::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca

CORDIADA 2009 - ZAPROSZENIE NA CORDIADĘ 2009

SerceDziecka - 13 Maj 2009, 14:39
Temat postu: ZAPROSZENIE NA CORDIADĘ 2009
CORDIADA - 2009
Doroczny Ogólnopolski Zjazd Fundacji Serce Dziecka
Zaniemyśl k. Poznania, 21-23 sierpnia 2009.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dorocznym zjeździe serduszkowych rodzin.
W tym roku zjazd odbędzie się w malowniczo położonym ośrodku „Niezamyśl” w Zaniemyślu k. Poznania nad jeziorem Raczyńskim.
Zakwaterowanie w domkach campingowych z toaletą i umywalka (prysznice znajdują się budynku głównym) i aneksem kuchennym.
Domki są 4 i 5 osobowe. Prosimy o dokładne zgłaszanie ilości osób. Będziemy się starali tak rozdzielić noclegi, aby wszyscy byli zadowoleni. Cały Ośrodek jest zarezerwowany dla nas.
Uczestnicy zjazdu pokrywają koszty dojazdu oraz koszt noclegów, który wynosi 35 zł. od osoby za dobę. Rodziny, które potrzebowałyby dofinansowania do noclegów proszone są o zgłoszenie tego we wniosku.
Wszystkich chętnym, którzy chcieliby wziąć udział w zjeździe prosimy o nadsyłanie formularzy zgłoszeniowych na adres zjazd@sercedziecka.org.pl

Serdecznie zapraszamy. Zapewniamy wiele atrakcji dla dużych i małych oraz świetną zabawę.
Informacje o ośrodku można przeczytać na stronie www.niezamysl.zaniemysl.pl

PROGRAM ZJAZDU

PIĄTEK 21.08.2009
Zjazd rozpoczynamy integracyjną składkową kolacją o godz. 18.
Prosimy, aby każdy przywiózł coś smakowitego.
My zapewnimy zimne napoje ( niealkoholowe), pieczywo i masło.
Do dyspozycji mamy stoły biesiadne na świeżym powietrzu, a w razie niepogody jadalnia. Domki będą gotowe od samego rana, wcześniej prosimy podać przybliżoną godzinę przyjazdu ( na piątek nie ma zaplanowanego wyżywienia, ale jest bar gdzie można zawsze coś kupić).

SOBOTA 22.08.2009
Dla ambitnych GRZYBOBRANIE – kubek gorącej kawy na początek i koszyk do ręki – zbiórka o 6 rano ( zapisy wcześniej, kto się nie stawi na zbiórkę biegnie po ciepłe bułeczki).
Gimnastyka poranna – instruktor odgwizduje zbiórkę o 8.30 ( ci co nie ćwiczą robią śniadanko)
Śniadanko o godz. 9 ( wcześniej pewnie też będzie można coś zjeść)
Będą zapewnione świeże bułeczki, masełko, biały serek, dżem, chrupki i mleczko dla dzieci, kawka, herbatka.
Smakołyki z kolacji
O 10.30 wymarsz na CORDIADĘ - letnią olimpiadę dla dzieci.
CORDIADĘ organizujemy wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Rekreacji
w Zaniemyślu Zajęcia podzielone na 3 grupy wiekowe dla dzieci
Dla każdego nagrody
Przewidziane również konkurencje rodzinne
Zapewniamy źródlaną wodę w trakcie i po zawodach oraz zdrowe owoce,
Posiłek regeneracyjny – ok. godz. 14
Popołudniowe zabawy nad jeziorem dla dzieci, odpoczynek w promieniach słonka
Od 16.30 zajęcia dydaktyczne dla rodziców i dzieci
Od 18 ognisko z pieczonymi kiełbaskami

NIEDZIELA
O d 8.30 śniadanko
Wyjście na Mszę świętą w intencji naszych dzieci 9.30
Msza Święta 10.00
Po Mszy płyniemy promem na wyspę Edwarda w poszukiwaniu skarbów .
Po powrocie z wyspy czas wolny i pożegnanie.

mama Zuzanki - 14 Maj 2009, 10:23

super tym razem nie przepuścimy spotkania z Wami !!! :D
hsynowiec - 14 Maj 2009, 12:08

Ale fajnie,
Szkoda,że jak tym razem jest spotkanie blisko Poznania to my będziemy na turnusie :(
Chyba ze zmieni nam się termin turnusu to z wielką chęcią weźmiemy udział w zjeździe.

alrada - 14 Maj 2009, 13:13

Program super :)
Az żal,że niestety w tym czasie nie damy rady.

Ale może warto rozesłac informacje do ośrodków, poradni kardiologicznych ?

aska762 - 14 Maj 2009, 16:18

Postaramy się być :) , dobrze, że blisko nas :)
oazowiczka2 - 14 Maj 2009, 17:16

oczywiście ja w tym roku również planuję się pojawić :-))) Już nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że będzie również taka super zabawa jak w tamtym roku, no i te nocne integracje achhh ;o))))
karbla23 - 15 Maj 2009, 10:27

:)Do Poznania to w sumie niedaleko:)będziemy się zastanawiać:)
Magdalena - 16 Maj 2009, 20:44

a my się nie zastanawiamy tylko się meldujemy!!!!! w sobotę się wyjedziemy wcześniej ponieważ męża bratanek ma ślub , ale w niedziele znowu się wstawimy no i w piątek!!!!!!!
tak się cieszę!!!!!!!!

pola - 16 Maj 2009, 21:16

maz juz załatwia urlop:)jak wszystko pojdzie ok to my cala czworeczka bedziemy
hana5.4 - 17 Maj 2009, 23:40

Mam cichą nadzieję, że i naszej rodzince uda się przybyć :)
gosiap - 18 Maj 2009, 17:46

Plany wakacyjne mocno mi sie pozmienaly, ale na szczescie na coroczny zjazd bede mogla z Marta przyjechac.
oazowiczka2 - 18 Maj 2009, 18:26

gosiap napisał/a:
Plany wakacyjne mocno mi sie pozmienaly, ale na szczescie na coroczny zjazd bede mogla z Marta przyjechac.

Gosiu, bardzo się cieszę, że znów Was będę mogla zobaczyć :-)))

gocha80 - 19 Maj 2009, 09:34

My też będziemy.
Do zobaczenia :)

ewelia5 - 19 Maj 2009, 09:36

Moze i ja dolacze :) Po raz pierwszy:)
gwiazdeczka69 - 19 Maj 2009, 20:00

Ja na pewno się piszę! Czy mogę z rodzicami, bo oni też bardzo chcą- przyda im się relaks od pracy:)
gosiap - 19 Maj 2009, 22:22

gwiazdeczka69 napisał/a:
Ja na pewno się piszę! Czy mogę z rodzicami, bo oni też bardzo chcą- przyda im się relaks od pracy:)

Przyjezdzaj z Rodzicami!!!! Koniecznie!

ewelia5 - 20 Maj 2009, 11:49

Mam takie pytanie: jak sie tam dostac np, z Poznania? Autobus? Pociag (raczej nie ma)? Prosze o rade/ pomoc.
KasiaMP - 21 Maj 2009, 11:18

Do Zaniemyśla dojeżdza autobus miejski. Dokładny wakacyjny rozkład jazdy podamy w terminie późniejszym. Prosimy o zgłaszanie potrzeb dojazdu z Poznania do Zaniemyśła razem z formularzem zgłoszeniowym. Będziemy starali się zorganizować pomoc w dojeździe.
Czekamy na zgłoszenia :)

jukilop - 21 Maj 2009, 16:51

z tzw dworca na rondzie Ratajskim odchodzi autobus do Zaniemysla dosć często , ale tak jak napisała Kasia należy wziac pod uwage okres letni
cartwood - 21 Maj 2009, 22:16

Witajcie,

Bardzo się cieszę z kolejnego naszego spotkania. Wierzę, że będzie świetnie! Zatem do zobaczenia w sierpniu!

Pozdrawiam serdecznie,

Kasia

alrada - 22 Maj 2009, 06:49

Zazdroszczę Wam
KasiaBMJ - 22 Maj 2009, 07:33

Mam pytanie do kiedy trzeba dać odpowiedź ,chciała bym bardzo być ale jeszcze nie wiem co będzie w drugiej połowie sierpnia(mąż miał inne plany :kwasny: )
Danka K - 22 Maj 2009, 19:15

My też się wybieramy, ale ponieważ to blisko- to bez noclegów.
gosiap - 22 Maj 2009, 22:38

Danka K napisał/a:
My też się wybieramy, ale ponieważ to blisko- to bez noclegów.

He, he, he... i tak Was zatrzymamy!!!! Bo siedziec bedziemy do rana, a spac po powrocie do domu!

Bozena Gil - 27 Maj 2009, 11:17

szkoda szkoda nas nie bedzie ... ale moze za rok ... kto wie?
miłej zabawy !

Paweł Wicik - 27 Maj 2009, 12:15

A można na jeden dzionek podjechać???
madzia8310 - 27 Maj 2009, 22:19

My mamy jechać w sierpniu do Polski ale nie wiem czy akurat w tym terminie mąż będzie miał wolne...jednak będziemy się starać żeby być na spotkaniu.
Tylko do kiedy można wysyłać zgłoszenie???

KasiaMP - 29 Maj 2009, 12:49

Bardzo się cieszymy, że planujecie przyjazd na Zjazd. Czekamy na zgłoszenia. Przypominam o ich nadsyłaniu na adres zjazd@sercedziecka.org.pl
Jeżeli macie kontakt z innymi rodzicami, którzy chcieliby przyjechać, a nie mają dostępu do forum prosimy przekażcie im informacje o zjeździe i zgłoszenia oraz kontakt do Fundacji
tel. 0605 882 082 lub 022-848 07 60.
Czekamy na Was :)

omega777 - 1 Czerwiec 2009, 10:29

Ja również postaram sie dołączyć. :)
Bardzo sie cieszę, że będziemy mogli spotkać sie z Wami :D

anfido - 1 Czerwiec 2009, 21:18

Wysłąłam nasze zgłoszenie. Mam nadzieję, że nic nie popsuje nam naszych planów.
Do kiedy wpłacić zaliczkę ???

Ewa M. - 3 Czerwiec 2009, 14:58

Przydałby się formularz dostosowany do Guciów:-)
beata kozłowska - 4 Czerwiec 2009, 14:54

do kiedy mamy czas na zgłoszenie?
mama_nicoli - 4 Czerwiec 2009, 16:14

chętnie bym przyjechała, ale muszę się zastanowić nad strona finansową. :( To jednak kawałek drogi od nas, a niestety samochodu nie mamy.
alrada - 4 Czerwiec 2009, 18:26

Aniu, skontaktuj sie z dziewczynami koniecznie. Osoby, które są chętne do udziału w Cordiadzie a z uwagi na koszty dojazdu ect pzrekarzaca to ich mozliwosci finansowe moga liczyć na pomoc ze strony FSD. Co do szczegółów kontaktuj sie z np. z Kasią, Beatą

Byż może ktoś z Twojej okolicy będzie miał wolen miejsca w samochodzie. Wierzę, ze znajdzie sie jakieś rozwiązanie.

Ja starsznie załuję,z w tym roku nas nie będzie ale przeliczylam sie z terminem. A program zapowiada sie obiecująco i ta atmosfera.

koni4 - 8 Czerwiec 2009, 20:47

Czytam i widzę, ze dobrze sie znacie i lubicie..zastanawiam się jak wygląda dołączenie do takiego spotkania takich " żółtodziobów " jak my? Możecie anm coś bliżej powiedzieć ajk zglosić swoją chęć uczestnictwa , warunki, wpłatę...napiszcie prosze cos bliżej. Dzięki
alrada - 8 Czerwiec 2009, 20:57

Justyno, dołączenie wręcz wskazne !
:)

Każda chętna osoba, ktora chce wziąć udział w zjeździe powinna nadesłac wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres : zjazd@sercedziecka.org.pl

Formularz do pobrania TU:
http://forum.sercedziecka...oad.php?id=5283

Możesz tez skontaktowac się z dziewczynami w Warszawie od rana do 15-tej

tel. 0-22 848 07 60
kom. 605 882 082

Zachęcam do podjęcia decyzji. Atmosfera szykuje się boska. A że warto zobacz wpis mojego syna z Księgi FSD ze zjazdu w Kielcach !

Pozdrawiam i wogóle witaj wśród nas :)

hana5.4 - 8 Czerwiec 2009, 21:00

Ja również będę pierwszy raz (cała rodzinka, wsumie 4 osoby) i mam nadzieję że wreszcie poznam Was na "żywo" ;)
gosiap - 8 Czerwiec 2009, 21:10

koni4 napisał/a:
Czytam i widzę, ze dobrze sie znacie i lubicie..zastanawiam się jak wygląda dołączenie do takiego spotkania takich " żółtodziobów " jak my? Możecie anm coś bliżej powiedzieć ajk zglosić swoją chęć uczestnictwa , warunki, wpłatę...napiszcie prosze cos bliżej. Dzięki

Przyjedz 18 lipca na spotkanie w Myslecinku, to na Coriadzie bedziesz juz znala sporo osob :)

oazowiczka2 - 8 Czerwiec 2009, 21:14

alrada napisał/a:

Przyjeżdżaj i się nie zastanawiaj! Tak jak napisała Ola szykuje się zapewne niesamowita atmosfera i wspomnienia do końca życia - byłam na takim zjeździe rok temu i gdybym tylko mogła to cofnęłabym jeszcze raz czas aby do tego zjazdu powrócić ;-))

koni4 - 9 Czerwiec 2009, 11:05

Dziękuję za miłe słowa zachęty moi drodzy :) Także za pełne informacje co i jak zrobić aby dołączyć do Zjazdu. Intensywnie myślę jak to sobie zorganizowac w pracy i w domu aby móc przezyć to z Wami. Bardzo mi zależy aby dać Mateuszowi..zresztą każdemu rodzicowi takie motto przyswieca. Pozdrawiam was cieplutko!
KasiaMP - 10 Czerwiec 2009, 22:18

Moi Drodzy,
cieszę się, że tak wielu z Was deklaruje wzięcie udziału w zjeździe. Nadsyłajcie zgłoszenia. Cały czas czekamy :) Zapraszamy wszystkich i małych i tych wyrośniętych. Do zobaczenia :)

KasiaMP - 1 Lipiec 2009, 13:00
Temat postu: Doroczny zjazd już niebawem - CORDIADA 2009
Dołączam temat również do tego działu aby zapewnić jak najlepszą komunikację.
Wiele osób zgłosiło na forum chęć przyjazdu. Czekam na przesłanie formularzy zgłoszeniowych.

CORDIADA - 2009
Doroczny Ogólnopolski Zjazd Fundacji Serce Dziecka
Zaniemyśl k. Poznania, 21-23 sierpnia 2009.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dorocznym zjeździe serduszkowych rodzin.
W tym roku zjazd odbędzie się w malowniczo położonym ośrodku „Niezamyśl” w Zaniemyślu k. Poznania nad jeziorem Raczyńskim.
Zakwaterowanie w domkach campingowych z toaletą i umywalka (prysznice znajdują się budynku głównym) i aneksem kuchennym.
Domki są 4 i 5 osobowe. Prosimy o dokładne zgłaszanie ilości osób. Będziemy się starali tak rozdzielić noclegi, aby wszyscy byli zadowoleni. Cały Ośrodek jest zarezerwowany dla nas.
Uczestnicy zjazdu pokrywają koszty dojazdu oraz koszt noclegów, który wynosi 35 zł. od osoby za dobę. Rodziny, które potrzebowałyby dofinansowania do noclegów proszone są o zgłoszenie tego we wniosku.
Wszystkich chętnym, którzy chcieliby wziąć udział w zjeździe prosimy o nadsyłanie formularzy zgłoszeniowych na adres zjazd@sercedziecka.org.pl

Serdecznie zapraszamy. Zapewniamy wiele atrakcji dla dużych i małych oraz świetną zabawę.
Informacje o ośrodku można przeczytać na stronie www.niezamysl.zaniemysl.pl

PROGRAM ZJAZDU

PIĄTEK 21.08.2009
Zjazd rozpoczynamy integracyjną składkową kolacją o godz. 18.
Prosimy, aby każdy przywiózł coś smakowitego.
My zapewnimy zimne napoje ( niealkoholowe), pieczywo i masło.
Do dyspozycji mamy stoły biesiadne na świeżym powietrzu, a w razie niepogody jadalnia. Domki będą gotowe od samego rana, wcześniej prosimy podać przybliżoną godzinę przyjazdu ( na piątek nie ma zaplanowanego wyżywienia, ale jest bar gdzie można zawsze coś kupić).

SOBOTA 22.08.2009
Dla ambitnych GRZYBOBRANIE – kubek gorącej kawy na początek i koszyk do ręki – zbiórka o 6 rano ( zapisy wcześniej, kto się nie stawi na zbiórkę biegnie po ciepłe bułeczki).
Gimnastyka poranna – instruktor odgwizduje zbiórkę o 8.30 ( ci co nie ćwiczą robią śniadanko)
Śniadanko o godz. 9 ( wcześniej pewnie też będzie można coś zjeść)
Będą zapewnione świeże bułeczki, masełko, biały serek, dżem, chrupki i mleczko dla dzieci, kawka, herbatka.
Smakołyki z kolacji
O 10.30 wymarsz na CORDIADĘ - letnią olimpiadę dla dzieci.
CORDIADĘ organizujemy wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Rekreacji
w Zaniemyślu Zajęcia podzielone na 3 grupy wiekowe dla dzieci
Dla każdego nagrody
Przewidziane również konkurencje rodzinne
Zapewniamy źródlaną wodę w trakcie i po zawodach oraz zdrowe owoce,
Posiłek regeneracyjny – ok. godz. 14
Popołudniowe zabawy nad jeziorem dla dzieci, odpoczynek w promieniach słonka
Od 16.30 zajęcia dydaktyczne dla rodziców i dzieci
Od 18 ognisko z pieczonymi kiełbaskami

NIEDZIELA
O d 8.30 śniadanko
Wyjście na Mszę świętą w intencji naszych dzieci 9.30
Msza Święta 10.00
Po Mszy płyniemy promem na wyspę Edwarda w poszukiwaniu skarbów .
Po powrocie z wyspy czas wolny i pożegnanie.

KasiaMP - 2 Lipiec 2009, 11:43
Temat postu: CORDIADA 2009 coraz bliżej - CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA
Moi Drodzy,
Lato w pełni, wielu z Was korzysta z pięknych dni. Przypominam jednak, że już niebawem nasz doroczny zjazd. Wszystkich chętnych zapraszam do wzięcia udziału we wspólnym spotkaniu. Proszę o nadsyłanie ankiet zgłoszeniowych. Czas ucieka i muszę dogrywać szczegóły.
Czekamy :)

kamtumi - 2 Lipiec 2009, 14:06

Oj, jak szkoda, że to tak daleko....mam gorącą nadzieję, że następny najbliższy zjazd będzie gdzieś w centralnej Polsce. Wtedy stawimy się z całą pewnością. Muszę Was w końcu pouściskać ;)
anfido - 2 Lipiec 2009, 20:58

Kasiu, czy masz nasze zgłoszenie????
mama Zuzanki - 2 Lipiec 2009, 22:42

Mam nadzieję że tym razem nasze zgłoszenie doszło?

KasiaMP proszę o odpowiedź na moją pw. :)

KasiaMP - 3 Lipiec 2009, 10:19

Moi Drodzy,
Staramy się aby doroczny zjazd odbywał się w różnych miejscach w Polsce, aby dać możliwość dojazdu osobom z różnych krańców. Zawsze nam strasznie przykro jak dla kogoś jest za daleko. Jeżeli znacie fajne, niedrogie miejsca które możecie polecić na przyszłoroczny zjazd czekamy na informacje.

W tym roku zapraszamy do Zaniemyśla k. Poznania :) Do zobaczenia

bartus75 - 3 Lipiec 2009, 10:22

bardzo dziękuję za zaproszenie na CORDIADĘ 2009, niestety w tym roku nie ma możliwości żebyśmy byli z Filipkiem na spotkaniu z Wami ale za rok jeśli nie będzie przeciwskazań napewno się pojawimy :)
alrada - 3 Lipiec 2009, 16:04

Kasiu ja starsznie żałuję, ze nie damy rady ale na ten termin mamy zaplanowany wyjazd.

Jesli będzie to mozliwe organizacyjnie ustalajmy terminy z dużym wyprzedzeniem.
Mam nadzieję, że do przyszłorocznego zjazdu. No i imprez lokalnych.

Iza Kamińska - 3 Lipiec 2009, 17:55

No my też żałujemy, ale w tym roku nie damy rady pojechać.
shaki69 - 14 Lipiec 2009, 23:33

Jeju my też nie damy rady :rozpacz: A tak bardzo chciałam uczestniczyć w takim zjeździe :( Mam nadzieje, że za rok się uda i będzie koło Lublina hihi :zawstydzony:
tasiunia2 - 15 Lipiec 2009, 00:01

Miałam nadzieję, że w końcu w tym roku uda nam się uczestniczyć w Zjeździe. Niestety :zalamany: ; wcześniej mieliśmy zaplanowany urlop w tym terminie. Będę łączyć się z Wami duchowo, a potem z pewnym uczuciem zazdrości czytać relacje ze zjazdu. ;)
anfido - 16 Lipiec 2009, 09:00

A może dołączylibyście do nas w Bydgoszczy w tą sobotę.????? Gosia Sakowska
organizuje tam ognisko integracyjne w Myślęcinku k/Bydgoszczy - szczegóły
w zakładce Nasze Działania

Ewa M. - 16 Lipiec 2009, 09:25

Przedwczoraj wysłałam zgłoszenie do Kasi Jesionkowskiej i przelałam zaliczkę :-)
mama Zuzanki - 16 Lipiec 2009, 16:00

Czy mniej więcej wiadomo ile nas będzie na zjeździe?i do kiedy wysyła się zaliczki?
Pozdrawiam! :]

KasiaMP - 17 Lipiec 2009, 17:11

Witam,
Mam potwierdzony na dziś udział 65 osób. Są jeszcze miejsca więc można się zgłaszać.
Zaliczki prosimy wpłacać do 10 sierpnia.
Czekamy na Was :)

mama_nicoli - 19 Lipiec 2009, 18:19

Właśnie czytałam relację ze zjazdu w Gdańsku dwa lata temu. Przyznam szczerze, że jestem zaskoczona, z jakim rozmachem to wszystko zostało zorganizowane. Tym bardziej cieszę się, że będziemy uczestniczyć w tegorocznym zjeździe.
A co do zjazdu, mam pytanko: jak dojechać do Zaniemyśla z dworca PKP. Będziemy jechać pociągiem do Poznania, i nie wiem dokładnie jak potem dojechać na miejsce?

jukilop - 19 Lipiec 2009, 21:51

o której zamierzacie przyjechać i ile Was osób bedzie ???
mama_nicoli - 19 Lipiec 2009, 22:01

Jeszcze nie wiemy, którym będziemy jechać. Jest tych pociagów kilka, tak więc mamy nas czym się zastanawiać. Możemy byc ok. 13, 15, 17.

[ Dodano: 19 Lipiec 2009, 22:03 ]
jedziemy w trójkę, mam tylko nadzieję, że mąż dostanie wolne, choc teraz myślimy o tym, czy mu umowę przedłużą od sierpnia..

jukilop - 19 Lipiec 2009, 22:04

Trójke mogę wziac , umówmy sie tak : na Pw napisze Ci mój nr komórki i dzień wcześniej wszystko dogadamy ok ?
mama_nicoli - 19 Lipiec 2009, 22:11

dziękuje serdecznie. Jak tylko będę wiedział co i jak to zadzwonię. A tobie jakie godziny by odpowiadały? W miarę możliwości byśmy się dostosowali.
jukilop - 19 Lipiec 2009, 22:21

w sumie to mnie obojetne , zgramy sie jakoś ,
oazowiczka2 - 19 Lipiec 2009, 22:26

Ja tez bede ja tez bede i niezmiernie mnie to cieszy ;-) mam nadzieje, ze do tego czasu moj stan zdrowia sie poprawi i nie bedzie on przeszkoda do przyjazdu.
mama_nicoli - 19 Lipiec 2009, 22:30

już nie moge się doczekać! Miło będzie poznać Was osobiście :)
jukilop - 20 Lipiec 2009, 15:05

Marta super , ale sie cieszę :)
KasiaMP - 20 Lipiec 2009, 16:23

Moi Drodzy,
ogromnie się cieszę że już niebawem się spotykamy.
Co do dojazdu do Zaniemyśla to proszę o bezpośredni kontakt z nami (tel. 0605882082-Kasia, 0601228073-Beata) będziemy miały na miejscu samochody więc będzie możliwość organizacji odebrania z przystanku autobusowego i dojazdu do ośrodka.

oazowiczka2 - 20 Lipiec 2009, 21:23

Madziu, tez sie ciesze, ze Cie poznam :-) widze, ze bedzie duzo osob ktorych jeszcze nie znam z reala wiec super poznam wiecej osob :-D a kto ze zjazdu z kielc bedzie? Fajnie by bylo znow powtorzyc wieczorne integracje jak w tamtym roku ;-)
omega777 - 21 Lipiec 2009, 10:34

Ja też się bardzo cieszę, że będę mogła WAS poznać i porozmawiać. :rotfl:
gwiazdeczka69 - 25 Lipiec 2009, 14:15

Kurczę już nie mogę się doczekać tego wyjazdu,wiele osób już znam ale tylko z rozmów na gg a nie osobiście. Zawsze boję się tego pierwszego spotkania na żywo, bo wiadomo gg czy forum to co innego...Ale na szczęście wszystkie te osoby, które do tej pory osobiście zdążyłam poznać z forum są jeszcze fajniejsze w rzeczywistości :)
Ewa, Kasia, Marta - damy czadu na wyjeździe :rotfl:

Ewa M. - 25 Lipiec 2009, 14:21

Tak, Magdo- będzie się działo:-) Obiecuję zaśpiewać po japońsku!
oazowiczka2 - 25 Lipiec 2009, 14:25

Magda, no jasne, że damy :D Ja w tamtym roku też miałam takie obawy jak Ty, ale tak jak napisałaś. Te wszystkie osoby są jeszcze lepsze w rzeczywistości niż na forum ;) W tym roku ja jeszcze bardziej nie mogę się doczekać zjazdu
gwiazdeczka69 - 25 Lipiec 2009, 22:33

Ajajajaj...już widzę te nieprzespane noce:)
Bardzo ciekawi mnie czy pojawią się Gucie płci męskiej? ;) Czy będą jedynie Lejdis?:)

Ewa M. - 25 Lipiec 2009, 22:34

Mam nadzieję, że będzie Marcin, syn naszej jukilop... Trzeba zachęcić młodzieńców, żeby się ujawniali i przyjeżdżali:-)
oazowiczka2 - 25 Lipiec 2009, 22:35

Magda tylko żeby nas nie wyrzucili za hałasowanie w nocy :D :rotfl: Ja już odliczam dni do zobaczenia się z Wami :)
gwiazdeczka69 - 25 Lipiec 2009, 22:52

Zamykając wątek, bo zszedł trochę na niebezpieczne tory :hyhy: ale z drugiej strony jest już po 22 :kwasny: Dziewczynki, mogłybyście się kiedyś do mnie wybrać. Aby podtrzymywać Guciową integrację:)
alrada - 25 Lipiec 2009, 23:20

Cóz to znaczy młodość ^__*
jukilop - 26 Lipiec 2009, 18:10

gwiazdeczka69 napisał/a:

Bardzo ciekawi mnie czy pojawią się Gucie płci męskiej?

Mój Guciu nas przywiezie , jak sie dobrze postaracie to kto wie ;)

Ewa M. - 26 Lipiec 2009, 21:02

Jukilop; Ale chyba Marcin zostanie na zjeździe?
jukilop - 26 Lipiec 2009, 21:58

Kochanie , to zależy od Was , ja niestety nie mam na to wpływu , załatwiłam jeszcze tylko tyle że zawiezie i zostanie na herbatce .
No niestety mój Marcin taki jest , dlatego tak bardzo zazdrościłam Małgosi na zjeździe w Bydgoszczy zaangażowanie jej syna ( prawie rówieśnicy ) .

[ Dodano: 26 Lipiec 2009, 22:02 ]
aha i jeszcze mam pytanie ,
czy ktoś z Was ma sprzęt przenosny tzn chodzi o możliwośc puszczania płyt CD ,mam sporo na takie okazje : od piosenek biesiadnych , przeboje lat 70- 80 , poprzez piosenki przy ognisku do ....jesteś szalona czy tez majteczki w kropeczki :rotfl:

Mam nadzieję Marta - oazowiczka że gitara przyjedzie z Tobą :)

gwiazdeczka69 - 26 Lipiec 2009, 22:43

" Kochanie , to zależy od Was , ja niestety nie mam na to wpływu , załatwiłam jeszcze tylko tyle że zawiezie i zostanie na herbatce .''- no tyle będzie pięknych lasek, a on tylko herbatki się z nami napije? Liczyłam na głębszą integrację :hyhy:
No cóż, jako singielki( z wyboru bądź z przymusu) na szczęście nie mamy żadnych ograniczeń we flirtowaniu, prawda Ewac, Marta? Kasia się nie liczy bo już nie singielka(zabije mnie za to!że puściłam parę)
Jukilop- oczywiście to tylko żarty:) Nie musisz się martwić o dobro Marcina:) Jako starsze koleżanki otoczymy na pewno go staranną opieką podczas zjazdu:)

MałgosiaS - 26 Lipiec 2009, 23:36

Oj szykuje się super impreza :hyhy: Szkoda , że nas z Wami nie będzie :(
jukilop - 27 Lipiec 2009, 22:10

to ilu nas już jest ???? bedzie 100 ????
perelekhlhs - 27 Lipiec 2009, 22:26

Madziu, przeciez on bedzie tam glownym obiektem zainteresowania. Nie moze nie zostac!
jukilop - 27 Lipiec 2009, 22:50

Kurcze nawet nie wiesz jak bym chciała , by Was poznał , może bardziej zrozumiałby dlaczego tu siedzę i piszę , pisze , piszę .
Przeciez Wy go bardzo dobrze znacie , byliscie przy nas w czasach zabiegów , na pierwszej kontroli , znacie jego hooby - tatuaże , przeszliscie z nami maturę , wybór studiów

Przyjęłam zasadę moich rodziców , nie zmuszam , sugeruję , namawiam ale nie zmuszam , choć tak między nami była jedna rzecz że żałuję że rodzice mnie nie zmusili , no cóż , coś za coś .

KasiaMP - 28 Lipiec 2009, 09:59

Dziewczyny widzę, że szykujecie niezłą imprezkę :) Super.
śpieszę donieść, że przyjedzie też jeszcze jeden męski GUCH :) przystojniaczek :hyhy:
Co do sprzętu grającego na pewno będziemy miały laptopy, pomyślę o zabraniu przenośnego sprzętu grającego.
Do zobaczenia niebawem

Ewa M. - 28 Lipiec 2009, 10:42

Super:-) Czyli trzeba zabrać strój na imprezę :-)
gwiazdeczka69 - 28 Lipiec 2009, 10:58

" śpieszę donieść, że przyjedzie też jeszcze jeden męski GUCH przystojniaczek ''- Kasiu(mogę po imieniu?) my nie wytrzymamy, powiedz chociaż ile ma lat i jak ma na imię? ;)
" Super:-) Czyli trzeba zabrać strój na imprezę :-)''- Ewa, koniecznie! Trzeba będzie podkreślić też oczko przed imprezką :hyhy:
Wiecie co, ja przyjeżdżam z rodzicami, Kasia miała z mamą a ja już widzę jak my rozplanujemy się logistycznie na nocki:)

Ewa M. - 28 Lipiec 2009, 12:43

Popieram Magdę: chcemy więcej szczegółow o męskim Guciu. Mam nadzieję, że jest pełnoletni;-)
gwiazdeczka69 - 28 Lipiec 2009, 13:14

" Mam nadzieję, że jest pełnoletni;-)''- szkoda, że tylko jeden-ale jakoś się podzielimy:)
jukilop - 28 Lipiec 2009, 16:01

dziewczynki ten ośrodek jest w otoczeniu wielu innych ośrodków , sądzę że są tam też kluby dyskotekowe , myślę że warto wziać cienie i pomadki oraz zwiewne sukieneczki .
Tego towaru zawsze dużo ;)

gwiazdeczka69 - 28 Lipiec 2009, 18:08

" dziewczynki ten ośrodek jest w otoczeniu wielu innych ośrodków , sądzę że są tam też kluby dyskotekowe''- oj oj widzę że mama wkracza do akcji, żeby odciągnąć naszą uwagę od syna:) ;) :P
jukilop - 28 Lipiec 2009, 22:21

coś Ty , ja jestem z tych Mam co same pchają w ramiona dziewczyn , bo czyż jest coś milszego niż zauroczenie , fascynacja , zakochanie .
Już nawet potem miłość to mniejsza adrealina prawda ?
Gwiadeczka jesteś niesamowita wiesz o tym ? :hyhy:

p.s
Alrada najlepiej wie jaka jestem mama w tej kwesti ;)

gwiazdeczka69 - 29 Lipiec 2009, 06:52

" coś Ty , ja jestem z tych Mam co same pchają w ramiona dziewczyn , bo czyż jest coś milszego niż zauroczenie , fascynacja , zakochanie . ''- każda mama tak mówi na początku, dopiero potem następują coraz większe zgrzyt, na niekorzyść oczywiście z perspektywy "tej dziewczyny". ;)
" Gwiadeczka jesteś niesamowita wiesz o tym ? ''- no cóż wreszcie jestem wolna i mogę już swobodnie rozglądać się naokoło. :hyhy:

KasiaMP - 29 Lipiec 2009, 08:13

Dziewczyny, ale robi się wesoło. Bądźcie cierpliwe z poznaniem "przystojniaczka" i szykujcie się :hyhy: , a o Mamy się nie martwcie się my już się dobrze zaopiekujemy i na pewno nie będziemy sie nudziły. I my lubimy "nóżką zakręcić" :)
Beata - 29 Lipiec 2009, 13:58

Spieszę z kilkoma wyjaśnieniami
- mamy zgłoszenie od zgłoszenie Adama, który budzi wielkie zainteresowanie wśród żeńskiej części GUCH-ów ;) - dziewczyny tylko ich nie zatratujcie :hyhy:
- z dnia na dzień wzrasta ilość zgłoszonych osób - już przekroczyliśmy 85 osób chętnych (miejsca się powoli zbliżają do wyczerpania :(
- wieczorne atrakcje i śpiewy - ośrodek jest cały zarezerwowany dla nas i nie powinno być żadnych przeszkód w śpiewach do białego rana. Intensywnie myślimy o wspomaganiu sprzętowym. Jako min będzie komputer z podłączonymi kolumienkami na którym można odtwarzać CD, DVD,
- no i żadnych wycieczek do konkurencji na dyskoteki - u nas będzie na pewno bardzo wesoło

UWAGA
WSZYSTKICH, KTÓRYM NIE UDA SIĘ PRZYJECHAĆ NA CAŁE 3 DNI
ZAPRASZAMY NA SOBOTNIE OGNISKO

gwiazdeczka69 - 29 Lipiec 2009, 16:29

" no i żadnych wycieczek do konkurencji na dyskoteki ''- kto powiedział, że my idziemy do konkurencji, niech konkurencja zjawi się u nas:) Nie będziemy się przecież zbytnio wysilać ,co kobietki?:)
Ale super, że jest wiele osób chętnych i mam nadzieję, że będzie co wspominać:)

[ Dodano: 29 Lipiec 2009, 16:34 ]
I mam pytanko: na czym będzie polegała ta olimpiada? Czy to będą biegi i takie zawody bardziej wyczerpujące fizycznie- bo taka naszła mnie myśl, że jak jakieś dziecko będzie gorsze wydolnościowo a będzie chciało dorównać kolegom z grupy i wziąć udział w zawodach? O sobie nie wspomną bo np bieg nawet taki na chwilę, rekreacyjny nie wchodzi w grę, ale ja to rozumiem a dziecko może już nie za bardzo.

mama_nicoli - 29 Lipiec 2009, 19:27

Też jestem bardzo ciekawa, jak ta olimpiada będzie wyglądała. Mam nadzieję, że bliżej zjazdu dowiemy się czegoś więcej. My na zjeździe będziemy pierwszy raz, ale po przeczytaniu relacji z wcześniejszych imprez, juz się go nie moge doczekać.
Ewa M. - 29 Lipiec 2009, 22:10

Beato, czy to ten Adam, który był w maju na zlocie Guciów w stolicy? ;-)
Beata - 29 Lipiec 2009, 23:33

Cytat:
gwiazdeczka69 napisał/a:
I mam pytanko: na czym będzie polegała ta olimpiada? Czy to będą biegi i takie zawody bardziej wyczerpujące fizycznie- bo taka naszła mnie myśl, że jak jakieś dziecko będzie gorsze wydolnościowo a będzie chciało dorównać kolegom z grupy i wziąć udział w zawodach? O sobie nie wspomną bo np bieg nawet taki na chwilę, rekreacyjny nie wchodzi w grę, ale ja to rozumiem a dziecko może już nie za bardzo

będą konkurencje dla każdego i z uwzględnieniem stanu naszych dzieci, ale nie da się uniknąc tego, że ktoś będzie pierwszy:), postaramy się o względnie neutralne konkurencje i raczej zabawy niż wyścigi

Cytat:
Beato, czy to ten Adam, który był w maju na zlocie Guciów w stolicy? ;-)

przyjedziemy zobaczymy ;)
no i zgłosił tylko jedną osobę a nie mamy jedynek i musimy mu zaproponowac jakieś miłe towarzystwo w pokoju

alrada - 30 Lipiec 2009, 07:31

jukilop napisał/a:
p.s
Alrada najlepiej wie jaka jestem mama w tej kwesti ;)

Oj, wiem coś na ten temat ;)
I mam nadzieję, że za kilka lat też będę tak potrafiła sensownie podejśc do tematu Madziu.

oazowiczka2 - 30 Lipiec 2009, 15:15

Dziewczyny ale sie usmiakam jak to przeczytalam :-D Madziu - niestety gitara nie pojedzie ze mna bo nie bede jechala z domu tylko z bialegostoku. Ewcia, Madzia, Kasia dam tam czadu, wszyscy ten zjazd zapamietaja na dluuugo :-) a teraz serdecznie was pozdrawiam z pochmurnego niechorza
aga2611 - 31 Lipiec 2009, 21:49

Fajnie się Was czyta, aż chce sie jechać do takiego towarzystwa. Fajnie,że Was osobiście poznam:)))))))
iwka - 1 Sierpień 2009, 10:39

Tak, fajnie się czyta i aż żal serce ściska, że mnie tam nie będzie:-(((((
Udanej zabawy i czekamy na relację.

mama Zuzanki - 1 Sierpień 2009, 20:49

iwka napisał/a:
mnie tam nie będzie:-(((((

A miałam taką nadzieję że w tym licznym gronie gdzieś rozpoznam Ciebie i twoje bąbelki :]
:(

iwka - 2 Sierpień 2009, 12:53

Niestety w tym czasie będziemy na turnusie rehabilitacyjnym w okolicach Żywca...
Może następnym razem gdy takie spotkanie będzie bardziej w okolicach Warszawy :)

alrada - 2 Sierpień 2009, 17:58

A może Beskid i okolice Wisły ?
gocha80 - 2 Sierpień 2009, 20:11

alrada napisał/a:
A może Beskid i okolice Wisły ?

Popieram pomysł - Beskidy są świetne :)

kamtumi - 2 Sierpień 2009, 20:44

A może jednak gdzieś na ścianie wschodniej i bliżej północy, albo chociaż środka Polski

mogę poszukać jakiegoś ciekawego miejsca

gocha80 - 2 Sierpień 2009, 22:10

kamtumi napisał/a:
A może jednak gdzieś na ścianie wschodniej i bliżej północy, albo chociaż środka Polski

Może być północny wschód. My jesteśmy mobilni :)

oazowiczka2 - 2 Sierpień 2009, 22:19

Gosiu, a Wy w tym roku bedziecie?
mama_nicoli - 2 Sierpień 2009, 23:32

Beskid i Wisła. Świetny pomysł! :) :) :)
gocha80 - 3 Sierpień 2009, 11:34

oazowiczka2 napisał/a:
Gosiu, a Wy w tym roku bedziecie?

Tak, będziemy :) . Już urlop na piątek zaklepany, więc postaramy się zjawić jak najwcześniej.

KasiaMP - 6 Sierpień 2009, 07:51

Bardzo trudno nam jest wybierać miejsce na zjazd ogólnopolski, bo dla jednych jest raz blisko raz za daleko. Będziemy organizować więcej 1-dniowych spotkań regionalnych.
Czekamy na propozycje miejsc oraz na chętnych do współpracy przy organizacji spotkań (ognisko, wspólny spacer czy wypad do lasu).
Jesień w Beskidach jest piękna co myślicie o spotkaniu na leśnej polanie ?

gocha80 - 6 Sierpień 2009, 08:35

KasiaMP napisał/a:

Jesień w Beskidach jest piękna co myślicie o spotkaniu na leśnej polanie ?

To prawda. Właśnie myślę nad miejscem na jesienne spotkanie w okolicach Krakowa :) . Biorę pod uwagę Zarabie w Myślenicach :) .

Jola i Antoś - 6 Sierpień 2009, 09:58

O Gosia jestem jak najbardziej za. Mieszkam blisko więc chętnie pomogę.
oazowiczka2 - 6 Sierpień 2009, 10:21

Okolice Krakowa rowniez mi pasuja, poniewaz jestem zakochana w tamtych terenach :-) ale jeszcze bardziej odpowiadalby mi Wroclaw lub okolice ;-)
mama_nicoli - 6 Sierpień 2009, 12:59

Pomysł z jednodniowymi spotkaniami uważam za bardzo trafiony. Fajnie, gdyby takie spotkania organizowane były w rożnych częściach Polski. W końcu każdy by trafił na taką okolicę, gdzie ma blisko. :)
mama Zuzanki - 6 Sierpień 2009, 15:50

Już niedługo ,już za chwilkę !!! :) :) :) :) :) :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:
omega777 - 7 Sierpień 2009, 09:15

Tak tak już niedługo :P :P :P :P :P :P
Moja córcia ciągle się dopytuje kiedy pojedziemy w końcu nad to jezioro :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: , a to faktycznie za 2 tygodnie

A co do spotkań jednodniowych to jestem za. ;) Bo faktycznie będzie możliwość zorganizowanie ich w różnych miejscach Polski, i wtedy każdy będzie miał szanse na spotkanie się z innymi. SUPER POMYSŁ :super:

oazowiczka2 - 7 Sierpień 2009, 09:35

Ja też już odliczam dni do ponownego spotkania z Wami :-)))) Strasznie się cieszę, że znów będę mogła się z Wami spotkać a co niektórych dopiero poznać osobiście :o))))
gwiazdeczka69 - 13 Sierpień 2009, 08:15

A ja mam pytanko dla organizatorów Cordiady- w piątek kolacja jest składkowa- i w związku z tym czy potrawy przywiezione będzie można podgrzać na chwilę przed kolacją- bo chciałam zrobić coś na ciepło:)
Beata - 13 Sierpień 2009, 11:56

Myślę, że tak, ale sprawdzimy i damy znać w przyszłym tygodniu.
omega777 - 16 Sierpień 2009, 19:18

Ja właśnie o tym pomyślałam. :hyhy:
Zbliża się juz nasze wielkie spotkanie i zaczęłm zastanawiać się nad jedzonkiem na piątek. Mam juz kilka pomysłów. :oczami:

mama_nicoli - 16 Sierpień 2009, 20:29

a ja w tym miejscu mam wielki problem. Będziemy pociągiem jechac prawie 6 godzin i nie wiem co zrobić, aby to przetrwało, a zapowiadają upały na weekend :)
jukilop - 16 Sierpień 2009, 23:28

dziewczyno , Ty sobie podaruj cokolwiek , myslę że tyle bedzie tam jedzenia że tego nie przejemy , ja wiozę coś dzięki czemu napewno przetrwamy - gwarantuję :)

A i wywoływałam Cię w innym poscie , jak się umawiamy ?
jutro wyjeżdzam na kilka dni, tzn w piątek zjeżdzam masz na PW mój nr tel zadzwoń koniecznie . Marcin może nas zawieźć ok 16.00

mama_nicoli - 17 Sierpień 2009, 08:58

To my się juz dostosujemy, pociąg jest o 15 w Poznaniu, zadzwonie jak będziemy dojeżdżać.
amsi - 17 Sierpień 2009, 12:08

Czy słoneczko jest już zamówione na weekend do Zaniemyśla ??? :cool:
Będzięmy w piątek wieczorem.
Pozdrawiamy z Gdańska.

mama_nicoli - 17 Sierpień 2009, 12:22

słoneczko zamówione :)
oazowiczka2 - 17 Sierpień 2009, 12:54

no jasne, że zamówione :D Patrzyłam na pogodę to w piątek nawet ma być 29 st ;-)))
omega777 - 17 Sierpień 2009, 15:29

To super :super:
My będziemy późnym popołudniem (ok.17) ;)
Pozdrawiam i do zobaczenia :D

gocha80 - 17 Sierpień 2009, 15:52

A my wyjeżdżamy z Krakowa w nocy lub jakoś nad ranem, więc w Zaniemyślu będziemy wcześnie :) .
Planuję zrobić sałatkę z tuńczyka - tą samą, która tak wszystkim w ubiegłym roku w Kielcach smakowała :) .
Do zobaczenia już wkrótce.

KasiaMP - 17 Sierpień 2009, 16:00
Temat postu: Dojazd autobusem z dworca Głównego PKP do Zaniemyśła
Witam,
nasze doroczne spotkanie już niebawem, na które ogromnie się cieszymy.
Nie wszyscy przyjeżdżają samochodami. Dla osób, które będą jechać pociągami podaję informację jak można dojechać z Dworca Głównego PKP do Zaniemyśła.
Autobusy odjeżdżają z Ronda Rataja do którego należy dojechać tramwajem nr 6 i 12.
Godziny odjazdów autobusów z Ronda: 9.30, 13.50, 14.55, 15.55, 17.50, 19.41
Powrotne do Poznania: 16.04, 19.04, 21.26.
Wszystkie osoby, które miałyby kłopoty z dotarciem na miejsce proszę o kontakt telefoniczny
0605882082.
Do zobaczenia

alrada - 17 Sierpień 2009, 18:57

Smutnomi sie robi, zę w tym roku nie damy rady :( Ale czekam na relacje z niecierpliwościa i trzymma kciuki za pogode. Bo o reszte zadbaja organizatorzy a popody ducha nie braknie.
mama Zuzanki - 17 Sierpień 2009, 20:23

My wyjedziemy w nocy lub tez nad ranem , mamy jakieś 4 godzinki drogi więc będziemy wcześnie i zdążymy się zadomowić i zorganizować i zabrać za pomoc przy kolacyjce :]
Iza Kamińska - 17 Sierpień 2009, 20:50

alrada napisał/a:
Smutnomi sie robi, zę w tym roku nie damy rady :( Ale czekam na relacje z niecierpliwościa i trzymma kciuki za pogode. Bo o reszte zadbaja organizatorzy a popody ducha nie braknie.

My też bardzo żałujemy że w tym roku nas nie będzie.

Życzymy wszystkim wspaniałej pogody, bo atmosfera to będzie na pewno wspaniała.

No i czekamy na relację.

oazowiczka2 - 17 Sierpień 2009, 20:57

Izo i Olu strasznie żałuje, ze Was w tym roku nie będzie... Mam jednak nadzieje ze bedzie jeszcze okazja do spotkania :)
Magdalena - 18 Sierpień 2009, 00:11

a ja z takim zapytaniem, ile osób się zgłosiło??
Beata - 18 Sierpień 2009, 10:49

Bardzo dużo!!!!!!!!!
juz mamy prawie 100 zgłoszeń.
Zapraszamy.

gosire - 18 Sierpień 2009, 11:11

Przepraszam, ale nas nie będzie , niestety nie damy rady w tym roku :(
Magdalena - 18 Sierpień 2009, 11:18

Super Ekstra, że tyle nas będzie, a ci co nie mogą dojechać teraz do do zobaczenia za rok. Mam jeszcze jedni pytanie troche moze dziwne, czy znacie date spotkania za rok?? ponieważ robię zdjęcia i jak bym wiedziała to na ten weekend zjazdu bym nie zgodziła się robić.
Pozdrawiam

oazowiczka2 - 18 Sierpień 2009, 11:27

Madziu, z tego co sie orientuję to zjazdu są zawsze pod koniec sierpnia :)
gwiazdeczka69 - 18 Sierpień 2009, 22:42

Dziewczynki weźcie jakieś kosmetyki i fajne ciuszki( trzeba w końcu wyglądać jak człowiek):) ;) :P

[ Dodano: 18 Sierpień 2009, 22:43 ]
Skoro czeka nas dyskoteka to będzie trzeba podkreślić oczko:)

Ewa M. - 18 Sierpień 2009, 23:03

Taaa, najpierw muszę tam trafić, Madziu:-)
karolina.bawej - 19 Sierpień 2009, 19:06

Hej! W sobotę do Was zajrzę z kumpelką na kilka godzin, ale potem śmigam z powrotem do Poznania na wieczór panieński innej kumpeli :-) Więc niestety znowu Adusia nie zabiorę - ale się pojawię :-))))))))))))))))))))))) Do zobaczonka :-*
KasiaMP - 19 Sierpień 2009, 22:13

Karolina super! Będzie miło się zobaczyć. Przy okazji możesz zabrać książkę jak już nie jest Ci potrzebna :)
gocha80 - 19 Sierpień 2009, 22:55

karolina.bawej napisał/a:
Hej! W sobotę do Was zajrzę z kumpelką na kilka godzin, ale potem śmigam z powrotem do Poznania na wieczór panieński innej kumpeli :-) Więc niestety znowu Adusia nie zabiorę - ale się pojawię :-))))))))))))))))))))))) Do zobaczonka :-*

Fajnie, że będziesz. Szkoda, że bez Adrianka

mama Zuzanki - 20 Sierpień 2009, 08:37

gwiazdeczka69 napisał/a:
Dziewczynki weźcie jakieś kosmetyki i fajne ciuszki( trzeba w końcu wyglądać jak człowiek):) ;) :P

a ja zabieram swój fryzjerkowy kuferek :] więc może się na cosik przydam w razie czego ;) ,tak więc polecam się ...

!!!a przy okazji naszego spotkania ,może podczas kolacji czy ogniska można by było zebrać symbolicznie chociaż jakieś pieniążki dla naszej Oliwki ,córeczki Agnieszki Lamparskiej ,grosz do grosza a cel jest szczytny .Tylko nie wiem czy tak można ???

Magdalena - 20 Sierpień 2009, 08:49

Kochani o której się zjeżdżacie do Zaniemyśla, wiem że przed WAM?I daleka droga, októrej planujecie tam być?
Mi szczęście dopisało i mam z 25km wiec blisko. Jak kogoś trzeba odebrać ze Stacji Solec WLKP lub Środę Wlkp to chętnie to zrobię, mam 3 miejsca w samochodzie.
Pozdrawiam

gocha80 - 20 Sierpień 2009, 09:08

Magdalena napisał/a:
Kochani o której się zjeżdżacie do Zaniemyśla, wiem że przed WAM?I daleka droga, októrej planujecie tam być?

My planujemy wyjechać w nocy tak by na miejsce dotrzeć wczesnym rankiem.

mama_nicoli - 20 Sierpień 2009, 09:31

my będziemy dopiero po południu. :( Przed nami też daleka podróż, prawie 6 godzin jazdy pociągiem..
karbla23 - 20 Sierpień 2009, 10:13

Witam.My będziemy tak ok 13 też mamy do przebycia 6 godz jazdy pociągiem:/
oazowiczka2 - 20 Sierpień 2009, 10:17

ja będę ok 13:30 i również do przebycia mam ponad 6 godzin jazdy pociągiem ;/
omega777 - 20 Sierpień 2009, 12:20

My planujemy być ok. 16, co prawda mamy do przebycia jakieś 80 km, ale od rana jeszcze będę w pracy.

DO ZOBACZENIA :D

mama Zuzanki - 20 Sierpień 2009, 16:25

a my przed południem ... :D

[ Dodano: 20 Sierpień 2009, 22:52 ]
ufff ...spakowani ... :]

Wszystkim życzę miłej nocki ,bezpiecznej podróży i do zobaczenia jutro kochani :hurra:

:serce: :serce: :serce:

oazowiczka2 - 21 Sierpień 2009, 08:21

A ja juz jestem w drodze od godziny, jeszcze tylko 5 i bede na miejscu :-)
Do zobaczenia

Kama - 21 Sierpień 2009, 19:00

Życzę wszystkim udanego spotkania i pięknej, słonecznej pogody! :)
gwiazdeczka69 - 23 Sierpień 2009, 19:03

Już przyjechałam! Było zajebiście. Ludzie, atmosfera i miejsce- nie przypuszczałam, że będzie tak fajnie. A imprezka była przednia- i nasze karaoke, prawda Ewa?
Już nie mogę doczekać się zdjęć. :hyhy:
Aha. Wielki ukłon w stronę organizatorów, którzy dbali o to aby humory nam dopisywały. :padam:

oazowiczka2 - 23 Sierpień 2009, 20:21

I ja dotarłam do domu :-)) Na wstępie chcę podziękować organizatorom!!
Oraz wszystkim uczestnikom za dobrą zabawę :D ( a szczególnie przy karaoke hihih ;) ) Dziękuję również Gosi S i jej mężowi za podwiezienie mnie do Wrocławia.
Bardzo się cieszę, że tam byłam. Była okazja do ponownego spotkania a co niektórych to dopiero poznania. Cztery wspaniałe Magdaleny - bardzo się cieszę, że Was mogłam poznać :) Liczę na ponowne spotkanie z Wami wszystkimi. Tak jak Gwiazdeczka czekam na zdjęcia - a mówię Wam są wspaniałe! Przynajmniej te co widziałam.
To teraz co z niektórymi do zobaczenia za miesiąc na Dniach Serca we Wrocławiu :-)
A poniżej kilka zdjęć, które "ukrałam" z nk Gwiazdeczki :)

aska762 - 23 Sierpień 2009, 20:25

chociaż nie znam jeszcze szczegółów to i tak Wam wszystkim strasznie zazdroszczę!!!!!!
aggga24 - 23 Sierpień 2009, 20:38

Ja również zazdroszczę! Czekam na szczegółową relację :)
Danka K - 23 Sierpień 2009, 20:50

Nam nie udało się być przez cały czas, bo Konrad był " niewyraźny", ale byliśmy za co szczególnie dziękujemy organizatorom i Wam wszystkim. To jest niezwykłe przeżycie, gdy jest się wśród SWOICH. Konrad najbardziej cieszy się z medalu- bo to pierwsze złoto w Jego życiu!
gwiazdeczka69 - 23 Sierpień 2009, 21:12

No jak wstawimy filmiki to zobaczycie co tam się działo. Marta- ore ore siabadabada amore....! :P Zaczynając od "Kormoranów" przez "gdy nie ma w domu dzieci" i skończywszy piękną solówką Ewy "chłopaki nie płacą"...oj działo się ;)
oazowiczka2 - 23 Sierpień 2009, 21:19

Ach to było coś :D Madziu, ale może filmików lepiej nie wstawiać co? :D
Zapomniałaś, że jeszcze był "wehikuł czasu" i "jesteś czerwona mówie Ci" :D ;o))
Wielka, wielka szkoda, że tak szybko się skończyło :( Takie zjazdy powinny trwać stanowczo dłużej!

[ Dodano: 23 Sierpień 2009, 19:24 ]
To jeszcze kilka zdjęć :-)
Madziu z Poznania a ja wciąż ubolewam, że nie udało nam się w końcu pójść na rowerki wodne :(

karolina.bawej - 23 Sierpień 2009, 21:31

Było super! Byłam z Wami tylko trzy godzinki ale wspaniale je spędziłam! Dzięki!
Ewa M. - 23 Sierpień 2009, 22:44

Wolę się nie odzywać, bo znowu mnie zmusicie do śpiewania:-)
A w ogóle to jestem istotą grzeczną i spokojną :-)
Było cudownie, wspaniale i niesamowicie:-) Tylko stanowczo za krótko!
P.S. Jakie filmiki??????? Chcecie mnie całkowicie skompromitowac? :-)

gwiazdeczka69 - 24 Sierpień 2009, 06:43

Ewa mam nakręcony taki filimik w którym razem wyjemy jak syreny alarmowe- świetnie wyszedł. Dziś jeszcze ci prześlę i Marcie też ale! on na pewno nie nadaje się na forum:)
omega777 - 24 Sierpień 2009, 09:24

Ja również chciałam podziękować organizatorom za wspaniałe spotkanie, dzięki któremu mogłam poznać tylu wspaniałych ludzi :D .
Moje dzieci po powrocie przepłakały całe popołudnie, "bo my chcemy na spotkanie nad jezioro" :rozpacz: a teraz słyszę ciągle, "kiedy znów pojedziemy" :zdziwko:
Madziu i Marto będzie mi brakowało naszych rozmów i śpiewów na huśtawce, no i Madziu S karaoke :D ore ore szabada..... :P :P

Asiu cały czas miałam nadzieję, że dojedziecie chociaż na sobotę. Wypatrywałam Was z każdej strony :szok: . Szkoda że nie udało sie nam spotkać. :luka:

oazowiczka2 - 24 Sierpień 2009, 09:28

Madziu mi również będzie brakowało naszych rozmów, porannego areobiku:-) Uściskaj mocno dzieciaczki ode mnie i powiedz im że teraz czekam we Wrocławiu na Was! Tutaj też jest jeizorko ;)

PS. Mogę Cię prosić o przesłanie zdjęć na płytce?? na PW podam Ci adres

mama_nicoli - 24 Sierpień 2009, 10:50

Po długiej męczącej podrózy dojechaliśmy po północy do domku. Bylismy pierwszy raz na zjeździe, ale na pewno nie ostatni. Było super!!!
gocha80 - 24 Sierpień 2009, 10:51

Wszytko co dobre szybko się kończy...
Bardzo się cieszę, że udało nam się przyjechać na Cordiadę, że udało się spotkać dawno nie wiedzianych znajomych, poznać nowe serduszkowe rodziny, pogadać, pobawić, pośmiać razem, powspominać.....
Dziękuję organizatorom, za to, że mogliśmy się wspólnie spotkać w Zamiemyślu, a wszytkim uczestnikom za niezapomnianą, wspaniałą atmosferę.

[ Dodano: 24 Sierpień 2009, 14:49 ]
Zdjęcia zrobione przez nas są tutaj Cordiada 2009

mama_nicoli - 24 Sierpień 2009, 15:52

To ja wklejam kilka zdjęć :)
oazowiczka2 - 24 Sierpień 2009, 16:13

Ooo ! i widać Gucie na prozdzie przy karaoke i nasz pociąg :D i wszystkich uczestników wielką miłość - Dianę :)
Aniu, mogę prosić o przesłanie zdjęć, które Twój mąż nam robił w drodze na Mszę??
marta623@poczta.onet.pl
Z góry dziękuję :)

mama_nicoli - 24 Sierpień 2009, 16:14

Martuś wejdź na skype (jak masz taką możliwość, podaj mi namiary) będzie szybciej :)
oazowiczka2 - 24 Sierpień 2009, 16:20

Skype nie mam :( Chyba, że gg 1304276
mama_nicoli - 24 Sierpień 2009, 16:21

ok to juz wysylam na poczte :) :) :)
Ewa M. - 24 Sierpień 2009, 18:56

O, a pociągu to nie pamiętam... Chyba mi się film urwał ;-) Pewnie byłam na huśtawce, albo pomoście...Impreza przy ognisku była super:-)
gwiazdeczka69 - 24 Sierpień 2009, 19:46

Ewa, przecież ty nie pijąca to jak ci się mógł film urwać?:)Och te nasze noce na pomoście.....:)
oazowiczka2 - 24 Sierpień 2009, 19:49

Madziu ja już się zastanawiałam co tam Ewka robiła jak szła sama do domku a później wracała z takim dobrym humorem ;-)))
Tak... ta impreza przy ognisku, karaoke, nocne spacery, późne picie herbatki, śpiewy na huśtawce, poranny areobik...ech będzie mi tego brakowało.

Gucie - kiedy nasze spotkanie w Krakowie??

Magdalena - 24 Sierpień 2009, 23:00

My również dziękujemy za super zabawę choć w sobotę nie mogliśmy być.
Jedno co trochę mi się nie podobało to to, że po super zabawę na wyspie dużo osób się rozjechało nie pożegnaliśmy się jak należy, szkoda że wszyscy sie nie spotkaliśmy na placu zabaw i nie podziękowaliśmy sobie za wspólne chwile.
Może teraz podpadnę, ale trudno piszę to co myślę.

Jeśli macie ochotę mieć zdjęcia, które zrobiłam w piątek i niedziele piszcie na emaila
magdalenadominik@poczta.onet.pl i podajcie swoje adresy wyśle WAM płytkę, ale dopiero za tydzień.

Dziękujemy jeszcze raz i do za rok!!!- mam nadzieję.

gwiazdeczka69 - 24 Sierpień 2009, 23:01

" Madziu ja już się zastanawiałam co tam Ewka robiła jak szła sama do domku a później wracała z takim dobrym humorem ;-)))"- hi hi nie wiadomo czy to zasługa uroku osobistego Adama czy jednak procentów:)
" Tak... ta impreza przy ognisku, karaoke, nocne spacery, późne picie herbatki, śpiewy na huśtawce, poranny areobik''- dziś powiedziałam koleżance z pracy, że gdyby ktoś mi w zamian za Zaniemyśl zaproponował 2 tyg odpoczynku w cieplych krajach to wybrałabym weekend z Wami. Ech...nic tak nie smakowało jak herbatka pita na schodach na werandzie po tym słynnym sprajcie :hyhy: o 3 nad ranem:) I to wspaniałe ściąganie z łóżka o 7 ojojoj MUSIMY TO POWTÓRZYĆ. Oprócz tego, że mi wątroba wysiadła(pewnie to za sprawą "inne wody" ;) )to same plusy.....:)

Magdalena - 24 Sierpień 2009, 23:15

Tutaj umieściłam zdjęcie małej Zosi lub Marysi są tak podobne do siebie ciągle mi się myliły!!!!!!

http://fotomagia.flog.pl/wpis/451113/

gosiap - 24 Sierpień 2009, 23:39

Dolaczam sie do pozdrowien dla wszystkich uczestnikow Cordiady. Ciesze sie ogromnie ze spotkania z Wami. Jak zwykle duzo wrazen, duzo emocji i super zabawy :)
hsynowiec - 25 Sierpień 2009, 00:38

Jak ja strasznie załuję, ze nie moglismy byc z Wami!!!
Dzisiaj dopiero wrócilismy z turnusu...Ale za rok nic nie zaplanujemy na czas zjazdu!!!

jukilop - 25 Sierpień 2009, 00:50

Pozdrawiam wszystkich uczestników Cordiady w Zaniemyślu .
Jednocześnie dziekuję za przesymatyczną atmosferę , możliwość pozrozmawiania i bliższego poznania.
Organizatorkom , sponsorom gratulacje i podziekowania za możliwość spędzenia tak miło czasu .
Kasiu , Beato gratulacje :hurra:
Tyle oficjalnych podziekowań , a teraz ....

Gosi , Basi "za robienie " za moja rodzinkę - byłam sama :( ale dzięki nim - nigdy
One są po prostu nieziemskie , takie baby to tylko w kosmosie - warto tam lecieć ( nie wolno zapomieć moździerza)

za niezapomniane chwile ........

gimnastyka z Martą ( jako jedyne w piżamkach - tu poproszę o oklaski )
za możliwość pójscia za rączkę z Kornelią :) - tu przepraszam za patyk i upadek.
za ułkon i przytulenie się po gimnastyce z Szymonkiem - najmłodszy uczestnik gimanstyki ( bez Mamy i taty - sam przyszedł słowo)
za wspaniałe , aczkolwiek cholernie drogie ogórki ( 500 zł za sztukę ) - tu ukłony dla Piotra
za wodę życia o przedziwnej nazwie "duch"
za spacery z Dianą - pies na medal
za solo Ewy M. to trzeba było nie tylko widzieć ale i słyszeć :)
za taniec - przytulaniec z Mareczkiem Jarząbkiem :zawstydzony:
za poznanie i miłą rozmowę z Rodzicami naszej gwiazdeczki - serdecznie pozdrawiam
dziewczynkom za przechowywanie rzeczy ;)
Nikoli za zostanie Ciocią :)
za pączki Danusi i wszystkie inne specjału dzięki którym znów przytyłam :przestraszony: 1 kg - DZIEKI :zdegustowany:
za pociąg do Warszawy , do Zaniemysla i do Krakowa ( przez Wrocław)
i wszystkim innym nie wymienionym z imienia za atmosferę , za ciepło i spontaniczność .
Na forum łatwo być miłym , w realu może być różnie , ja sie nie zawiodłam .
Żałuje tylko że nie ze wszystkimi mogłam spedzić więcej czasu ( za bardzo się rozgadywałam , a teraz rozpisałam - juz kończę )

Jeszcze raz całuski dla wszystkich , jesli ktoś miałby ochotę przesłać mi jakieś zdjęcia bo ja nie miałam aparatu , a komórą to ja nawet robić nie umiem :(

Magdalena co do Twojej wypowiedzi na temat rozjazdu , podpisuję sie pod całym zdaniem , zabrakło wspólnego pożegnania , ja wróciłam z wyspy , poszliśmy na piwo z mężem i Marcinem , a jak wróciliśmy połowy nie było , szkoda , ale nic następnym razem dopracujemy i to .
Widzisz my tak słuchalismy wszyscy Kierowniczek :) że jak już nie padło słowo o 15 zbiórka na pożegnanie , to już nie umieliśmy się zachować .
Podsumowując - impreza na medal , mnie sie bardzo bardzo podobało :) dzięki Wam kochani :)

[ Dodano: 25 Sierpień 2009, 01:01 ]
gwiazdeczka69 napisał/a:
Ewa, przecież ty nie pijąca to jak ci się mógł film urwać?:)

DOBRE DOBRE !!!!!!

Gosia P wklej zdjecie nasze z Marcinem i Arkiem ( dał zgodę :)

mama Zuzanki - 25 Sierpień 2009, 15:29

Boziu nawet nie wiecie jak ja wam zazdroszcze!!!
Nie wiem od czego zacząć ...nie dojechaliśmy... :zalamany: Jakieś fatum nad nami wisi ,byliśmy 100 km od Poznania ,gdy na autostradzie samochód zaczął strasznie dymić i stanął.to co przeżyliśmy, ten mega strach nie wiem z czym go porównać ...Nie wiedzieliśmy co się dzieje ,Rafał go zgasił a samochód nadal dymił i wydawał przeraźliwy dźwięk ,myślałam ze wybuchnie ,wyskoczyłam na boso ,odpiełam Zuzę i odeszłyśmy jak najdalej się da od tego dymu z pod którego nie było widać ani Rafała ani samochodu,modliłam sie żeby nic się mężowi nie stało.Jakieś samochód się zatrzymał i pan pomagał Rafałowi...przestało dymić ale samochód nie nadający do dalszej drogi.
Dziękuję p.Kasi i tej drugiej Pani z FUNDACJI (z tych nerw nie pamiętam imienia)za pomoc przy szukaniu numerów tel do najbliższych serwisów samochodowych
Spędziliśmy 3 godziny w rowie pod jakimś wiaduktem czekając na lawetę ,dzięki Bogu mieliśmy lodówkę wypchaną jedzonkiem na składkową kolację i mogłam coś dać taj mojej kruszynce .żebyście widziały jak ona się wystraszyła :( jak płakała a ja razem z nią .Rafał poszedł szukać cpn'u nie było go 1,5 godziny ,myśleliśmy że jak wleje nowy olej to jakoś dojedziemy ,ale nie było stacji benz.dopiero 30 km dalej!na marne się tylko zszedł 15 km .
do serwisu trafiliśmy w Koninie tzn na jego obrzeża i tam dopiero okazało się co było przyczyną "awarii"-turbina ,mnie to nic nie mówiło ,ale jak usłyszeliśmy cenę to zrozumiałam że to nie jakiś pryszczyk...Dzięki uprzejmości albo litości pani, jak zobaczyła moje załamanie i potok łez, z tegoż serwisu ,załatwiła nam nocleg bo była już 17:00 i nie było szans na naprawę .
na drugi dzień samochód był gotowy do drogi ,ale niestety powrotnej :( dostaliśmy rachunek(2,500zł) ,skasowali nas porządnie najkrótsze i najdroższe wakacje !
Nie wiem jak to teraz będzie...musieliśmy pożyczyć a teraz nie wiemy jak oddamy :zalamany: Nie żyjemy w biedzie ale starcza tak akurat ,nie byliśmy przygotowani na taki nagły wydatek ...
Co rok to prorok ,co rok coś wyskakuje nieoczekiwanego ,i to własnie na wakacje.nie wiem fatum ,kara?jakaś cholera :zly: nie pozwala normalnie spokojnie żyć.Mam doła strasznego ,bo tak bardzo chciałam z wami być !

Cieszy mnie tylko to że nie skończyło się tragicznie ,że nic się nikomu nie stało .Kase się jakoś zorganizuje ,łatwo nie będzie ...
Cieszę się że wam sie udało ,oglądam fotki są wspaniałe nie mogę się napatrzeć...
dobra koniec smutków w takim wesołym wątku :)
Pozdrawiamy wszystkich!!! :serce: :serce: :serce:

mama_nicoli - 25 Sierpień 2009, 18:21

Dobrze, że Wam się nic nie stało. Pozdrawiamy serdecznie!
gosiap - 25 Sierpień 2009, 20:58

jukilop napisał/a:
Gosia P wklej zdjecie nasze z Marcinem i Arkiem ( dał zgodę :)

WKLEJAM :-)))))))

omega777 - 25 Sierpień 2009, 21:48

Mamo Zuzanki całe szczęście, że Wam sie nic nie stało i zanalazły sie osoby które wam pomogły. Przyznam szczerze że wypatrywałam Was na zjeździe i byłm bardzo zdziwiona ze was nie ma, czytając twoje wczesniejsze posty. :niepewny: A tu takie "niespodzianki"
Mam nadzieję ze w przyszłym roku fatum pójdzie juz sobie gdzies daleko i będziemy mogli sie spotkać ;)

Magdo, co do zakończenia zjazdu to masz zupełna rację, poprostu wszyscy rozjechalismy się w swoje strony. :) Na szczęście bedziemy sie jeszcze słyszeć na naszym forum. ;)

mama_nicoli - 25 Sierpień 2009, 22:03

wklejam jeszcze kilka fotek :)
mama Zuzanki - 26 Sierpień 2009, 10:43

omega777 napisał/a:
Mam nadzieję ze w przyszłym roku fatum pójdzie juz sobie gdzies daleko i będziemy mogli sie spotkać ;)

Marzę o tym...

aggga24 - 26 Sierpień 2009, 11:19

Z zazdrością patrzę na wszystkie fotki :)

Rany, Kingo ale mieliście przejścia... Mam nadzieję, że pech Was w końcu opuści. No i dzięki Bogu, że nikomu nic się nie stało!

PS: Nas ostatnio też dotknął taki wydatek - pompa wtryskowa i naprawa 2200zł... :zly:

alrada - 26 Sierpień 2009, 15:19

Najważniejsze, ze nikomu nic się nie stało.

Czytajac wpisy, nie tylko Madzi widzę, że Organizatorom i Spinsorom należą się wielkie brawa.

Bardzo bym chciała móc brac udział w przyszłorocznym zjeździe.

jukilop - 26 Sierpień 2009, 22:32

alrada napisał/a:

Bardzo bym chciała móc brac udział w przyszłorocznym zjeździe.

To jest mój warunek , inaczej ja nie pojadę i już !!!! :hyhy:
Ola naprawdę musimy się zobaczyć i na oczy przekonać czy skąd w nas tyle porozumienia ;)