::: FORUM Fundacji Serce Dziecka :::
Działającej na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca

Zjazd - Gdańsk 2007 - Ogólnopolski zjazd "rodzin seruszkowych 2007" - Gd

SerceDziecka - 7 Lipiec 2007, 16:47
Temat postu: Ogólnopolski zjazd "rodzin seruszkowych 2007" - Gd
Tegoroczny ogólnopolski zjazd "rodzin serduszkowych" odbędzie się w dniach 18-19 sierpnia 2007 w Gdańsku.
Organizatorem jest Ania Tarkowska, Członek Rady Funduszu.
Ania proponuje:
Pierwszego dnia spotkalibyśmy się w hotelu Heveliusz w samym sercu Gdańska, spacer po Starówce, może wieczorem ognisko itp.. Następnego dnia proponuję spacer po Sopocie i Gdyni. Jeżeli chodzi o noclegi to poszukuję aktualnie jak najtańszej bazy noclegowej i oczywiście miejsca gdzie moglibyśmy zrobić ognisko. Pierwsze oferty otrzymałam z gdańskich akademików. Pokoje 2 osobowe 75 zł, 3 osobowe 110 zł za dobę. Cały czas szukam czegoś tańszego i w miarę otrzymywanych ofert będę na bieżąco Was informować. Podaję tylko taki orientacyjny termin zgłoszeń - 10 sierpnia. Oczywiście jeżeli ktoś się zdecyduje w ostatniej chwili na przyjazd to też bardzo, bardzo zapraszamy na spotkanie. Mam prośbę o przysyłanie do mnie podstawowych danych czyli imię, nazwisko, nr telefonu, ilość osób oraz czy rezerwować nocleg.
Proszę o kontakt – na forum, na maila - ania.tarkowska@sercedziecka.org.pl, tel. 0-888-289-322
Szczegółowy program niebawem.
Pozdrawiam, Ania - mama Filipka i Adasia

Serdecznie wszystkich zapraszamy

anfido - 24 Lipiec 2007, 20:53
Temat postu: Program - wersja wstępna
Program zjazdu - może ulec zmianie

18 sierpnia - godz. 17.00 ognisko na terenie Harcerskiej Bazy Obozowej "Morenka" w Gdańsku Wrzeszczu ul. Jaśkowa Dolina 77 - czas trwania nieograniczony, wszystko będzie zależało od nas, postaram się wybrać takie menu, aby nie było więcej niż 20 zł od osoby dorosłej. Na terenie " Morenki" zarezerwowałam dla wszystkich potrzebujących miejsca noclegowe w cenie 25 zł /os/ dobę z pościelą. ( opis miejsca strona www.morenka.com.pl) . Szczegółowy plan dojazdu z mapką prześlę wszystkim zainteresowanym na priva.

19 sierpnia - godz. 12.00 spotkanie w Hotelu Mercure Hevelius w Gdańsku Głównym ul. Heweliusza 22 w programie m.in. spotkanie z dr Fryze z AMG w Gdańsku, pierwsza pomoc, prelekcja - Infekcyjne zapalenie wsierdzia, plac zabaw dla dzieci, opiekunki, lunch - 20 zł /osoba dorosła, spacer po Gdańsku, Jarmark Dominikański

Wielka prośba do wszystkich , którzy chcą przyjechać :
- proszę o potwierdzenia do 10 sierpnia
- proszę o podawanie danych do identyfikatorów w następującym systemie
" Ania, mama Adasia, zwężenie zastawki aortlnej, Gdańsk"

Zapraszam serdecznie.
Jestem cały czas dostępna pod telefonem : 0-888-289-322
mail " atarkowska@wp.pl, ania.tarkowska@sercedziecka.org.pl

gosiap - 25 Lipiec 2007, 00:03

Aniu,
Mam propozycje od mojego luksemburskiego Ksiedza Proboszcza zorganizowania w niedzielny ranek Mszy Sw. w intencji serduszkowych dzieci, ktora odbylaby sie w Kaplicy Ojcow Oblatow znajdujacej sie ok. 300 m od hotelu Heweliusz. Co Ty na to?
Jutro postaram sie do Ciebie zadzwonic.
Pozdrawiam

anfido - 25 Lipiec 2007, 08:48

Wspaniały pomysł. Dowiedz się, o której msza mogłaby się zacząć. Wtedy umieszczę to w programie i będę miała czas, aby wszystkich poinformować.
Gość - 25 Lipiec 2007, 10:37

Tak mi smutno,że nie mogę pojchać na to spotkanie :(
Iza Kamińska - 27 Lipiec 2007, 20:53

Ja również się smucę, że znów nie będziemy mogli pojechać, ale 11 wracamy z nad morza i trudno by nam było za tydzień znów pojechać, to jednak trochę daleko. Mam nadzieję, że kiedyś odbędzie sie takie spotkanie w centralnej Polsce. Tak bym chciała sie spotkac w szerszym gronie.
madzia8310 - 29 Lipiec 2007, 20:19

Witam!
My w tym czasie będziemy na wakacjach we Władysławowie...czy możemy podjechać do was w drugim dniu spotkania, bez noclegu? Tak poprostu chcielibysmy się spotkać z wszystkimi :) )
Pozdrawiam
Magda mama Filipka TGA,PS

anfido - 29 Lipiec 2007, 21:30

No pewnie, że TAK !!!!!!!!!!! Super!!!! Będziemy na Was czekać.
olciaa - 29 Lipiec 2007, 21:37

Ehhh Bardzo chetnie Bym sobie Przyjechała ale nie mam niestety transportu aa boje sie ejchac pociagiem :( Ehh mzoe nastepnym razem dam rade Pozdrawiam:*
anfido - 30 Lipiec 2007, 08:25

Ostatnio jechałam ze Szczecina do Gdańska pociagiem , takim o 10-tej z minutami. Było bardzo spokojnie. Konduktorzy co chwilę sprawdzali bilety. Do Koszalina miałam dwie towarzyszki podrózy, a później dopiero w Sopocie do przedziału dosiedli się nowi pasażerowie. A może się przyda info, że w tym pociągu nie ma Warsu i trzeba zaopatrzyć się w jedzonko i picie.
A może jednak się zdecydujesz ????? Wysiądziecie na stacji Gdańsk -Wrzeszcz, bedzie czekac na Was samochód i w ciągu , no ....10 minut znajdziecie się na ognisku.
Zapraszam!!!!!!!!!

kabe - 30 Lipiec 2007, 12:34

A będzie ładna pogoda? :)
gocha80 - 31 Lipiec 2007, 10:31

Jesli tylko Tosia bedzie zdrowa postaramy sie przyjechać. Noclegi raczej zorganizujemy sobie sami . Będziemy uczestniczyć raczej tylko w sobotniej części spotkania.
Pozdrawiam,

Gocha

anfido - 31 Lipiec 2007, 10:37

Super. W takim razie dopisuję Was do listy, ale prosiłabym abyście najpóźniej do 15 sierpnia potwierdzili przyjazd
Pozdr, Ania

[ Dodano: 6 Sierpień 2007, 18:59 ]
Na dzień dzisiejszy na liście osób, które przyjadą jest już ponad 80 osób !!!!!!!!!!!!!!!!!

BarbaraJarzabek - 7 Sierpień 2007, 12:44

Aniu my oczywiście będziemy, jednak nie rezerwuj nam noclegów, bo jesteśmy już w Gdańsku tydzień wcześniej :-) jak będziesz potrzebowała pomocy daj znać będę w pobliżu. prawdopodobnie będzie ze mną moja siostra Lucynka ze swoją córeczką Karolinką. ale to powiem Ci w poniedziałek:-)
serdecznie pozdrawiam BJ

kabe - 7 Sierpień 2007, 17:31

Ja prawdopodobnie pojadę z Olkiem nad morze w okolice Helu gdzieś. Jeśli będę jeszcze na północy w czasie zjazdu to się zjawię. Poinformuję Cię wcześniej. :)
anfido - 7 Sierpień 2007, 18:56

Basiu,
mam nadzieję, że jeszcze przed zjadem , bedziemy mogli się spotkać !!!! Zapraszam do siebie :D

Krzysiu, czekamy na Ciebie. Mam nadzieję, że dojedziesz.

SerceDziecka - 24 Wrzesień 2007, 11:03

BarbaraJarzabek - 8 Sierpień 2007, 22:42

oczywiście skorzystam z zaproszenia dam Ci znać jak już będę na miejscu, już nie mogę się doczekać :-))

jukilop - 9 Sierpień 2007, 11:01

życze wam przepięknej pogody , fantastycznego spotkania , zawarcia super znajomości a dla Wszystkich dzieciaczków największych lodów na świecie

madzia8310 - 9 Sierpień 2007, 14:38

Ja chcę potwierdzić nasz przyjazd w drugim dniu spotkania...będę ja, mąż, oczywiście Filip i jeszcze zabierzemy szwagra z żoną i trojaczkami(razem będziemy w tym dniu wracać z wakacji) Jeden z chłopców miał też operację...zamykany przewód Bottala...dzieci mają prawie dwa latka..:)))
Nie wiem tylko dokładnie o której będziemy...bo zebrać całą ekipę dzieci nie jest łatwo )
Czy w takim razie mam też podawać dokładne dane?
I czy mogę zadzwonić w czasie wyjazdu do Ciebie anfido i zapytać gdzie dokładnie będziecie?
Pozdrawiam
[/b]

anfido - 9 Sierpień 2007, 22:12

Magdo, w niedzielę 19-tego sierpnia zapraszamy na godz. 12.00 do Hotelu Mercure Hevelius w Gdańsku Głównym ul. Heweliusza 22 . Z danych podaj mi chociaż na priva nr telefonu do Was, abym ewenrualnie mogła się z Wami skontaktowac , jakby w ostatniej chwili zmieniło się coś w programie .

[ Dodano: 10 Sierpień 2007, 17:09 ]
W niedzielę 19 sierpnia zapraszam wszystkich rodziców z dziećmi na mszę św.
w intencji dzieci z wadami serca - wyleczonymi, w trakcie leczenia i tych, które niestety musiały odejść.
Masza odbędzie się w Kościele Św. Józefa w Gdańsku ul. Elżbietańska 9/10 (Kaplica Ojców Oblatów) o godz. 10.00.
Po mszy zapraszamy na spotkanie w Hotelu Mercure Hevelius ul. Heweliusza 22 na godz. 12.00

anfido - 10 Sierpień 2007, 18:02

alrada,
OLU , CZY PRZYJEDZIECIE NA ZJAZD DO GDAŃSKA ?????

alrada - 10 Sierpień 2007, 19:16

Niestety Aniu mimo , że bardzo bym chciała nie przyjedziemy na zjazd
Ja zawsze mam marne sznase na urlop przed 20-tym. Ale wszystkim życzymy udanego spotkania w miłej atmosferze. I czekam niecerpliwie na relacje.

kabe - 10 Sierpień 2007, 19:40

Aniu i Olu przeniosłem Wam te powyższe 2 posty z tematu "Wakacje naszych dzieci", bo bardziej tutaj pasują.

Ja mam prośbę o zarezerwowanie dla mnie noclegów od soboty do niedzieli. Będę sam z Olkiem. Jeśli planujesz mnie do kogoś dołożyć to ostrzegam: ja chrapię!

Ania-mama Julii - 11 Sierpień 2007, 22:54

Witam wszystkich,
Od 15-go jedziemy do Stegny więc chętnie spotkamy się ze wszytkimi. Jak potrzebna byłaby jakaś pomoc to dajcie znać.
Ania

anfido - 11 Sierpień 2007, 23:38

Wysłałam Ci program na priva. Raczej nic w nim się już nie zmieni. Ewentualnie dojdzie więcej atrakcji niespodzianek

teletombola - 12 Sierpień 2007, 11:15

A ja tak sobie czytam o tym spotkaniu i żal mi serce ściska, że nie będę mogła przyjechać...Tak Wam zazdroszczę, że się wszyscy razem spotkacie...

anfido - 12 Sierpień 2007, 16:07

Szkoda, że nie będziecie mogli przyjechać . Będzie kilkoro dzieci z zespołem di Georga, mielibyście okazję wymienić swoje doświadczenia.
Pozdrawiam i może w przyszłym roku .......

ewa0181 - 17 Sierpień 2007, 09:08

Życzymy Wam wszystkim z Jasieńkiem super zabawy. Bardzo żałuję że nie spotkamy się z Wami ale niestety trochę daleko mamy Może w przyszłym roku będzie gdzieś bliżej to chętnie. No i w przyszłym roku będziemy już po wszystkim.

Pozdrawiam

mamakacpra4 - 17 Sierpień 2007, 12:07

Witam my też żałujemy że nie możemy przyjechać Może w przeszłym roku spotkanie będzie gdzieś w centrum Polski pozdrawiamy Kasia i Kacperek

Bułeczka3 - 17 Sierpień 2007, 12:48

Zycze fantastycznego zlotu Zalujemy , ze w tym roku nas nie bedzie, jednak odleglosc jest zbyt duza.

alrada - 17 Sierpień 2007, 17:53

Życzę wszystkim uczestnikom zjazdu wspaniałej atmosfery i pieknej pogody. Z niecierpliwością czekam na wasze relacje. Dzieciakom wspaniałej zabawy
Pozdrawiam

anfido - 17 Sierpień 2007, 18:33

Dziękujemy za życzenia. Pogoda - przynajmniej prognoza tak mówi - ma być ładna.
Ok. 20-24 stopnie i jakiś przelotny deszczyk, ale do nas z pewnością nie dotrze !!!!!!!
Szkoda , że nie wszyscy chętni mogą do nas dołączyć. Uzbierała się nas jednak spora
grupka - ok. 140 osób!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Postaramy sie jak naszybciej przekazać relację ze spotkania.
Pozdrowienia, Ania

monikaszech - 17 Sierpień 2007, 19:30

Ja tez przyłączam się do życzeń - wspaniałej zabawy

Aneczko, wiem, że spotkanie będzie super udane! Proszę Cie o przesłanie życzeń i całusków dla uczestników

Jest mi troche smutno...ale cóż zrobić....

Buziaki

Kasia i Nikoś - 18 Sierpień 2007, 21:13

wszystkim uczestnikom zjazdu serduszkowego życzę pogody wspaniałej i uśmiechu:)
Bardzo mi przykro że nie mogę byc z wami, mam nadzieje że kiedyś mi się to uda

KasiaMP - 18 Sierpień 2007, 22:59

Dzisiejsze sptkanie "Serduszkowych dzieciaków" było fantastyczne!!!
Radosne powitania znanych już z poprzednich spotkań dzieci i rodziców oraz tych, którzy znają sie tylko z sieci. Gry i zabawy dla pokaźnej i bardzo rozbrykanej dzieciarni. Ognisko z pieczonymi kiełbaskami, grill i rozmowy rodziców, do wieczora.
To w telegraficznym skrócie i na "gorąco" tuż po spotkaniu. Jutro kolejny dzień zapewne pełen wrażeń.
Dla Ani Tarkowskiej, głównej organizatorki tegorocznego spotkania - GRATULACJE!

tasiunia2 - 18 Sierpień 2007, 23:50

Cieszę się, że pierwszy dzień spotkania byl bardzo udany. Zresztą nie mogło być inaczej
Żałuję tylko, że nie mogliśmy do Was dołączyć. Mam jednak nadzieję, że kiedyś nam się uda i będę mogła poznać osobiście tylu wspaniałych rodziców i ich dzielne dzieci.
Póki co życzymy wszystkim fantastycznej niedzieli.

alrada - 19 Sierpień 2007, 02:48

Podzielam odczucia Kasi tasiunia 2.
Dla Ani wielkie brawa jak zawsze. Jak przeczytałam ile osób bedzie brało udział w zjeździe byłam pod wrażeniem.

SerceDziecka - 24 Wrzesień 2007, 11:11

KasiaMP - 19 Sierpień 2007, 21:50

Dzisiejsze spotkanie było równie udane. Wkrótce przekażemy obszerną relację ze spotkania. Teraz załączam kilka zdjęć.
W imieniu Funduszu dziękuję Ani Tarkowskiej za zorganizowanie całej imprezy.

SerceDziecka - 24 Wrzesień 2007, 11:26

monikaszech - 19 Sierpień 2007, 22:08

Pozdrawiam gorąco wszystkich uczestników spotkania i czekam...na relację

Olu, masz rację zdjęcia świetne, ale i kiełbaski.....mniam

alrada - 19 Sierpień 2007, 22:09

Z przyjemnością ogląda się takie zdjecia.

Iza Kamińska - 19 Sierpień 2007, 22:18

Super zdjęcia, czekamy na relację.

KasiaMP - 19 Sierpień 2007, 22:21

Do zobaczenia zatem na kolejnym zjeżdzie.
A już teraz wszystkich zachęcam do udziału w obchodach Dni Serca we wrześniu, które odbędą się 16.09 - w Warszawie, 30-09 - w Łodzi.

alrada - 19 Sierpień 2007, 22:23

Radek w tym terminie będzie na oddziale ale planuję przyjazd do Łodzi. Może uda nam sie wyrwac go na przepustkę.

katis71 - 20 Sierpień 2007, 09:21

Czy wrześniowe Dni Serca będą odywac się też w Krakowie?

kabe - 20 Sierpień 2007, 10:39

My też z Olą dziękujemy Ani Tarkowskiej za wspaniałą imprezę i miłe przyjęcie. Mam nadzieję, że Olo nie dał dzieciakom za bardzo w kość.

A i jeszcze jedno... proszę do mnie od teraz mówić "błogosławiony", w końcu załapałem się na prywatne błogosławieństwo od księdza Mirosława z Iraku

jukilop - 20 Sierpień 2007, 11:36

oj ależ musiało tam byś fajnie , zazdroszczę , pozdrawiam
a błogosławionemu

Kasia i Nikoś - 20 Sierpień 2007, 15:33

super zdjęcia, jak ja wam zazdroszczę tego spotkania , pozytywnie oczywiście za rok wszystkozrobię żeby być na nim

KasiaLewandowska - 20 Sierpień 2007, 16:21

Za rok dobrze by było zrobic spotkanie w Polsce cetralnej, wtedy większośc z nas miełaby mniej wiecej taka sama droge :-)

mysza - 21 Sierpień 2007, 09:54

To super że spotkanie sie udało i pogoda dopisała. Mysle ze na nastepne spotkanie uda nam sie przyjechać , bedziemy robic wszystko zeby sie udało.

dorka87 - 21 Sierpień 2007, 15:22

Super, że spotkanie się udało:) Może kiedyś mi też uda się przyjechać na takie spotkanie. Śliczne fotki!

madzia8310 - 21 Sierpień 2007, 19:37

Hmm....a ja tak czytam i przykro mi że mnie z wami nie było...mieliśmy dojechać...ale nasz Fifi na wakajach dostał gorączke, potem zapalenie gardła i nie wypaliło...:((
Ach...może następnym razem....
Pozdrawiam gorąco wszystkie serduszka!!!

mamakacpra4 - 22 Sierpień 2007, 11:18

Jestem za spotkaniem w Polsce centralnej. Było mam smutno że nie mogliśmy dojechać. Fajnie że zjazd się udał pozdrawiamy

oazowiczka2 - 22 Sierpień 2007, 22:57

No to sie ciesze, że było fajnie Szkoda, że mnie tam nie było ale niestety zbyt daleko dla mnie...

Mercia - 24 Sierpień 2007, 09:35

Na zjezdzie bylo super oby jak najwiecej takich spotkan

anfido - 25 Sierpień 2007, 10:38

Uff!!! Odpoczęłam trochę i zabrałam się już za opisanie zjazdu.
Mam nadzieję, że na dniach pojawi sie relacja na naszej stronie internetowej.

Przy okazji chciałam wszystkim , którzy dotarli do Gdańska, podziękować za udział w zjeździe.
Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście, że nawiązaliście nowe znajomości i dowiedzieliście się wiele nowych rzeczy.

Chciałabym również poinformować, że w najbliższym czasie do każdej rodziny , która była na zjeździe wyślę ankietę na temat zjazdu. Wyniki ankiety pozwolą nam na zorganizowanie kolejnego zjazdu z większą perfekcją.

Mam tez prośbę do wszystkich zainteresowanych przyszłorocznym zjazdem - jeżeli znacie jakieś fajne miejsce, gdzie moglibyśmy się spotkać, odpowiednie dla dzieci i rodziców, z miejscami noclegowymi, w miarę tanie , gdzieś w środkowej Polsce! proszę informujcie mnie.

monikaszech - 25 Sierpień 2007, 22:24

Aneczko - gratulacje!!!!!

Buziaki dla łobuziaków

alrada - 25 Sierpień 2007, 22:47

Jestem pod wrażeniem zdolności organizacyjnych Ani.
Gratulacje.

jukilop - 26 Sierpień 2007, 10:35

O tak Ania ma szczególna osobowość , miałam okazje gościć ją w Poznaniu - osoba której nie sposób nie polubić i nie zaufać
Brawa gorące brawa

kasik - 27 Sierpień 2007, 13:55

Bardzo nam się podobało na zjezdzie i stwierdziliśmy z mężem,że za krótko.super atmosfera wspaniali ludzie,nowe znajomości.Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to w przyszłym roku też się wybieramy.pozdrawiam wszystkich.

Ewa Kopacz - 27 Sierpień 2007, 17:12

Było bardzo, ale to bardzo fajnie tylko za mało czasu żeby wszystkich poznać.
Dziękuję Aniu za wspaniałe spotkanie, było cudnie. Jula cały czas wspomina Gdańsk.
Pozdrawiam cieplutko, Ewa.

Iza Kamińska - 27 Sierpień 2007, 21:12

Cieszę sie że spotkanie się udało, tylko troche mi smutno, że nie moglismy być z Wami, moze nastepnym razem. Aniu gratulacje!

SerceDziecka - 24 Wrzesień 2007, 11:31

anfido - 27 Sierpień 2007, 21:55

W podziękowaniu za dobre słowa, zanim jeszcze relacja nie pojawi się na stronie, zamieszczam kilka zdjęć ze zjadu.
Ania

alrada - 24 Wrzesień 2007, 18:00

Ależ musiała byc świetna atmosfera .
kabe - 24 Wrzesień 2007, 18:07

Cha cha! Mój Olo kiełbasę wcina, nie widziałem tego :D
jukilop - 24 Wrzesień 2007, 18:25

ale mieliście super :hurra:
szkoda że nas tam nie było :rozpacz:
To są te plusiki w tym całym naszy losie

anfido - 25 Styczeń 2008, 11:13

relacja ze zjazdu
http://www.sercedziecka.o...l=2_zjazd07.inc

alrada - 26 Styczeń 2008, 10:39

Aniu, gratuluje Tobie oraz wszystkim, dzięki którym to spotkanie mogło się udac tak wspaniale. Z wielką przyjmnością właśnie czytamy i oglądamy zdjęcia. Jak zwykle sie popłakałam się ze wzruszenia. Może do trzech razy sztuka i kiedys i nam sie uda.
I choć przez chwilę widzą Wasz ogród poczułam sie jakbym tam była ;)

jukilop - 26 Styczeń 2008, 11:37

powiem jedno : zazdroszczę :)
Kasia i Nikoś - 26 Styczeń 2008, 13:14

pięknie,bardzo się wzruszyłam, :padam: w stronę organizatorów:) :)