Autor Wiadomość
robert matycz
PostWysłany: 29 Marzec 2013, 13:38    Temat postu:

:szok: kto, komu zrobił psikusa i o jaki chodzi psikus?? bo seks, to nie psikus, prawda?? :szok:
ewka31
PostWysłany: 29 Marzec 2013, 10:00    Temat postu:

witaj Marto ! nap[isałam na pw
kuba1206
PostWysłany: 29 Marzec 2013, 09:39    Temat postu:

ale mi sie trafil psikus z rana ;)
robert matycz
PostWysłany: 28 Marzec 2013, 17:25    Temat postu: Seks z młodszą partnerką zwiększa szansę na długowieczność?

http://metromsn.gazeta.pl...wiecznosc_.html

Seks z młodszą partnerką zwiększa szansę na długowieczność?

Mężczyźni, którzy regularnie uprawiają seks, zwłaszcza z młodszą partnerką, żyją dłużej - wskazuje najnowsze badanie. O ile lat, według badaczy, powinna być młodsza?
Badania przeprowadzone przez niemiecki Max Plank Institute wykazały, że prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci mężczyzn zmniejsza się o 20 proc., jeśli partnerka jest o od 15 do 17 lat młodsza od mężczyzny - donosi Daily Telegraph.

Badacze zaobserwowali, że mężczyźni, którzy są w związku z młodszymi od siebie kobietami, zajmują się wychowywaniem dzieci i utrzymaniem rodziny żyją dłużej. Eksperci wzięli pod lupę dane dotyczące umieralności populacji Danii między 1990 a 2005 i wywnioskowali, że wysoka średnia przewidywanej długości życia jest tam spowodowana także właśnie przez młodsze partnerki - pisze serwis mid-day.com.

Średnia przewidywana długość życia mężczyzn wynosi 77 lat, ale ostatnie 7 lat w przypadku większości panów upływa pod znakiem poważnych chorób i dolegliwości - donosi serwis.

Eksperci twierdzą, że regularne życie seksualne jest najlepszym spośród prostych sposobów na utrzymanie mężczyzny w zdrowiu. Inne metody przytaczane przez serwis, które mogą wydawać się zaskakujące, to m. in. jedzenie pięciu jabłek dziennie, ograniczenie przyjmowania tabletek przeciwbólowych oraz noszenie portfela w kieszeni na piersi.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group