::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca

2009-działania różne - Spontaniczne spotkanie w Krakowie

gocha80 - 24 Sierpień 2009, 10:12
Temat postu: Spontaniczne spotkanie w Krakowie
Kiedy: środa popołudniu
Gdzie: miejsce do ustalenia, tak aby dzieci miały się gdzie pobawić, a dorośli mogli spokojnie pogadać. No i żeby na wypadek deszczu było się gdzie schować (pogodynka podpowiada, że może coś z nieba spaść). Ja pomyślałam o Dworku Białoprądnickim (http://www.dworek.krakow.pl/ ). Ale jesli ktoś zna jakieś inne ciekawe miejsce czekam na propozycje.

W tym tygodniu w Krakowie jest Gosia Pawłowska (gosiap) i Monika Bystrzyńska (perelek), liczę, że dołączą do nas :) .

Co Wy na to?

madzik - 24 Sierpień 2009, 11:06

jak najbardziej jestem za ! ... miejsce bardzo dobre :)

będziemy :)

olica - 24 Sierpień 2009, 20:38

Ja niestety chyba nie dam rady ale miłej zabawy!

PS: Madzia odebralas maila?

perelekhlhs - 24 Sierpień 2009, 20:43

Tez jestem ZA! I tez bedziemy :-)
madzik - 24 Sierpień 2009, 22:43

olica napisał/a:

odebrałam :) ... ale mam problem z łosiem , bo nie chce śpiewać żadnej piosenki - wstydzi się i koniec , kropka :kwasny: ... uparte stworzonko :P
... chyba , że ja zaśpiewam ;) ;) ;) hihihi

gosiap - 24 Sierpień 2009, 22:47

Meldujemy sie juz z Krakowa i cieszymy na srodowe spotkanie :)
olica - 25 Sierpień 2009, 05:20

madzik napisał/a:
olica napisał/a:

odebrałam :) ... ale mam problem z łosiem , bo nie chce śpiewać żadnej piosenki - wstydzi się i koniec , kropka :kwasny: ... uparte stworzonko :P
... chyba , że ja zaśpiewam ;) ;) ;) hihihi

No nie...a ja ją obstawiałam jako pewniaka:)
Może się rozkręci i razem z Martą Pawłowską dadzą czadu. Chociaż niech słowa poćwiczy a nasz bolek już zadba o przypływ odwagi :)

kuba1206 - 25 Sierpień 2009, 05:39

melduję sie ;-) super
ewa0181 - 25 Sierpień 2009, 11:45

Ale Wam dobrze. Mam jutro o 18 spotkanie w przedszkolu i to w Niepołomicach. Wrr znowu mnie ominie fajne spotkanie z Wami :kwasny:
oazowiczka2 - 25 Sierpień 2009, 13:05

Ale Wam zazdroszczę tego spotkania...
Bawcie się dobrze ! :-)

agadoktor - 25 Sierpień 2009, 13:17

Ja też niestety odpadam :( Mati ma zapalenie ucha,a mąż od pasa w górę w gipsie...Życzę zatem wszystkim miłej zabawy.
Pozdrawiam

hsynowiec - 25 Sierpień 2009, 14:39

Do kiedy bawicie sie w Krakowie??
My 2 września mamy wizyte u ortopedy..załapiemy się na spotkanie??

gocha80 - 25 Sierpień 2009, 15:34

hsynowiec napisał/a:
Do kiedy bawicie sie w Krakowie??
My 2 września mamy wizyte u ortopedy..załapiemy się na spotkanie??

Spotkanie jest jednodniowe, a raczej jednopopołudniowe. Potem jeszcze część osób będzie na warsztatach organizowanych przez Cor Infantis w Krakowie.

Ale skoro przyjeżdżacie do Krakowa z Kubusiem to może w następnym tygodniu zorganizujemy kolejne "spontaniczne spotkanie". Co Wy na to Krakowianie?

PS. Haniu, gdybyś potrzebowała pomocy na miejscu to daj znać.

jukilop - 25 Sierpień 2009, 22:00

Bawcie się dobrze tylko za bardzo nas nie obgadujcie :kwasny: ( mam na mysli zjazd w Zaniemyslu )
ja zawsze mam wtedy czerwone uszy - także będę wiedziała ;)

ewa0181 - 26 Sierpień 2009, 06:39

Haniu bardzo chętnie i ja się z Wami spotkam :) I tak jak mówi Gosia- gdybyś czegoś potrzebowała dawaj znać (mój nr 609-051-457)- ja też jestem na miejscu. To co Dziewczyny? Następne spontaniczne spotkanko za tydzień? ;) Bawcie się dzisiaj dobrze.
kuba1206 - 26 Sierpień 2009, 06:49

super, imprezka za imprezką ;-)))

ja sie z chęcia z Wami spotkam. :D

hsynowiec - 26 Sierpień 2009, 07:53

Super!!! Już się nmie moge doczekac :)
BarbaraJarzabek - 26 Sierpień 2009, 08:48

ja niestety do Krakowa dojadę dopiero w piatek :(
i tak jak napisała Ola damy czadu!!! :rotfl:
Madziu po Zaniemyślu nie ma przecież powodów do obgadywania, chyba że mi coś umknęło ;)
życzę Wam świetnego popołudnia bez deszczu.

gocha80 - 26 Sierpień 2009, 09:04

W takim razie do zobaczenia dziś o 17 w Dworku Białoprądnickim i za tydzień (dzień i miejsce do ustalenia).
Na wszelki wypadek podaję mój numer telefonu: 602 510 453

Zabieram dziś ze sobą jakieś kolorowanki i kredki dla dzieciaków, balony, trochę zabawek (małe pluszaki + kilka samochodów) tak aby nasze pociechy się za bardzo nie nudziły :) .

alrada - 26 Sierpień 2009, 14:24

Udanego spotkania.
gocha80 - 26 Sierpień 2009, 20:04

Dziękuję wszystkim za miłe spotkanie. Mam nadzieję, że uda nam się je powtórzyć w następnym tygodniu. Kilka fotek poniżej.

gosiap - 26 Sierpień 2009, 20:25

Gosiu, to my Tobie dziekujemy za organizacje spotkania :)
Ciesze sie, ze Was wszystkich zobacze juz w najblizszy piatek.

hsynowiec - 26 Sierpień 2009, 22:12

Śliczne fotki.
Ja też mam nadzieję,że uda nam sie spotkać w przyszłym tygodniu. Muszę sprawdzic tylko jak mam pociag do Krakowa i jutro Gosia się z toba skontaktuję. ;)

kuba1206 - 27 Sierpień 2009, 05:34

Gosia a mi sie nie wyświetlaja 2 pierwsze zdjęcia :(

fajnie było jak zawsze!!!

do zobaczenia w piątek!

Danka K - 27 Sierpień 2009, 08:55

No tylko pozazdrościć!
gocha80 - 31 Sierpień 2009, 13:56

Jutro do Krakowa przyjeżdża Hania z Kubusiem, ma wolne po południe/wieczór, więc proponuję kolejne spontaniczne spotkanie.
Hania zatrzymuje się w "Piaście" na miasteczku, więc, aby nie miała daleko i mogła łatwo dotrzeć do nas z Kubusiem proponuję spotkanie w Parku Jordana, na placu zabaw przy ulicy Reymonta (ten z drewnianymi zamkami).
Co wy na to?
Hania i ja liczymy na spotkanie w iekszym gronie :) .

kuba1206 - 31 Sierpień 2009, 16:22

ok, ale ja moge po 17 dopiero byc najwczesniej i muszę do domu na 19:30 wrócić ;-)
gocha80 - 31 Sierpień 2009, 18:24

kuba1206 napisał/a:
ok, ale ja moge po 17 dopiero byc najwczesniej i muszę do domu na 19:30 wrócić ;-)

Marta, mam nadzieję, że choć na chwilkę uda Ci się wpaść

alrada - 31 Sierpień 2009, 18:31

Udanego spotkania życzę :)
hsynowiec - 31 Sierpień 2009, 21:18

Ale sie cieszę na to spotkanie ! :rotfl:
Do zobaczenia jutro :)

gosiap - 1 Wrzesień 2009, 07:21

Bawcie sie dobrze!
viacona - 1 Wrzesień 2009, 18:17

Przepraszam za nasza nieobecnośc, ale pół godziny przed wyjściem sprawdziłam Matiego wyniki moczu (po powrocie zrobiłam mu komplecik) - i bakterie bardzo liczne, erytrocyty obecne. No i zamiast na spotkanie pogoniłam z Matim do pediatry.
Troche mnie uspokoiła ale jutro musze Matiemu posiew zrobić i zobaczymy (pewnie furagin) a te erytrocyty do powtórki.

kuba1206 - 1 Wrzesień 2009, 18:58

oj ja sie nie wyrobiłam zupełnie........ noga ndal niezdiagnozowana ;-( ech..... boli i tyle.....
fajna panią chirurg spotkałam dziś w szpitalu, i byłaby mnie "obsłużyła" no ale pani pielęgniarka miała więcej do powiedzenia.....no i a nie z rejonu...... nie od tego lekarza, a to nie poradnia bla bla........ wstrętny babsztyl i tyle

pomarudziałam wam to mi ulżyło :kwasny: ...... bo stałam w kolejce na darmo, a tak pewnie bym do was dotarła na czas :kwasny:

mam nadzieję,że spotkanie udane :D

madzik - 1 Wrzesień 2009, 19:19

a Sara rano była na rozpoczęciu roku szk. , później byłyśmy po książki , a teraz leży z gorącą głową i kapiącym katarem z nosa . Jutro zamiast do szkoły idziemy do przychodni ... tak zaczęłyśmy drugą klasę :kwasny:
ewa0181 - 1 Wrzesień 2009, 20:25

Jaśko właśnie zasnął z zatkanym nosem i 38 stopniami gorączki. Gorączka więc jakby mniejsza niż wczoraj ale nadal jest. Bronię się rękami i nogami przed antybiotykiem ale jak jutro nie minie to nie mam wyjścia. A tak strasznie żałuję bo byłam pewna że uda mi się z Wami spotkać i poznać wreszcie naszego największego bohatera na forum.
agata_k9 - 1 Wrzesień 2009, 21:10

no to widzę,że mój Mati nie jest sam!!! dziś miał być wielki dzień - pierwszy dzień w przedszkolu a w nocy zaczął się katar i kaszel i zamiast do przedszkola poszliśmy do pediatry. na szczęście obyło się bez antybiotyku no ale z popołudniowego spotkania nie wyszło nic.
zdrowieć dzieciaczki!!!!

agadoktor - 1 Wrzesień 2009, 22:26

Myśmy dzisiaj z kolei zaliczyli wizytę kontrolną w Łodzi.Szkoda,że nie mogliśmy być na spotkaniu.Mam nadzieję,że jeśli będzie jeszcze kiedyś jakieś spotkanie to już wtedy dotrzemy.Do trzech razy sztuka :) A może Dni Serca w Krakowie?
A wyniki dzisiejszej kontroli super.Pan Doktor określił stan Mateuszka jako bardzo dobry.Wróciliśmy niedawno mega zmęczeni i spoceni ale zadowoleni.
Pozdrawiam

kuba1206 - 2 Wrzesień 2009, 08:02

Gosia napisz cos optymistycznego jak po spotkaniu, bo tu infekcja aż prątkuje.

zdrówka dzieciakom życzę!!!

gocha80 - 2 Wrzesień 2009, 08:19

Spotkanie odbylo sie, co prawda w malym ale bardzo milym gronie. Haniu, Heniu, Dagmaro, Bartku serdecznie dziekuje za milo spedzone popoludnie. Wieczorem zamieszcze zdjecia.

Kolejne spotkanie planuje na ostatni weekend wrzesnia (Dni Serca). Wstepnie: sobota 26 wrzesnia gril u mnie w firmie, niedziela 27 wrzesnia udzial w oficjalnych obchodach Dnia Serca na krakowskim rynku.
Rezerwujcie czas!!!

Przepraszam za brak polskich liter, ale mam problem z instalacja polskiej klawiatury :( .

gosiap - 2 Wrzesień 2009, 12:13

Super :)
Czekamy na zdjecia!

gocha80 - 2 Wrzesień 2009, 21:12

Zamieszczam obiecane zdjęcia i jeszcze raz dziękuję za miłe spotkanie.
Haniu, mam nadzieję, że dzisiejsze konsultacje były owocne. Czekam na wieści o tym czego się dowiedziałaś.