i fajnie się Was słuchało w łóżeczku :hyhy:
gwiazdeczka69 - 18 Wrzesień 2009, 19:55

Ja właśnie dziś otrzymałam płytkę, po obejrzeniu jestem tak rozemocjonowana, że ojejku.... :rotfl: Piękne zdjęcia, świetna muzyka..ale i tak trzeba przeżyć to samemu:)
Ewa M. - 18 Wrzesień 2009, 20:10

Też dostałam dzisiaj przesyłkę. Zdjęcia super, ale płytka z filmem pusta...
Danka K - 18 Wrzesień 2009, 23:27

Do nas też dotarła przesyłka.Dziękujemy.
mama_nicoli - 19 Wrzesień 2009, 10:06

Juz się nie mogę doczekać, kiedy do nas dotrze!
oazowiczka2 - 19 Wrzesień 2009, 12:04

do mnie dotarła płytka od Madzi mamy Konradka - dziękuję bardzo! Ale przesyłka z Fundacji niestety nie :(
BarbaraJarzabek - 20 Wrzesień 2009, 06:45

a ja nadal nie mam :(
jukilop - 20 Wrzesień 2009, 12:14

niegrzecznym nie dają ;)
oazowiczka2 - 20 Wrzesień 2009, 19:10

A Ty bylas taka grzeczna, ze dostalas ? ;-)
omega777 - 21 Wrzesień 2009, 09:38

Ja tez juz dostałam, a czy byłam grzeczna hmmmmm :hyhy:

Po raz kolejny wróciły wspomnienia :) , bardzo miłe wspomnienia :D no i góra pytań moich dzieciaczków i Tomka... kiedy i gdzie następny zjazd?????

mama_nicoli - 21 Wrzesień 2009, 14:39

Dostałam płytki! Są super! Oglądałam filmiki, łezka w oku się zakręciła!
mama Zuzanki - 21 Wrzesień 2009, 19:06

jejkuś zazdrość do okropna rzecz !!!
Ale jak ja wam zazdroszczę tych wspomnień !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:/ :/ :/ :/ a mnie na wspomnienie moich wspomnień ;) krew zalewa :( :( :( :(

jukilop - 21 Wrzesień 2009, 21:06

oazowiczka2 napisał/a:
A Ty bylas taka grzeczna, ze dostalas ? ;-)

Tak , właśnie dziś dostałam kopertę a w niej 2 płytki , zaraz idę je obejrzeć :D

oazowiczka2 - 22 Wrzesień 2009, 19:43

Najwidoczniej i ja bylam grzeczna bo dzis dostalam plytki ;-) ale obejze jutro gdy mi dowiaza do internatu.
aga2611 - 22 Wrzesień 2009, 20:07

My też dostaliśmy, super fotki- obejrzałam 300 a film i resztę fotek zostawiłam na jutro jak Tusia będzie w Przedszkolu a Zuziak będzie spała:)))
Pozdrawiam

jukilop - 23 Wrzesień 2009, 21:22

Film super , bardzo ładnie oprawione zdjęcia , muzyka i te bajery ,
naprawdę nieżle się bawilismy i dzieci i my dorośli , miło było zobaczyć te uśmiechy i zadowolenie na twarzach.
Fajnie wszyscy sie prezentowaliśmy , a dzień nas wszystkich w tych samych forumowych koszulkach - BOMBA !!!!
niestety druga płyta ( ta ze zdjęciami ) tylko do połowy moge obejrzeć , dalej coś nie gra :kwasny:

aga2611 - 24 Wrzesień 2009, 12:11

No hej u nas też zdjęcia szwankują, nie ma naszego rodzinnego:(((( i innych od połowy
A film? Super !!!!!!! Zuzia patrzy jak oczarowana i jest wreszcie spokojna!!!!!!

oazowiczka2 - 24 Wrzesień 2009, 13:33

u mnie płytka ze zdjęciami w ogóle nie działa :( (((
jukilop - 24 Wrzesień 2009, 21:36

czyli Marta do połowy byłysmy grzeczne :)
oazowiczka2 - 24 Wrzesień 2009, 21:52

gdzie tam Madziu, my akurat byłyśmy NAJGRZECZNIEJSZE :hyhy: :hyhy: nawet wstawałyśmy na poranną gimnastykę i to do tego ćwiczyłyśmy w piżamach!! :D
jukilop - 24 Wrzesień 2009, 22:15

O tak jako jedyne dwie piżameczki w drugi dzien , to prawda :)
KasiaMP - 25 Wrzesień 2009, 13:12

Czytam że nie u wszystkich działają płyty. Choć każda była sprawdzona, to może zdarzyć się usterka. Osoby, którym nie działają płyty prosimy o kontakt z nami.