::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca

2009-działania różne - SPOTKANIE INTEGRACYJNE - Bydgoszcz i okolice

MałgosiaS - 13 Maj 2009, 21:52
Temat postu: SPOTKANIE INTEGRACYJNE - Bydgoszcz i okolice
Zapraszam bardzo serdecznie 18. 07. 2009 na kolejne spotkanie przy ognisku i nie tylko :) w Myślęcinku.
Tym razem w Ośrodku Rekreacji Konnej (www.konie.bydgoszcz.pl).
Dodatkowymi atrakcjami będą przejażdżki konne dla dzieci i przejażdżki bryczką. Dokładny program przedstawię później.
Już się nie mogę doczekać . A Wy?
Czekam na zgłoszenia telefonicznie 607 373 366 lub przez forum.
Mam nadzieję, że będzie nas jeszcze więcej niż w zeszłym roku. Jeżeli znacie kogoś kto nie wchodzi na nasze forum, proszę zaproście go.

Pozdrowionka :)
MałgosiaS

gosiap - 13 Maj 2009, 23:56

Malgosiu,

Nie chce sie cieszyc na zapas, zeby nie wyszlo jak w zeszlym roku, gdy nie moglismy przyjechac, bo Marta wyladowala w szpitalu. Ale zapisujemy sie jako pierwsi!!! Jest to pierwszy weekend naszych wakacji szkolnych i planuje przywiezc Marte do Dziadkow do Torunia. Wierze, ze tym razem nie bedzie "szpitalnych niespodzianek" i uda nam sie spotkac w Myslecinku.

MałgosiaS - 14 Maj 2009, 22:49

Gosiu cieszę się bardzo, że się spotkamy :) Inaczej nie myślę :rotfl:
Podaj mi ile osób od Was będzie.

Buziaki

anfido - 24 Maj 2009, 07:22

Gosiu, jak tylko dam radę wszystko ustawić w pracy, akurat naszych dwóch pracowników
będzie na urlopie, to postaramy się do Was dołączyć. Teraz mamy do Bydgoszczy "blisko" = autostrada.
Pozdrowionka.

Ania Bydgoszcz - 24 Maj 2009, 14:34

My oczywiście też jesteśmy chętni.W zeszłym roku nie wyszło,ale mam nadzieję ,że tym razem będziemy na pewno.Nas zapisz 5 osób.
Danka K - 24 Maj 2009, 18:17

Jeśli tylko nic nie stanie na przeszkodzie to my też się wybieramy!
kasia_k72 - 24 Maj 2009, 23:30
Temat postu: Spotkanie
...postaramy się przybyć na spotkanie i poznać serduszkową rodzinę. Pozdrawiam :)
MałgosiaS - 25 Maj 2009, 22:06

Cieszę się, że jest nas coraz więcej.

Na ostateczną decyzję z podaniem liczby osób czekam do 15. 06. 2009.

Pozdrawiam serdecznie :)

gosiap - 27 Maj 2009, 23:27

Gosiu,
Jak tylko wroce do domu skontaktuje sie z moimi Rodzicami. Przypuszczam, ze chetnie do nas dolacza. Tymczasem pewniaki to ja z Marta i na 99% z Daria :) Wszystko zalezy, czy doleci na czas. Ostatnio przylatujac do Luksemburga miala 5,5 godziny opoznienia.

MałgosiaS - 23 Czerwiec 2009, 00:09

Przypominam o spotkaniu w Myślęcinku - 18.07.2009 o godz.14
Zgłosiło się już 45 osób. :hurra:
Jest nas o wiele więcej w regionie dlatego czekam jeszcze na dalsze zgłoszenia.
W sobotę jadę z Madzią na wczasy rehabilitacyjne, na 2 tygodnie. Proszę więc kontaktować się ze mną telefonicznie. ( 607-373-366 )
Pozdrawiam gorąco :)

alrada - 23 Czerwiec 2009, 16:53

Małgosiu, udanego wypoczynku.
MałgosiaS - 24 Czerwiec 2009, 00:11

Dziękuję :)
Jestem bardzo , bardzo zmęczona szczególnie po ostatnich przejściach z Madzią. Marzy mi się spokój i błogie lenistwo.
Pozdrowionka.

jukilop - 24 Czerwiec 2009, 07:54

Małgosiu , co sie działo , mam nadzieję że teraz juz jest ok ,
udanego wypoczynku , pozdrawiam

gosiap - 24 Czerwiec 2009, 13:12

Magda, a Ty co tak tu cichaczem zagladasz? I ani mru, mru o przyjezdzie na spotkanie do Bydgoszczy :zly: . Chcesz, zebym zabrala Ciebie po drodze? Nie jest powiedziane, czy 18 o swicie nie bede ruszac wlasnie z Poznania :)
jukilop - 25 Czerwiec 2009, 00:35

Jeśli z Tobą .........................to na koniec świata:)
gosiap - 25 Czerwiec 2009, 10:17

jukilop napisał/a:
Jeśli z Tobą .........................to na koniec świata:)

No to sie pakuj Magda. 18 lipca rano stoje pod drzwiami i czekam :D W samochodzie beda 2 miejsca wolne. Tylko powrot musisz sobie zaplanowac, bo ja zostaje w Toruniu.

alrada - 25 Czerwiec 2009, 21:20

Gosiu, świetny pomysł. Postaraj sie wyciągnąć Madzię. Jej najbardziej brakuje towarzystwa bo chęci ma i ręczę za to !
MałgosiaS - 25 Czerwiec 2009, 22:29

Magda nie ma już o czym mówić. Jesteś wpisana na listę. Witamy 18.07. w Bydgoszczy.

Gosiu świetny pomysł.

jukilop - 25 Czerwiec 2009, 22:33

ale pojedziemy jeszcze przez Łazy :)
MałgosiaS - 25 Czerwiec 2009, 22:47

Oczywiście zabierajcie Olę i przyjeżdżajcie. :)
gosiap - 26 Czerwiec 2009, 01:36

jukilop napisał/a:
ale pojedziemy jeszcze przez Łazy :)

A moze Łazy same by przyjechaly? ;)
Olu, co Ty na to?

jukilop - 26 Czerwiec 2009, 07:28

ale byłoby FAJOWO :)
gosiap - 26 Czerwiec 2009, 08:40

jukilop napisał/a:
ale byłoby FAJOWO :)

Ola, Ola, Ola .... NIE DAJ SIE PROSIC!!! Przyjezdzajcie!

alrada - 26 Czerwiec 2009, 20:05

Strasznie bym chciała ale t tak mdaleko ode mnie. Nawrt przed chwila podpytywała,m moja serdeczną koleżankę, ktora często jeździ na konferencje naukowe własnie tam, ale to prawie 6 godzin jazdy pociągiem w jedna stronę :(

Ale Gosiu zmotywuj Madzię. Ona z Tobą będzie się czuła raźniej.

ania-k - 2 Lipiec 2009, 20:37

Trochę spóźniona, ale zapytam czy możemy się jeszcze dopisać? Dopiero dzisiaj wiem, że ten weekend będziemy mieli wolny :zawstydzony:
KasiaMP - 10 Lipiec 2009, 12:29

Spotkanie zapowiada się ciekawie.
Wszystkich którym nie uda się dojechać na spotkanie lipcowe zapraszamy na Zjazd do Zaniemyśla 21-23 sierpnia.
Życzę miłej zabawy w Myślęcinku. Do zobaczenia na Cordiadzie.

MałgosiaS - 11 Lipiec 2009, 22:00

Aniu zapraszam bardzo serdecznie. Podaj mi tylko ile osób przyjedzie :)
Pozdrawiam

Ania Bydgoszcz - 13 Lipiec 2009, 11:03

My będziemy na pewno!
MałgosiaS - 14 Lipiec 2009, 23:33

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na sobotnie spotkanie. Jest nas już ok 70 osób. Cieszę się bardzo :)

Przedstawię program naszego spotkania 18.07.2009

Zaczynamy zjeżdżać się o godz.14 w Ośrodku Rekreacji Konnej w Myślęcinku ul. Konna 10.

godz.14.30-16.00 oficjalne powitanie, zapoznanie się, wymiana doświadczeń, informacji
kawa i słodki poczęstunek
godz.16.00-17.30 pokaz pierwszej pomocy - wolontariusze PCK
godz.17.30-19.00 przejażdżki konne dla dzieci i przejażdżki bryczką,
w międzyczasie rozpalamy ognisko
Godz.19.00 .......... pieczenie kiełbasek, rozmowy, śpiewy, tańce, zabawy.....

Fundacja zapewnia kiełbaski, chleb, kawę, herbatę, soki, słodycze i dobrą zabawę!

Prosiłam o ciasto i sałatki. Wszystkim z góry dziękuję za pomoc!

Proszę również o zabranie kocy. Będą ławki i stoły, ale z doświadczenia wiem, że dzieci wolą bawić się na kocach. Będziemy na pięknej łące gdzie dzieci będą miały dużą, bezpieczną przestrzeń do biegania.
Nic innego nie pozostaje tylko życzyć nam pogody.

DO ZOBACZENIA! :)

jukilop - 15 Lipiec 2009, 00:15

i pogodę przywieziemy :)
tasiunia2 - 15 Lipiec 2009, 00:18

W takim razie życzę Wam dobrej pogody i wspaniałej atmosfery :)
I trochę mi żal, że kolejne serduszkowe spotkanie odbędzie się bez nas :zalamany:
Ale może kiedyś...może za rok...

Bawcie sie dobrze Kochani!!!

Magdalena - 15 Lipiec 2009, 08:04

Nie moge sie juz doczekac spotkania z Wami :)
Bedziemy pierwszy raz na takim spotkaniu i mam nadzieje ze to pozwoli moim rodzicom zrozumiec wiele spraw

alrada - 15 Lipiec 2009, 18:56

jukilop napisał/a:
i pogodę przywieziemy :)

Madzia strasznie sie cieszę, ze wreszcie będziesz i jednoczesnie satrsznie żałuję, ze mnie nie będzie.
Owocnego spotkania życzę !

anfido - 15 Lipiec 2009, 23:28

Z Gdańska przyjadę ja z chłopakami, Kasia Roszak z Zuzią oraz Rafał Labuda z rodzinką
- Kasia i Rafał to nasi nowi przedstawiciele, jednak juz od dawna pomagają mi w organizacji
imprez na Pomorzu.
Gosiu przywiozę koszulki i drobne upominki dla dzieci. Będziemy mieć też zabawki przydatne
przy wspólnych zabawach.

jukilop - 16 Lipiec 2009, 12:13

Ania , fajnie że będziesz , Oluś - nie fajnie że Cię nie bedzie :kwasny:

[ Dodano: 18 Lipiec 2009, 01:22 ]
już za nie długo już za momencik .............................. ale sie będzie kręcić :)

mrowka517 - 18 Lipiec 2009, 22:50

Było suuuuuper! Małgosiu, dziekujemy!!:)
Ada zachwycona po jezdzie na koniu i bryczka:) mowila, ze jedzie "fabryczka":))
pogoda rowniez nas nie zawiodla, mam nadzieje, ze deszcz was nie zaskoczyl po naszym wyjezdzie, bo w centrum juz padalo w drodze powrotnej.
Pozdrowienia!

Ania Bydgoszcz - 18 Lipiec 2009, 22:57

My również dziękujemy za suuuuuuuuuuper imprezkę.Moje dzieci padły jak kamień.
miło było wszystkich Was poznać. :super:

Ania Bydgoszcz - 18 Lipiec 2009, 23:23

My również dziękujemy za suuuuuuuuuuper imprezkę.Moje dzieci padły jak kamień.
Miło było wszystkich Was poznać. :super:

cartwood - 19 Lipiec 2009, 10:25

Małgosiu!

Bardzo serdecznie dziekujemy!

za Twoją inicjatywę i zorganizowanie kolejnego świetnego spotkania naszych serduszkowych rodzin, za stworzenie naszym dzieciom okazji do wspólnej zabawy, a nam ich rodzicom mozliwości porozmawiania o naszych radościach i troskach.

Wszystkie atrakcje były super!, a jazda konna chyba najfajniejsza:), pogoda dopisała również. Było bardzo miło i wspaniale móc się spotkać ponownie, do zobaczenia w przyszłym roku Małgosiu!. Dziękujemy:)!

Pozdrawiamy:)

alrada - 19 Lipiec 2009, 13:20

Małgosiu- gratuluję. I strasznie żaluję,ze mieszkamy tak daleko :( .
ogis1 - 19 Lipiec 2009, 14:48

Małgosiu było super.
Julka dzisiaj pokazywała siostrze zdjęcia co robiła na spotkaniu w Myślęcinku. Najbardziej cieszyła się z jazdy bryczką " bo koń co to- to nie" :D

Dziękujemy bardzo, do zobaczenia i do usłyszenia.

pozdrowienia dla rodziny

ps. drogę powrotną do Grudziądza mieliśmy bardzo burzliwą z gradem i błyskawicami.
Ale dotarliśmy na miejsce cali i zdrowi.

Ciekawi jesteśmy , czy Was na spotkaniu też "złapała" burza?
Pytam bo we wiadomościach dzisiejszych mówili o burzy i wichurach w Bydgoszczy.

Danka K - 19 Lipiec 2009, 15:16

Po drodze do Gniezna też nie było spokojnie. Burza i deszcz- taki obfity. Ale na spotkaniu super pogoda i wszystko było super.
Magdalena* - 19 Lipiec 2009, 16:28

Małgosiu!

Bardzo dziekujemy, było naprawde super.
Było to nasze pierwsze spotkanie z Wami i mysle ,że mnie i moim bliskim bardzo dużo ono dało.

Nie mozemy się juz doczekac spotkania za rok, by móc Was wszystkich znowu zobaczyc takich uśmiechniętych :)

Dziekuje raz jeszcze.

anfido - 19 Lipiec 2009, 21:35

Małgosiu DZIEKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!! Było SUPER!!!!!!!!!!
Chłopcy zachwyceni, Zuzia wniebowzięta spotkaniem z Martą,
paluszki Adasia mają sie lepiej. Lodowy wkład do lodówki turystycznej
i Kasia, która ciagle podczas drogi powrotnej smarowała mu paluszki
maścią pomogły bardzo.
Ulewa dopadła nas przy aptece, gdzie kupowałam maść na oparzenia,
padało prawie całą drogę, do Gdańska szczęśliwie dojechalismy ok.22-ej.

Wspaniale było się spotkać się z Wami wszystkimi.
Mam nadzieję, że przynajmniej z częścią z Was uda
nam sie spotkać ponownie już nie długo na Zjeździe Ogólnokrajowym
CORDIADA 21-23.08.2009 r. w Zaniemyślu k/Poznania.

mena - 19 Lipiec 2009, 21:43

Małgosiu było świetnie, byliśmy po raz pierwszy na zjeździe bardzo nam się podobało serdecznie dziękujemy za wszystko, Krystianek się dobrze bawił,teraz do zobaczenia na CORODIADZIE w Zaniemyślu k/Poznania.Pozdrawiamy

[ Dodano: 19 Lipiec 2009, 21:46 ]
Małgosiu było świetnie, byliśmy po raz pierwszy na zjeździe bardzo nam się podobało serdecznie dziękujemy za wszystko, Krystianek się dobrze bawił,teraz do zobaczenia na CORODIADZIE w Zaniemyślu k/Poznania.Pozdrawiamy serdecznie.

jukilop - 19 Lipiec 2009, 21:48

a ja dopiero dzis wróciłam z tego zjazdu , powiem tyle : rewelacja ...................
super było Was spotkać w realu , niestety nie z kazdym udało mi się porozmawiać , szkoda , myslałam że nie znam wielu z Was , ale po wpisach - loginach ...... kurcze za mało czasu.

Pozdrawiam wszytkich a organizatorom szczególne ode mnie podziękowania bowiem gościli mnie aż do dziś .
Zmęczona ( w nocy najlepiej sie gada :) ) przejedzona :oczami: , napojona ;) ale bardzo , bardzo zadowolona :P .
Dzieci były niesamowite .

Gosiu , Darku dziekuję
Całusy szczególnie dla Madzi, a Ty Bartek tańcz do rana :)

mrowka517 - 19 Lipiec 2009, 21:53

no wlasnie, ja tez dopiero w aucie jak wracalysmy do domu uzmyslowilam sobie, ze nie odszukalam cie Madziu by osobistego zapoznania dokonac:( pytalam moja mame czy Ciebie poznala, ale odpowiedz byla przeczaca:( to ci szkoda no!
dolores - 19 Lipiec 2009, 22:57

Jakże bardzo nam przykro że w tym roku nie mogliśmy uczestniczyć w tej wspaniałej imprezie :(
Ps. dla wyjaśnienia - z Kacperkiem wszystko wporządku!

jukilop - 20 Lipiec 2009, 15:04

Maju , właśnie z Małgosią mówiłyśmy że następnym razem przygotujemy identyfikatory - oprócz imienia takze Nick , bo wilu sie z nas zana ale w realu jakoś odszukać się nie mozemy ,
ja starałam sie po dzieciach ( pokaz mi swoje dziecko a powiem Ci kim jesteś ;) ) , ale większośc ubrana w forumowe koszuli zaczęła być dla mnie identyczna ....
Ja przyjechałam z Gosią Pawłoską , a Gosie przecież wszyscy znają ( i kochają :) )
a moze pamiętasz jak biegłam do grupowego zdjęcia ( smażyłam sobie 2 kiełbaskę :zawstydzony: )
Także Maju do zobaczenia za rok , a może do sierpnia ( wybieracie sie do Zaniemyśla ? )

mrowka517 - 20 Lipiec 2009, 16:35

Tez pomyslalam o plakietkach z danymi, to na pewno ulatwiloby zapoznanie. przyznam, ze moje dziecko kochane jest teraz dosc mocno absorbujace z racji lobuzowania, licznych psot, wiec ja bardzo skupialam sie na tym zeby nie przewrocila wielkiego parasola lub nie wylala na kogos kubka soku:) ja bylam z mama - blondynka w dluzszych wlosach i okularach i ciocia, a podejrzewam, ze w gronie pan dominowalam wzrostem - 1,82m:) bylam ubrana na jasno, blond krotkie wlosy:) teraz to i tak nie ma wiekszego znaczenia, ale moze na zdjeciach sie rozpoznamy:)
Do Zaniemysla raczej nie pojedziemy, choc moze w sobote postaram sie wyciagnac rodzinke na jeden dzien, wiec wowczas sie spotkamy!
pozdrawiam jeszcze raz wszystkich uczestnikow bydgoskiego spotkania:)

MałgosiaS - 20 Lipiec 2009, 23:01

Wszystkim serdecznie dziękuję za przybycie, za atmosferę którą stworzyliście, za ciacho i sałatki. Myślę, że każdy w jakiś sposób skorzystał ze spotkania. Może nie udało się z wszystkimi porozmawiać bo było nas trochę. Wg moich obliczeń 84 osoby w tym 48 osób dorosłych i 36 dzieci, 24 rodziny. Jeżeli więc macie pytania, problemy o których nie udało się pomówić dzwońcie.
Zamówiona u „ góry” pogoda dopisała i dzieci miały duże możliwości poznania się, wybiegania i wspólnych zabaw. Największą chyba atrakcją dla dzieci była bryczka, a dla rodziców przejażdżki konne :) . Zaczęło padać jak wyjeżdżaliśmy z Myślęcinka.
Oczywiście każde spotkanie przynosi kolejne doświadczenia i wiem co należałoby wprowadzić i zmienić. Rozmawiałyśmy z Madzią (jukilop) i stwierdziłyśmy, że konieczne są identyfikatory, ponieważ trudno nam się znaleźć, a najbardziej znamy się z nicków na forum.
Chciałabym żeby takie spotkania były częściej. Myślę, że może nam się to udać ponieważ Lidka B. , nick Lidka wyraziła chęć pomocy i zostania Przedstawicielem.
Brawo i dziękuję!!!!
Czekam na kolejne osoby. Każdy z nas ma jakieś nowe pomysły. Naprawdę moglibyśmy razem dużo więcej zrobić dla naszych ukochanych skarbów. A przecież ich radość i uśmiech są najważniejsze.
Mam też pomysł, żeby wysłać każdemu z Was płytkę ze zdjęciami. Myślę, że będą to miłe wspomnienia. Dlatego, jeżeli macie jakieś fajne zdjęcia przysyłajcie na adres m.sakowska@sercedziecka.org.pl, a ja wszystko zgram na jedną płytkę.
Zdjęcia na forum zamieszczę w najbliższych dniach.

Pozdrawiam wszystkich gorąco

P.S.
Uwaga!
Ktoś zostawił pojemnik na ciasto, miskę i talerzyk. Wszystko jest u mnie.

Madziu ja też padłam, ale cieszę się, że z nami byłaś i dziękuję Ci za mile spędzony czas.
Koniecznie trzeba to powtórzyć ;)

mrowka517 - 20 Lipiec 2009, 23:32

ojoj - pojemnik na ciasto nasz... moze do nastepnego spotkania niech przeczeka u Ciebie Małgosiu?
MałgosiaS - 20 Lipiec 2009, 23:54

Maju mogę Ci gdzieś podrzucić, albo Ty przyjedź do mnie :)
alrada - 21 Lipiec 2009, 07:02

[quote="MałgosiaS"]Chciałabym żeby takie spotkania były częściej. Myślę, że może nam się to udać ponieważ Lidka B. , nick Lidka wyraziła chęć pomocy i zostania Przedstawicielem.
Brawo i dziękuję!!!!

:)

gosiap - 21 Lipiec 2009, 09:42

Dopiero dzis udalo mi sie podlaczyc do netu i podobnie jak pozostali

pragne goraco podziekowac Malgosi i Darkowi za fantastyczne spotkanie!!!!

Slemy usciski dla wszystkich uczestnikow znad polskiego Baltyku! 84 osoby!!!! To jak zjazd ogolnopolski!

BRAWA DLA MALGOSI! :hurra:

wikuś - 21 Lipiec 2009, 17:44

I w tym miejscu ( oprócz Furumowiczów) przesyłam uściski Małgosi, Darkowi i Bartkowi też - bo widziałam pomagał rodzicom z zaangażowaniem ( nooo, Małgosiu, za chwilę nie będziesz mogła się opędzić od adoratorek syna).
Teraz próbuję skojarzyć twarze maluchów lub rodziców z Myslęcinka i przypiąć do nicków na forum. Chyba za dużo nowych twarzy na raz...

alrada - 21 Lipiec 2009, 19:13

Rozmawiałam dziś z Madzią jukilop i jest zachwycona atmosfera spotkania. Mimo wczesniejszych obaw czuła sie jak wśród starych, dobrych znajomych :)
jukilop - 21 Lipiec 2009, 20:51

Kurcze Danka gdzieś Ty na tej łące biegała że Cię nie zauważyłam :( ????
Oluś , nastepnym razem bez Ciebie nie jadę i już!

wikuś - 21 Lipiec 2009, 22:33

Trafnie to okresliłaś Magda - biegałam. Byłam sama z Wikim i to nie od początku, ani nie do końca - na ognisku mnie już nie było. Teraz tylko czekamy na zdjęcia: jeśli Małgosia znowu włoży tyle pracy i je tak pięknie poopisuje jak z poprzedniego spotkania to się na pewno poszukamy.
MałgosiaS - 21 Lipiec 2009, 23:04

Danusiu nie wiem czy mi się uda podpisać zdjęcia, bo powiem szczerze, że w pewnym momencie pogubiłam się. Było dużo dzieci. Ale myślę, że wspólnie to zrobimy. Tylko prosze o cierpliwość, bo mam trochę zaległości w pracy zawodowej, które muszę w tym tygodniu nadrobić. Na kolejnym spotkaniu planuję ubrać wszystkie dzieci serduszkowe w koszulki fundacyjne- będzie wtedy łatwiej z rozpoznaniem :)
karolina.bawej - 22 Lipiec 2009, 22:08

Spotkanie musiało byc fantastyczne! Żałuje, że nas tam nie było :-(
Lidka - 24 Lipiec 2009, 11:44

Dziękujemy .Monisia wróciła uszczęśliwiona .Teraz odpoczywa nad morzem .Pozdrawiamy
aga_g78 - 24 Lipiec 2009, 19:38

Ja także żałuje że nas nie było. No niestety Filipa dopadła jakaś paskudna infekcja i do wtorku przyjmował antybiotyk.
ogis1 - 24 Lipiec 2009, 23:03

Małgosiu :)

Prześlę zdjęcia a wybierzesz jakie będziesz uważała.
Bardzo dobry pomysł z plakietkami i nickiem :D

pozdrawiamy wszystkich uczestników

Ewa, Krzysiek i Julka

jukilop - 26 Lipiec 2009, 18:13

Ewka , kurcze i z Tobą nie pogadałam , eeeeeehhhhh
MałgosiaS - 3 Sierpień 2009, 20:46

Miłe wspomnienia :)

[ Dodano: 3 Sierpień 2009, 18:56 ]
wspomnień c.d.

[ Dodano: 3 Sierpień 2009, 19:05 ]
c.d.

alrada - 3 Sierpień 2009, 21:05

Ależ musiało byc sympatycznie :)
MałgosiaS - 3 Sierpień 2009, 21:09

c.d.
Danka K - 3 Sierpień 2009, 23:12

Fajne wspomnienia...
oazowiczka2 - 3 Sierpień 2009, 23:18

Ale Wam zazdroszczę tego spotkania...
gosiap - 4 Sierpień 2009, 16:26

alrada napisał/a:
Ależ musiało byc sympatycznie :)

OJ BYLO!!!!!!! :D

jukilop - 7 Sierpień 2009, 22:40

fajnie było naprawdę , byłam pierwszy raz i chyba nie opuszcze juz żadnego takiego zjazdu , no chyba że mnie nie zaproszą :(
alrada - 7 Sierpień 2009, 22:50

jukilop napisał/a:
fajnie było naprawdę , byłam pierwszy raz i chyba nie opuszcze juz żadnego takiego zjazdu , no chyba że mnie nie zaproszą :(

;) A jeszcze niedawno Madzia mówiła, ze nie bo ona tak bez rodziny, bo dziecko juz dorosłe ....

ogis1 - 24 Listopad 2009, 23:04

A ja dopiero dzisiaj znalazłam te posty i zdjecia . Bylo bardzo fajnie :)

pozdrawiamy wszystkich

ps. Magda/jukilop/ mam nadzieję, że następnym razem porozmawiamy

jukilop - 25 Listopad 2009, 22:14

KONIECZNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!